Nişanlandı

Yahu erkekten bahsediyoruz kendinle bir tutma sen kadınsın duygusalsın erkek yapar geçer önüne bakar.
Senin gibi sevgi vs bunlara bakmaz sex için özellikle herşeyi söyler ...
Seviyor olsaydı şuan nişanlı olan sen olurdun o kız değil biraz gerçeklerle yüzleş
benim ahımı almış olmuyor mu ve o kızı çok sevse neden bikaç hafta öncesine kadar böyleydi de annemin bile sevgisini dert etmişti

benim ahımı almış olmuyor mu ve o kızı çok sevse neden bikaç hafta öncesine kadar böyleydi de annemin bile sevgisini dert etmişti
ahını almış oluyor , seninle seks yapıyor o yuzden seninle görüşüyor erkek için bu bir ihtiyaç,
o bahane sen kendini kandırıyorsun boşu boşuna annenin sevgisi umrunda olsa gelir isterdi seni başkasını değil
alis harikalar diyarından çık artık hayat öyle değil tecrube edin ders al güvenme sorgula

Ya olan niye sana olsun tek sen aldatılmıyorsun veya tek senin duygularınla oynanmıyor ülkede hangi kıza sorsan böyle bir yaşanmışlığı vardır. Üzülebilirsin çok normal duygularını yoğun yaşayan bir insansındır fakat artık önüne bakman lazım. Sen kendini geliştir mutlu ol gez dolaş yeni insanlarla tanış sosyal ol bırak onlar üzülsün arkandan.
dediklerinizi burdaki tavsiyelerin hepsini yapmaya çalışacağım biliyorum tek ben değilim ama zaten kimse için kolay değil. çok aşık olan ve çok güvenmiş insanlar için daha da zor. ben aldatılma olayını yaşadığımda diğer kızla konuşup öğrenmiştim mesela o kız şaşırmadı beni duyunca hatta dediki önceden sevgilileri oluyodu sevgili değişiyodu ben düzeldi sanmıştım dedi. o benim kadar yıkılmadı. ben ilkiyim tekim sanıyodum öyle konuşup davranıyodu aklıma gelmezdi gelmemişti de
Yahu bebişim gençsin, etrafta kıyamet gibi erkek var cık dışari sosyalleş ... genç birinin psikoloğa gitmesini hiç anlamıyorum, psikoloğa verdiğin parayı gezmeye tatile ver. Dışarı çık, spora git, gece gezmesine git hepsi olur boşver o herifi saçma sapan bir tip işte
spora ve kurslara yazılıcam yapıcam bunları. ama kafamdaki sesleri susturamıyorum bu çok zor, ve olur olmadık anda gözümden yaş geliyor ağlamamı tutmaya çalışmaktan boğazım içim şişiyo daralıyo. dertleşmeyince konuşmayınca daha dayanılmaz oluyo ve art arda üzücü ilişki yaşayınca terapiye başladım
Canım benim niye böyle şeyler diyorsun
Güzellik farkı offff
verilmiş sadakan var diyorum
denizde balık çok
evet güzellik farkıda insanı değersiz eksik yetersiz hissettiriyor :KK43: verilmiş sadakam varsa kurtulduysam mantıken onların mutsuz olması gerekmez mi
Üzülecek bir şey yok çünkü kızım, şerefsiz erkek çok, şerefsiz erkekten kazık yemeyen kadın az. Önemli olan bu noktadan sonra ne yapacağın, ders mi alıcaksın yoksam ahlanıp vahlanacak mısın... alacağın ders sabit, hemen güvenmeyeceksin ahlaksız mı ahlaklı mı iyice bakacaksın.

evet güzellik farkıda insanı değersiz eksik yetersiz hissettiriyor :KK43: verilmiş sadakam varsa kurtulduysam mantıken onların mutsuz olması gerekmez mi
[/QUOTE]

Onu bilemezsiniz. Belki çok mutlu olacaklar. Bu tarz beklentilere girip kendinizi daha çok mutsuz etmeyin. Olan olmuş artık yapacak tek şey önünüze bakmak. Düşündüğünüz her durum sizi yıpratır.

