Yay erkekleri .......

SELMAT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
266
1
eşi yada sevgilisi yay olan hanımlar hadi ii ve kötü yanlarını anlatın şu yayların ortak bi noktada buluşalım bükelim şu yaylarısengözlerimebaksanabalkisalkisalkis

merhaba eşim yay burcundan olayları akışına bırakmayı çok sever sadık sorumluluklarını yerine eksiksiz getiren ve tam bir iş aşığıdır hiç sözümden çıkmaz boş zamanlarını daima benimle ve çocuuyla geçirir hiç cimri değildir tek sevmediim huyuda mutfağıma karışmasıdır :kızgın:

benim eşimde bir yay erkeği...
iyi huyları:
sadakat söz konusu olunca üzerine tanımam sadece aldatma konusunda değil
verdiği sözlerede sadıktır..tutamayacağı sözleri kesinlikle vermezalkisalkisalkis
işine çok bağlıdır gece yarısı çağırsalar bile gider ve hiç geç kalmaz çok dakiktir:nazar:
cinsel arzuları çok fazladır hayal gücüde öyle:eek:
boğazına düşkündür ve yemeklerimi çok sever yedikten sonrada öve öve bitiremez:asigim:
bir başkasının yanında beni yüceltir göklere çıkarır:1rolleyes:
vee hiç cimri değildir gayet eli açıktır parası olsa dünyayı serer ayaklarımaŞeniz

kötü huyları:
kavga edince çok kırıcı laflar kullanır ve 1 saat sonra çok pişman olur ama yüzsüz değildir gelipte özür dileyemez gururludur:1closedeyes:
yenilmekten nefret eder herşeyde üstün olmayı sever bu da zıtlaşmamıza neden olur:lepi:
bilgisayar başındayken kendini kaybeder ve söylediğimi duymaz:mymeka:
ukaladır:1closedeyes:
sinirlidir:kızgın:
kız gibi nazlanmayı severkaydirigubbakcemile3

ben böyle bir adama aşığım:asigim:

merhaba eşim yay burcundan olayları akışına bırakmayı çok sever sadık sorumluluklarını yerine eksiksiz getiren ve tam bir iş aşığıdır hiç sözümden çıkmaz boş zamanlarını daima benimle ve çocuuyla geçirir hiç cimri değildir tek sevmediim huyuda mutfağıma karışmasıdır :kızgın:

mutfağıma karışır derken nasıl yani tatlım benimki mutfakta hiç iş yapmazda....cokacimcoook sadece yercokacimcoook

mutfağıma karışır derken nasıl yani tatlım benimki mutfakta hiç iş yapmazda....cokacimcoook sadece yercokacimcoook

yani tatlım bulaşık makinasını boşaltmaya kalkar yerlerini beceremez bazen unuturum çocuktan yemekleri dolaba koymayı bozulur atarım ona çok karışır sinir olurum fırın leke olmuş deyip silmeye kalkar çizer

benimkide yay burcu kesinlikle tutmayacağı sözü vermez verdiği sözü mutlaka tutar kesinlikle sadıktır ve cimri değil tek sinir olduğum şey herhangi bir kavgada sessizliğiyle beni deli ediyor ama kavgada böylece büyümüyor cevap alamayınca bende susmak zorunda kalıyorum sakinleşince konuşuyoruz ama onu çooooook seviyorum :asigim:

benimkide yay burcu kesinlikle tutmayacağı sözü vermez verdiği sözü mutlaka tutar kesinlikle sadıktır ve cimri değil tek sinir olduğum şey herhangi bir kavgada sessizliğiyle beni deli ediyor ama kavgada böylece büyümüyor cevap alamayınca bende susmak zorunda kalıyorum sakinleşince konuşuyoruz ama onu çooooook seviyorum :asigim:

canım bizimkiler kardeş olabilir mi :1shok: :1shok:
aynı bunları yazmaya girmiştim bu topiğe :1shok:

