Sünnet İzmirli anneler sünnet için tavsiye edebileceğiniz bi hastane var mı?

merhaba yakın zamanda izmir de aydın mevsime sünnet yaptıran var mı nasıl geçti ücretler ne kadar

Merhaba,
Benim oğlum şuan aylık eşim ve ben sünneti erkenden olsun istedik, hatta bir üniversite hastanesinde genel cerrah akrabamız var, ona yaptırmayı planlıyorduk ama o bize anesteziyle yaptıklarını, oğlumun şuan çok küçük olduğunu ve ona anestezi vermenin içine sinmeyeceğini söyleyerek 1 yıl sonrasına ertelememizi tavsiye etti ama sonuç olarak 1 yıl sonrada genel anestezi alacak, ben istemiyorum açıkçası genel anestezi.. Sonuç İzmir'de Aydın Mevsim'i düşünmeye başladım, yeğenim 6 yıl önce onda sünnet olmuştu ve çok rahattı.. Ayrıca kremle uyuşturarak yapıyor operasyonu.. Sizin tecrübe ve fikirleriniz nedir bu konuda?

Sünnet yaptıran arkadaşlar İzmir de kime gittiniz ne kadar ödediniz ve neler yaşadınız biraz bilgi verirmisiniz yakın zamanda yaptıranlar özellikle..Çok teşekkürler...

Benim aynı konuda blgiye ihtiyacım var. Oğlum 6 aylık izmir de yaşıyorum ve oglumu sünnet ettirmek istiyorum arkadaşlar

İki oğlumuda Medical Park hastanesinde çocuk cerrahı Doç.Erdal Türk 'e yaptırdım...Dr olarak çok memnun kaldım..Özellikle narkozlu olsun istedim bana göre sünnet tam bir travma şekli..İkisinde de pişman olmadım çok şükür haftası dolmadan atlattık...Erdal Bey'i gözüm kapalı tavsiye ederim...

Bu arada bebeğim 2 aylıktı hastaneden geldiğinde gülücükler atıyor 1 gün bile rahatsızlık yaşamadık maşallah....

Behçet uz doktorlarından dr yusuf demircan hatay noktada klinik açtı biz ve çevremizdeki dostlarımız oğullarımızın sünnetini ona yaptırmıştık ağrısız sızısız çocuğumuzun haberi bile olmadı güle oynaya sünnet oldu.insanlık olarakta mükemmel birisi alçakgönüllü güleryüzlü gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsiniz

Egepol de ali özdemir e sünnet ettirdim oğlumu. Oğlum 7 yaşında. Odadan çıkışı +Bayıldı +operasyon + ayilma+ odaya geliş = 40 dk sürdü. Geldiğinde hiç bayilmamis gibiydi. Habire anlatti durdu. En önemlisi de sargı bezi olmamasi.

İyi akşamlar.Yakın zamanda Aydın Mevsim'e çocuğunu sünnet ettiren var mı?Oğlum 6 aylık.Sünnet ettirmeyi düşünüyorum ama lokal anestezi ile .Yalnızca Aydın Bey lokal anestezi ile sünnet ediyormuş İzmir'de.Hatta Ankara' da da birkaç profesörle görüştüm onlar genel anestezi ile yapıyorlar .Çok küçük olduğu için genel anestezi alsın istemiyorum .İzmirli anneler yorumlarınız bekliyorum.Aydın Bey'den memnun olan ya da olmayan var mı?

İyi akşamlar.Yakın zamanda Aydın Mevsim'e çocuğunu sünnet ettiren var mı?Oğlum 6 aylık.Sünnet ettirmeyi düşünüyorum ama lokal anestezi ile .Yalnızca Aydın Bey lokal anestezi ile sünnet ediyormuş İzmir'de.Hatta Ankara' da da birkaç profesörle görüştüm onlar genel anestezi ile yapıyorlar .Çok küçük olduğu için genel anestezi alsın istemiyorum .İzmirli anneler yorumlarınız bekliyorum.Aydın Bey'den memnun olan ya da olmayan var mı?
Ben küçük oğlumu 4 aylikkken aydın
Küçük oğlumu 4 aylıkken aydın mevsime sünnet ettirdik. O zaman da ali bey e Egepol e gitmiştim. 3 ayı 1 hafta geçmişti lokal yapamam 6 aylık olunca gelin genel anestezi ile yapalim dedi. Ben d3 genel anestezi istemediğim için aydın mevsime götürdüm. Operasyon sırasında bebeğinizin yanında olabilmeniz çok iyi oluyor. Gerekirse emzirebiliyorsunuz da. Bebegi Oyalamak anne babaya düşüyor. Bebeğiniz 6 aylık olduğu için daha da büyümeden aydın mevsime yaptırın derim. Biz ondan da çok memnun kaldık. Büyük oğlumu yaptirmamin sebebi tamemen fiyatın 2 yılda çok artmış olması. Bu 2 yil önce 1200 tl verdik. Şimdi 2000 tl.

3 aydan küçük olsaydı Egepol ali bey derdim. O da 3 aya kadar lokal yapıyor. Fiyat 800 tl . Ama sizin bebeğiniz için artık en iyi doktor aydın mevsim . Bu iki doktor da sargı bezi kullanmiyor

Tüm izmirli bayanlar doktor takviminden dr yusuf demircan ın yorumlarını mutlaka okuyunuz kesinlikle karar vermenizde yardımcı olacaktır .hem lokal anestezi ile anne babalar eşliğinde sünnet yapılabiliyor hangi ayda hangi yaşta olursa olsun mükemmel bir doktor .izmirde şuanda 1 numara.

Bebegim 2.5 aylık yaptırdık 1 ay oldu zaten acı çok hissetmedi belki 2 gün sonra normale döndü video bile cektik keyifli bir operasyon gecirdi bebegim aydın mevsim gercekten cok ilgiliydi fakat fiyat olarak pahalı biz memnun kaldık

X