Evet bu ayriliklar da ortak olan bir dusunce var.Bu da zaten bir an once bu erkegin unutulmasi gerektigini soyluyor.Genelde de daha duzgun bir insanla karsilasinca son buluyor.
“ Ben bu kadar mutsuzken o cok mutlu.Haksizlik.Beni nasil bu kadar cabuk unuttu.”

herkes kötü şeyler yaşıyor, bence siz kurtulmuşsunuz öyle düşünün. Böyle bi adamla evlensenizde mutlu olamazdınız bi süre sonra. Bu şekilde düşünün bence

Sen bu adamı tanıyamamışsın görüşürken. Tipine, elektriğine aşık olmuşsun. Bilseydin böyle bir karakter olduğunu, yüzüne tükürüp geçmen gerekirdi. Kimin önce nişanlanıp evlendiğinin önemi yok, erken davranana madalya takmıyorlar. Ne yaşayacaksınız henüz bilmiyorsun. Daha iyileri çıksın karşına inşallah
inşallah :KK43: ek olarak karakterinide öyle bir gösterdiki en sadık en masum erkeklerden sandım öyle davranıyordu zaten o yüzden çok güveniyordum. karakteri böyle olduğunu bilsem hiç başlamazdım ama biliyo musunuz şuan gerçekten öyle sadık aşık herşeyi evlenene kadarmış. madalya takmıyorlar erken davranana ama ben şaşırdım o kadar insanı üzen adamın herkesten önce mutluluğu bulmasına çok şaşırdım. üzen üzülür sanıyodum. ben hayatımda üzdüğüm kadar üzüldüm hep. demek iyi olan oymuşki o mutlu oldu kendiside böyle diyordu hep.

Bana sizinki de sevgi değil de Saplantı gibi geldi. Belki sizi şimdiki nişanlısı kadar sevmemiştir . Gerçekten sevince her şeyi yapıyor erkekler çünkü .

Bana sizinki de sevgi değil de Saplantı gibi geldi. Belki sizi şimdiki nişanlısı kadar sevmemiştir . Gerçekten sevince her şeyi yapıyor erkekler çünkü .
niye saplantı olduğunu düşünüyosunuz? o kızı da hangi ara sevdi anlamadım doğrusu bikaç hafta önce benleyken

Öncelikle geçmiş olsun belli ki zor bir süreçle atlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak şunu hiçbir zaman unutmayın sosyal medyada görünen hayatla reel hayat arasında gerçekten uçurum oluyor. Yani bir şekilde insanlar sosyal medya hesaplarında her şey çok iyiymiş gibi bir izlenim veriyorlar, bu sebeple ölçünüz sosyal medya paylaşımları olmamalı. Allahın bir adaleti gerçekten oluyor, bazen biz buna gözümüzle şahit olamasak bile bundan hiç şüphe duymayın. Kalp kıran ve ah alan insan gerçekten bunun cezasını çekiyor. Belki bunu hiç göremeyeceksiniz ama bu düşünceye hep güvenin derim. Ayrıca iyi kurtulmuşsunuz böyle toksik bir insandan. Bazen sonuçları bizi ağır yaralayan olaylar aslında bizim iyiliğimiz ve daha da yıpranmamamız için olabiliyor bunu da hep hatırlayın. O yüzden iyi kurtulmuşsunuz.
teşekkür ederim inşallah yani bende öyle düşünüyordum ah aldı diye düşünüyordum hemde tek benim değil başka kızında ahını aldı diye ama böyle mutlu nişanlı görünce çok şaşırdım. ben iyi niyetliyim o yüzden ben mutlu oluyorum şeklinde kurduğu cümlede vardı. sosyal medya paylaşımı olarak haklısınız ama fotoğrafta bile insanların mutluluğu ya da mutsuzluğu gözlerinden çok belli oluyor resmen gözünün içi gülüyor hem canım yandı hem kıskandım beni kullanıp attı çok canım yandı ahım çıksın istedim açıkçası onun o dediği ben mutlu oluyorum ben iyi niyetliyim demesi onun mutlu olmasından sonra ben kendimi suçlu buluyorum suçumda sevip güvenip inanmak ve bağlanmak, bu kadar bağlanma sebebimde kendi psikolojik durumumdan dolayı muhtemelen başkası olsa belki benim kadar bağ kurmaz üzülünce bırakırdı benim hatam demekki ama bu acı ne kadar sürecek onu merak ediyorum çok dua ettim bugün içimden bu acının gitmesi için onu tamamen unutmak için

Bana "beni asla kaybetmeyeceksin. Seni seviyorum bla bla" diyen adam gidip baskasiyla evlendi. Hazmetmekte niye zorlaniyorsun biliyormusun? Herseyi oldugu gibi kabul edemediginden. Seni gercekten seven adam gitmezdi. Davranislarindan anlardin. Kalbin kirilmasi normal tabi. Ama zamanla gecer
size de evlenmesine yakın zamanda mı demişti o sözleri? daha yakın zamanda konuşup görüştük diye ben çok şok oldum nişanlandığını görünce. demekki o zamanlarda da o kızla görüşüyormuş böyle insanlar mutlu oluyor. sevmemiş beni evet o kızı seviyoduysa benle niye konuşuyodu annemin sevgisine kadar dert etmişti ne biçim bir insanı sevmişim