canım bizimkiler kardeş olabilir mi :1shok: :1shok:
aynı bunları yazmaya girmiştim bu topiğe :1shok:
valla bir kardeşi var ama küçük yinede bu başka kardeşi olmayacağı anlamına gelmez :jeyyar:
yok bu tutmadı :roflol:
benimki mutfakta mükemmeldir işte sengözlerimebaksanab

nereli seninki?vereliniortak

iyi huyları:
verdiği sözlerede sadıktır..tutamayacağı sözleri kesinlikle vermezalkisalkisalkis
işine çok bağlıdır gece yarısı çağırsalar bile gider ve hiç geç kalmaz çok dakiktir:nazar:
boğazına düşkündür ve yemeklerimi çok sever yedikten sonrada öve öve bitiremez:asigim:
vee hiç cimri değildir gayet eli açıktır parası olsa dünyayı serer ayaklarımaŞeniz

kötü huyları:
kavga edince çok kırıcı laflar kullanır ve 1 saat sonra çok pişman olur ama yüzsüz değildir gelipte özür dileyemez gururludur:1closedeyes:
yenilmekten nefret eder herşeyde üstün olmayı sever bu da zıtlaşmamıza neden olur:lepi:

benimkiyle aynı huylar! benim eşim değil, uzun süreli sevgilim olan aşkım,aynı resmen. ama iyilere ve kötülere ekleyeceklerim var: çok sahiplenici ve esprilidir. kötü huyu ise çok çabuk sinirlenmesi ve kırıcı laflar etmesi, sonra gurur yapıp özür dilememesi. uff bu huyu çok sinir!

öfkesini maximum da yasar yasatir öte yandan kirilgandir kendi derinliklerinde duygusaldir ama onu asla belli etmez.
yaylar can dostudur yardim severdir sen sakrakdir cimri hic degildir ben bilirim havalari vardir bencildir
ukeladir aldatir aldatmasa bile megilidir yapmasa gözleri durmaz :KK9: gururludur hareket etmesini sevmedigi gibi calismak da pek ona göre degildir sans oyunlarina bayilirlar.kiskanctirlar mutfakda karisir.En sevmedigim huylardan biri de feminen halleri vardir bir türlü begendiremediginiz gibi en sonunda isi siz alirsiniz elle bi bayan olarak:KK37: mutfakda becerikli olduklari kadar tamir monte gibi erkek isini becerileri yok gibi bisidir:KK24::KK61:

iyi huyları:

kötü huyları:

Benim sevgilim de yay ve bu özelliklerin neredeyse hepsi onda da mevcut hatta fazlası:

Olumsuz özelliklere ekleyeceklerim:
Malesef hiç duygusal değil, :26:
Sürprizlerden özel günlerden hoşlanmaz, :KK50:
İltifat etmek cilvelenmek vs hiç tarzı değildir,:95:
Patavatsızlık boyutunda doğrucu, :84:
Olumsuz eleştirileri sonuna kadar yapar ama olumlu şeyleri takdir etmekten hep kaçınır:KK19:

Benim sevgilim de yay ve bu özelliklerin neredeyse hepsi onda da mevcut hatta fazlası:

Olumsuz eleştirileri sonuna kadar yapar ama olumlu şeyleri takdir etmekten hep kaçınır:KK19:

valla bence benım bıldıgım bunlar koç erkegınde var :KK70::KK70:: :KK4::KK61:

cok dogru canim :KK68:

iyi huyları:

kötü huyları:

merhaba canlar benımde eşim bir yay erkegi ve arkadaşımın anlattıgı butun hepsi eşimde vardır...Okuyuncaa benim eşimin kardeşi felan mı dedim :KK1::KK1: bıre bır aynısı vallahı hayret ettimm :18: Ayrıca ekliycegim duysallık yok süprizleri yoktur o yönden tam bir vasat denilebilirr kalbi çok temizdir ama yay erkegının damarına basmayın kinini almayınnn çok inatçi kinci oluyorlar ama yinede herşeye ragmen ben o na resmen AŞIGIM :KK69:

Son düzenleme:
X