Güneş Kremleri Sebamed Gne Kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma
Ben sebamed baby 50 fartör kullanıyorum yüzüme ve çok memnunum, annemde yıllardır kullanır allerjik bir cildimiz var dr tavsiye etmişti.

merhaba yeni üyeyim benımde cok problemlı bı cıldım var kumralım ve guneşte hemen kızarıyorum bu sebamed 50 faktoru arkadasım tavsıye ettı 2yıldır kullanıyorum yaglı evet ama cıldım artk kızarmıyo guneste burnumda gunesten dolayı yazın cıller cıkardı artık o da yok tesekkurler sebamed alkisalkisalkis bı sorum var sebamed gunes kremını surup ustune pudra suruyorum acaba koruma faktorunu kaybetmız oluyo mu cok kafama taktım bu soruyu cevaplarsanınz cok memnun kalcam kızlarÇok üzgünüm çoook

bende sebamed 50+ kullanıyorum. beyaz tenliyim,sivilce sorunum var zaten,bak şimdi korktum ha :dilcikar: :ecrin_bebek:

canım bence sen daha az dusuk faktorunu kullan bu krem zaten yaglı e senınde sıvılce problemın var ama beyaz tenını super korur bu sebamed ben cok memnunum :lepi:

bişey sormak istiyorum güneş kremlerinin üzerine pudra sürülebilirmi bende sebamed kullandım sivilce problemini malesef bende yaşadım bu sefer vichy deneyeyim diyorum

mrb ben aranıza yeni katıldım ne zaman bi arama yapsam bi konuda birsey merak etsem bu kulube bakıyrm neyse ben sorunuma geleym arkadaşlar ben eser tenli biriyim malum yazda geliyr ben daha fazla bronzlaşmak istemiyrm hem bronzlaşmayı azaltacak hemde günese çıkınca özlellikle yüzümde kahverengi lekeler oluyo onları onleyecek ii bi kerem tipi birseyler önermenizi isteyecektim lütfen sorunuma bi çareeeee :S

seneler önce 20li faktörünü kullanmıştım ve harika bir şekilde bronzlaşmıştım o yaz...
bi kaç gün önce de yüzüm için +50 faktörlü losyon şeklinde olanını aldım
memnunum

3 yıldır sebamedin 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum.çok memnunum tavsiye ediyorum kızlar.

kızlar anladıgım kadarıyla cogu kısı sebamed den memnun koruyucu ozellıgı var pekı guzel bronzlastırıyormu uzun surelımı bılgısı olan varmı acaba..

Ben geçen sene kızıma Sebamed in koruyucu kremini aldım fakat üzerinde son kullanma tarihi yazmıyo :KK43:(

sebamed bana çok yağlı geliyo eczacı da "chicco"yu önerdi zaten bu marka genelde bebekler için üretim yapıyo ve çok memnunum ben

ben sebamedin 50 faktorlusunu kullanıyorum ve çoook memnunum benim cildim yağlı ama hiç bir sorun yaşamdım yapısıda yağlı değildir zaten içinde yağ olmadığı yazıyor.çok güzel bir ürün.

deryacım merhaba benim cildimde de böle yaglı seyler hemen sivilce yapıo ama aksamdan temizledigin cilt ile sabah uyanır uyanmaz nemlendirici kullanır gibi sürersen hiç bişicik olmuo:lepi:

sagol teşekür ederim bende öyle deniycem inş iyi gelir var evde ama korkudan süremiyordum yüzümde sivilce yapar diye alkisalkisalkis

Benim cildimde de hemen hemen her şey sivilce yapar bir tek sebamedin ürünleri yapmıyor ben de yüz yıkama likit sabununu, nemlendiricisini ve 45 faktör güneş kremini kullanırım hep tavsiye ederim.

sebamed çokk ii bir marka.ben gayet memnunum benmki 28 faktör.doktorlar fazla yüksek faktörlü kullanmayın diyor bilginiz olsun kızlar

X