merhaba, çok sevdiğim aşık olduğum kendisininde aşık olduğuna inandığım ilişkimiz boyunca çok üzüldüğüm anlar olduğu ve kötü şekilde ayrıldığım ne yaparsam yapayım unutamadığım o şahıs bugün nişanlandı. ben hala onun yüzünden terapi alıyorum ilaç kullandım, onun fotoğrafına baktım o kadar mutlu ki nişan fotoğrafında. kendi köyünden ailecek görüştükleri bir kız ile nişanlanmış. kız çok güzel ve yaşı benden baya küçük. bu şahıs ile biz kötü şekilde ayrıldık benim canım çok çok yandı yemek yiyemediğim konuşup gülemediğim yaşayan ölüye döndüğüm günler yaşadım üzüntüden 8 kilo vermiştim annem endişenip eczaneye gitmişti vitaminler almıştı halimi görüp korkuyolardı babam ve annem, bu noktaya gelme sebebim ise ona çok güvenmiş ve çok sevmiş olmamdı. sonrasında öğrendimki eski sevgilisine de çektirmiş. bizlerle aynı anda görüştüğü zamnanlar olmuş (eski sevgilisi ben başka bir kız ve şuan nişanlandığı kız) ve şu an nişanlandığı kız bizleri öğrenmişti o dönem. böyle bir tip o kadar güven veren aptal gibi güvendiğim aşık sandığım o şahıs şimdi bambaşka biri olmuş tüm sosyal medya hesaplarını silmiş. sadık aşık bir erkek olmuş. ve çok güzel bir kızla nişanlanmış çok da mutlu. yani ben düşünüyorum çok sevdim inandım güvendim üzmedim, ama o üzüp canımı yakıp gidip mutlu oldu. bu nasıl bir adalet? hani eden bulurdu? alma mazlumun ahını çıkar aheste ahesteydi? o kadar acı yaşatan duyguları yaşananları hiçe sayan gözünün yaşına bakmayan insan gidip mutlu oluyor. ben eski sevgilisi ve diğer konuştuğu kız hepimiz çok etkilenmiştik o zaman o olaydan ve hiçbirimizde nişan gibi durumlar yok. bu kadar üzüp de gidip mutlu olması çok ağırıma gidiyor ben hala terapi alıyorum onun yüzünden oysa onun hayatına hiç var olmamışım gibi onun aklına bile gelmiyorum mutluluğu çok haketmişki mutlu oldu demekki kötü olan benmişim

en son bikaç hafta öncesine kadar arıyordu beni
İyi siz de artık, sürünmeyi bırakır ayağa kalkarsınız herhalde.

Onu bilemezsiniz. Belki çok mutlu olacaklar. Bu tarz beklentilere girip kendinizi daha çok mutsuz etmeyin. Olan olmuş artık yapacak tek şey önünüze bakmak. Düşündüğünüz her durum sizi yıpratır.

oldu bile çok mutlu oldu çok daha mutlu olacak. zaten bu daha çok can yakıyo beni o kadar ağlatıp üzdü tek beni değil başka kızı da kandırdı yarı yolda bıraktı bizim ahımızı almamış demekki ettikleri yanına kar kaldı mutluluk olarak geri döndü yaptıkları kendisine

[/QUOTE]

oldu bile çok mutlu oldu çok daha mutlu olacak. zaten bu daha çok can yakıyo beni o kadar ağlatıp üzdü tek beni değil başka kızı da kandırdı yarı yolda bıraktı bizim ahımızı almamış demekki ettikleri yanına kar kaldı mutluluk olarak geri döndü yaptıkları kendisine

[/QUOTE]

çok teşekkür ederim. yorumunuz çok iyi geldi. ben değişti sadık aşık sanıyordum hesaplarını sildi bi hallere girdi evlenene kadar öyleymiş diye düşünüyordum. ilk seneler güzel hissettiriyordu sonra oldu olanlar, onda da sonrasında gelip en başından tek beni sevdiğini vs vs söyleyip yine beni ikna etmişti. vicdansız demeniz de nedense kendimi iyi hissettirdi 😢
Yani bu adam şimdi aynı tavrı sergiliyor nişanlısına. Adamın döngüsü bu ayol. Cidden, hiç mi sevmiyorsunuz kendinizi? Adam ne ezik!😏 Acılarınız yerine buna mı odaklansanız? Hayat kısa, bu da size ders olsun. Kimse için değişmeyin, kimseyi hayatınızın merkezine koymayın. Çalışıyor musunuz? Evde oturursanız depresyondan depresyona koşarsınız valla benden söylemesi.

Bir şeyi merak ettim. Size gelip: artık sadece seni seveceğim, tüm hesaplarımı kapatacağım. Herkesi geride bırakacağım deseydi siz devam edecek miydiniz onunla?

X