Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
bızımkı telefonunu fırlatır duvara hıc hesap yapmaz kac tane kırıldı duvara vurur elını kafasını kontrolden cıkar kendını ıfade edemeyen ınsanlar boyle yapıyor benım esım boyle

benim babam böyleydi annemle tartışınca eline geçirdiğini eski yeni pahalı ucuz demez kırardı.bikeresinde müzik setimizi bahçeye fıtlatmıştı.çok küçüktük erkek kardeşim ağlamış tüm komşuları koşun babam müzik setimizi kırdı diye eve toplamış çağırmıştı.çocuk için kötü bir olay.öfke kontrolü herkesin yapabileceği bişey değildir.

ayy yok,ben korkarım böyle hareketlerden...
her evde olduğu gibi,bizim evde de bazen tartışma çıkar ama
Allahıma şükürler olsun ki hiç kavga etmedik daha...
sevgiler..

asla yapmaz...
ses tonu bile kontrolludur...
kontrolsuz biri demekki esin..
kendinede zarar veriyormus zor bir durum
bence bi yardim alin..
cocugunuz varsa yada olursa hic saglikli bi davranis deil..
sizede zarar verebilir bu durum

eşim kırmadıda ben kırdım.elime geçen tabakları mutfak tezgahına fırlatıyordum.toplarkende kendi kendime söyleniyordum ve öfkemi yatıştırıyordum.baktım tabaklar iyice aazaldı.artık bıraktım.o zamanlarda eşimle tartışırken cevap veremiyordum.şimdiçatı çatır kavgamı ediyorum.tabak,çanağa gerek kalmadı.

ben ılk evlendıgımızde o kadar sınırlendım kı, lap topu fırlattım kırıldı, o yetmedı koltuk pufuna bır vurdum ayagım 2 hafta sarılı gezdım. acıdan sınırım geçtı,eşimle gulmeye başladık.hababam sınıfında kiğ beden hocası şener şen gıbısın dedi, yarıldık gulmekten,agız tadınla sınırlenmek haram zaten bana fisfisfis

aslaaaaaaaaaaaaaaaa
cokta kızarr buna..
tv de falan gorsun hemn soylenır napıo yazık dıye..
ben ılk evlendgımızde bunun yu<unden tartısmıstık.sınırlendıgımde kırmıyordum ama sertce vuruodum,hoyrat daranıyordum esyalara karsı.ama artık gayet kontrolluyum..

ufacık tartışmaya bile gelemez benimki. anında telefonunu ikiye katlatıveriyo.. fırlatmıyoo hiç sadece büküyoo:)) bana olan sinirini gösteriyo kendince ..
en az 6 tane teefon ikiye katlandı..ben o öyle yapınca daha çok kızıoyorum o sarılıp yatıyor kafamıdazorla omzuna bastırıyo susayım diye..

anca öyle kavga ederiz biz o telefonunu kırar sarılır yatarız. bütün suç telefonun yaa..

bu tür haraketler çok yıpratıcı arkadaşlar ben çok yaşadım,benimki de tabakları kırar fırlatır eşyalarımı tekmeler eline ne geçerse paramparça ederdi sonra onlar kesmedi ve bana şiddete başladı,,yani anlayacağını bunların ufaktan şiddet sana geliyor demek..:eek:klava:

çok şükür eşim de böyle bi huy yok çabuk sinirlenir ama malının kıymetini iyi bildiğinden böyle bişey yapmaz.malesef babam ve abim böyleydi bu yüzden çok şey kaybettik:KK43:sinirlenip kafasını kolunu duvara vururdu.

evliligimizin ilk senelerinde çok yaptı evde ne yemek takımı bıraktı ne sehpa ama şimdi yapmıyor allaha şükür.çocuklar olduktan sonra kendine çeki düzen verdi.evde sinirlendiginde sesini bile yükseltmiyor.

çok şükür yok öyle bir huyu eşimin
tartışma sırasında kendisini kelimelerle gayet iyi ifade edebiliyor bu tür hareketlere gerek kalmıyor

tartışmalarımız tabiki oluyo ,ama öyle bişeyleri elime alıp kırayıp yok...
eşiniz kendine zarar veriyo...ve ciddi bi şekilde yardım almalı...

yokkk yapmaz asla benimki genelde çabuk sinirlenir ama çokta kontrollüdür en çok evden çıkır hava alır gelir sonra zaten normala döner :asigim:

yok kendisi benim kafamı tercih ediyor :nazar:

hey yarabbim,
bunu normal gören zihniyeti ben anlayamayacağım sanırsamfisfisfis

benim eşim çok sakindir zaten
böyle bir şey 6 yıldır hiç olmadı, olacağını da sanmam
onunla kavga bile edilmez ağız tadıyla

çok sakin,çok sabırlı ve çok kontrollü bir eşim var
tartışırken bir kere bile sesini yükseltmedi daha
genelde car carrrr benim sesim çıkar
ama ben de eşya falan kırmam

X