Hadisenin yarmada performansn nasl buldunuz ??

ya ben oylayamadım ama şimdi izledim berbat ses yok görüntü var ama o bacaklaı şişko olmuş o kıyafette
ama kız da haklı biz fazla abarttık
beklentimiz yüksek ama yarı finalde ses falançok kötüydü

ben dünkü provalarda hiç beğenmemiştim saçını kıyafetini ama bu akşam seyrettiğimde güzel geldi. bi arkadaki ışıkları kırmızı yapmasalarmış gözü yormayacaktı ama ondada hadisenin suçu yok. ses evet özellikle vokallerin sesi bazen bazen bed çıktı :)

ben hadiseden çok vokalleri dinledim.....dün çok kötüydü bence....performansa dayanamadı hiçbiri sesleri çok yorgun çıkıyordu....

yunanistanın 3-4 sene önceki 1. olan number one şarkısı mükemmeldi...performans yüksekti ama seste bi okadar güzeldi.....

ay ben kaçırdım 9. sırada çıkıcaktı tv yi açtım 10. sıradaki ülke söylüyodu..merakta ediyordum nasıl performans sergileyecek diye..anlattığınıza göre pek bişey kaçırmamışım..

anaaa yarışma oldumu ulen televizyonla hiçbir bağlantım kalmamış püümirmirmirmir

:nazar:İlk olarak saçlarından başlamak istiyorum berbattıı.
Dans performansıda işe yaramazz....Aman hiç beğenmedim.Babam bile söyledi kot pantolon giyseydi daha iyiydi diyesırnaşık şeykaydirigubbakcemile3

izledim şimdi videosunuda sesi hiç çıkmamış azarlar gibi söylemiş normalde böyle değildi

güzelim kız yalan oldu, bir balondu söndü dün gece :)))
hadise adına yarışır bir rezaletti dün gece..
zavalllı kız domuz gribinemi yakalandı ne :))
bitmiş tükenmiş hatun... eee kızı tanıtacağız diye bir o ülke bir bu ülke gezdirirseniz yarışma üstü yatar böylece..
evlerden ırak hadise... ama diğer pek çok ülkeye göre idare ederde değilmiydik?
ses düzeneği bizim ülkeye sıra gelince bozuldu bir anda nasıl oldu anlamadım acaba kasitmi vardır diye düşünüyoruz...

Valla hadisenin sesinden ziyade arka vokallerin sesi bangır bangır bağırıyordu ben hadisenin sesini duymadım nerdeyse Elbisesi ise bence kot daha iyiydi

iyi güzel hatun ama yarı finalde rahatsızlığından heralde pek iyi bulmadım performansını...:nazar:
inşallah finalde düzelir...
:Saruboceq:

X