Kac tane sezeryan yapılabılır

çok üzüldüm.ben de 20 gün önce ikinci bebeğimi kaybettim.bu konuda daha fazla bilgisi olan varsa lütfen paylaşırsa sevinirim.

aslında ben secdenura sormak istedim ben şuan hamileyim 32 haftalık ve 4.sezeryanım olacak.acaba kaçıncı haftada 4.sezeryanını oldu sonuna kadar hiç sorun yaşadımı?sezeryan sonrası herşey normal miydi?sezeryan ameliyatı ne kadar sürdü?4.sezeryanım olacak çok korkuyorum.iki bebek kaybettim.4.sezeryan yaşayanların yaşadıklarını paylaşmalarını istiyorum.

ben3yıl aradan sonra hamile kaldım önce aldırmayı düşündük doktorum çok dikkatli takiple olabileceğini tek isteğinin çok kilo almamam olduğunu(12 kiloya kadar]söyledi şuan herşey iyi ama kulaktan duyma şeylerle panik içindeyim bu paylaşım alanında 4.sezeryan geçirmiş kimse yok etrafımda da yok inşallah son 5haftada sorunsuz geçer.

ben 4 tane sezeryanlı dogum yaptım hıcbır problem yasamadım 39 haftalıkken sezeryan oldum korkma 3.sezeryanda ne yasadıysan 4.aynı yanı benım oyle oldu
ben bır doktorla konustum 8 tane bıle sezeryanla doguran var hıc korkma demıstı.sende korkma allah yardımcın olsun.gelısmelerı yazarsan sevınırım.ben 4.hamılalıgımde cok arastırdım ama hıc bır kaynak bulamamıstım 4.sezeryanla ilgili :KK16:

bnde çok araştırdım hep riskli diyorlar ama seni bulduğuma sevindim.senin kaç çocuğun var nerelisin

seni bulduğuma sevndim ben eskişhirliyim iki bebeğim doğum sonrası kaybettim .ilkinde omirilil eğriliği ikincisinde hidrops oluştu yaşamadılar.hem yine bebğimi kaybetme korkusu hemde 4.sezeryan endişesi yaşıyorum.

merhaba kızlar...
benim 4. gebeliğim...
bundan önce sağlıklı 3 çocuğum var...
hepsi sezeryan.....
bu da sezeryan olacak..
doktorum 6 ya kadar izin verdi...

bu benim son bebeğim ama....

merhaba arkadaşım rabbim bebeklerini hayırlı eylesin baya bi sezeryan deneyimlisi
olarak sana birşey sormak istiyorum ben ilk kızımı sezeryanla yaptım üzerinden 8 sene geçti
adetime 6 gün var bebek düşündüğüm için yumurtlama zamanlaarımı
değerlendirdim şuan dikişimin sol tarafında bir ağrı var kasıklarımda gibi değil tam dikişimin
sol yanı sende ilk öğrendiğinde dikişlerinde böyle sızılar olmuşmuydu bazen bacağımada vuruyor .
bilgilendirirsenn sevinirim

bende 4 tane sezeryanla dogum yaptim suan 33 haftalik hamileyim cocuklarimin 3 hayatta cok sukur dogumla ilgili hic bir problem yasamadim insallah bundada yasamam

doktorunuzu merak ettim

Eskişehir Sakarya hastanesinde
Doktorum Ramazan Bayırlı..
Ve evet hayatımda tanıdığım en iyi kadın doğum doktoru....

merhaba arkadaşım rabbim bebeklerini hayırlı eylesin baya bi sezeryan deneyimlisi
olarak sana birşey sormak istiyorum ben ilk kızımı sezeryanla yaptım üzerinden 8 sene geçti
adetime 6 gün var bebek düşündüğüm için yumurtlama zamanlaarımı
değerlendirdim şuan dikişimin sol tarafında bir ağrı var kasıklarımda gibi değil tam dikişimin
sol yanı sende ilk öğrendiğinde dikişlerinde böyle sızılar olmuşmuydu bazen bacağımada vuruyor .
bilgilendirirsenn sevinirim

Canım genelde bu dönemlerde ağrı yaşayan arkadaşlarım oldu..
ben hiç yaşamadım Rabbim yaşatmasında

neden 3 kez ile sınırlıki anlamam

Sınırlı değil canım..
6 ya dek izin var

bende 4 tane sezeryanla dogum yaptim suan 33 haftalik hamileyim cocuklarimin 3 hayatta cok sukur dogumla ilgili hic bir problem yasamadim insallah bundada yasamam

canım nasılsın?
Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım..

merhaba arkadaşlar konu açılalı çok olmuşş en fazla kaç sezeryan olanınız var acaba???

ben 2 kere sezeryan oldum ikincisi ilkine nazaran daha zor oldu.herkes aynı değildir bence vücüda bünyeye bağlıdır biraz da

X