K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

eveeeett bende bu sabah itibariyle k_flakese başladım.. valla ben korkuyodum bana yetmez acıkırım diye çünkü ekmeksiz doyamayanlardanım ne yazık ki... -tatlicadiarzu- ama gayet tok tuttu.. ama ben 6 öğün yemeyi düşünüyorum çünkü benim metabolizma çok zayıf az öğün yedi mi kötü oluyor.. neyse bugün ayın altısı, 13.06.2009 da kilo verdim mi veremedim mi yazarım.. kolay gelsin hepinize... vereliniortak

6 Öğün K_Fleks yemiycen dimi :1shok: Evet gerçekden bende akşamları yoğurt ve K-Fleks'le idare edebiliyorum, rejim için yaptığım tüm yiyecekleri yedikden sonra miğdem kazınırdı bu kez idare edebiliyorum sanırım. kaydirigubbakcemile5

Kızlar K-Fleks'li diyetimin 4.günündeyim ve hala rejimi bozmadım, bozucak hiç bir harekette bulunmadım hihoyyyt
Ben sadece 1 öğünümde K_Fleks yiyorum oda akşamları uyuyor bana. Sabah 1 dilim ekmekle azıcık peynir ve domates, öğlen ise biraz tavuk eti, sebze yada yine biraz tavuk eti katılmış salata yiyorum vede yoğurt. Akşam ise önce 1 kase yoğurt yiyorum ve içine 2 gündür bolca kuru nane ekliyorum iştah bastırıyormuş diye... Üstünede 1 kase K_Fleks yiyorum. Şimdilik ara öğünüm yok çünkü en azından şişlikle ödemler çabuk gitsin diye acele ediyorum. ılk gün 64 sınırındaydım bugün sanırım 61,700 filan gibiyim. Ama bu kimseyi aldatmasın çünkü ben normalde çok çok aşırı yerim, 3-4 gün bu kadar az yiyince karnımdaki şişliğin inmesi bu kiloya sebep olan yani K_Fleks yedimde hemen 3 günde 2 kilo verdim diyemem. Ama motive olmamı sağladı bide akşamları ne yapıym diye problemim oluyo rejimken, şuan ne yiyceğim belli olduğu için akşam diyet yemeği hazırlama gibi bir derdim olmuyor. Bu arada 1 paketim bitti, ama daha önce baya içinden yemiştim yeni aldığımda, demekki 1 paket 6 öğün gibi gidiyor diyebilirim. Yarında sade paketlisini açıcam, hatta yoğurt yerine içine kalorisi çok düşük olan çilek eklemeyi düşünüyorum bu kez. kaydirigubbakcemile2 Tek eksiğim spor onada bu gece itibariyle mekik çekerek bir adım atmayı düşünüyorum hihoyyyt
Bu yaz bazı kıyafetlerimi giymeden kilo yüzünden kaldırmak istemiyorum. Herkese başarılar alkisalkisalkis

6 Öğün K_Fleks yemiycen dimi :1shok: Evet gerçekden bende akşamları yoğurt ve K-Fleks'le idare edebiliyorum, rejim için yaptığım tüm yiyecekleri yedikden sonra miğdem kazınırdı bu kez idare edebiliyorum sanırım. kaydirigubbakcemile5

:roflol: ayy ilahi canım benim, yok olur mu öyle şey 2 öğün k_flakes yiyorum bi öğün normal yemek, 3 öğünde meyve, sebze ( çiğ olarak ) tüketiyorum.. kellogsun beslenme programında da vardı canım... alkisalkisalkis

kızlar bende yarın alıcam hemen inşallah bilgilendiririm sizi ..bende geçen sene meyvelisini almıştım iğrenç ötesi gelmişti tadı ..ben pek sevmem o tarz şeyleri ..bide bnm de maalesef süt içememe gibi bi derdim var ...diyet yoğurtla deniycem ..inş işe yarar..bayadır 69 da kaldım 68 de iniyo ama geri 69 oluyo..hadi herkese kolay gelsin .

kızlar nasıl gidiyo k_flakes.? yazalım ki birbirmizi gaza getirelim di mi ama.? cokacimcoook benim fena gitmiyo, sabahları iyi idare ediyorum da dün akşam saat 6.30da k_flakes yedim 9a doğru acayip acıktım ve dayanamayıp bikaç tane kayısı yedim.. ama alışır heralde o kadar yemek yemeye alıştı ki tabi bi anda bu kadar azaltınca şaşırdı o da.. :eek: olck olck bu iş ben inanıyorum hepimize, hadi kolay gelsin kıslaaaaaaarrrr.... opuyorumnanaktan

kızlar bu k-flakesi yagsız sütle mi normal sütle mi içiosunuz?

canım ben yağsız sütle içiyorum olabildiğince az yağ almaya çalışıyorum çünkü ama ben uzun zamandır yağsız süte alıştım genelde tadı pek sevilmez de.. ama %50 yağlı olanlarla da içebilirsin.. gerçi bi kere bi yerde okumuştum yağlı süt ürünleriyle yağsız olanlar arasında çok az bi fark varmış.. diğer arkadaşlar nasıl yapıyo bilmem ama tadını seversen yağsız sütle yemeyi dene.. cokacimcoook

kızlar bende yarın alıcam hemen inşallah bilgilendiririm sizi ..bende geçen sene meyvelisini almıştım iğrenç ötesi gelmişti tadı ..ben pek sevmem o tarz şeyleri ..bide bnm de maalesef süt içememe gibi bi derdim var ...diyet yoğurtla deniycem ..inş işe yarar..bayadır 69 da kaldım 68 de iniyo ama geri 69 oluyo..hadi herkese kolay gelsin .

Canım bende aynen senin gibi asla süt içemeyenlerdenim. O sebeple ilk gün yoğurdu ayrı, k-fleks'i ayrı yedim. Sonraki gün sanırım karıştırdım. Sonra yine ayrı yiyorum. Ha süt ha yoğurt ne farkederki. Ayrıca tadını nasıl iğrenç ötesi buldun anlamadım inan çünkü bende bu tarz şeyleri normalde yiyemem hatta geçen seneydi galiba nestle ninkini almıştım ve aynen tadı talaş gibiydi sütede koyamadığım için. Ama k-fleks meyvalı çok lezzetli gerçekden. Bu akşamda sadesini açıcam bakalım. Hadi sanada kolay gelsin iyi diyetleeeerrr... :teytey::teytey:

kızlar nasıl gidiyo k_flakes.? yazalım ki birbirmizi gaza getirelim di mi ama.? cokacimcoook benim fena gitmiyo, sabahları iyi idare ediyorum da dün akşam saat 6.30da k_flakes yedim 9a doğru acayip acıktım ve dayanamayıp bikaç tane kayısı yedim.. ama alışır heralde o kadar yemek yemeye alıştı ki tabi bi anda bu kadar azaltınca şaşırdı o da.. :eek: olck olck bu iş ben inanıyorum hepimize, hadi kolay gelsin kıslaaaaaaarrrr.... opuyorumnanaktan

Benim 5.günüm ve çok çok iyi gidiyor diyebilirim. En hoşuma gidende akşamları diyet yemeği hazırlamak zorunda kalmamam, kaselere dolduruyorum k-fleks ve yoğurduu yiyooommmm hepsi o kadar alkisalkisalkis Bende bu kez başaracağıma inanıyorum. yerimseniben

Son düzenleme:
JASMINE_84 Arkadaşım ben akşam saat 8 gibi yemeğe gayret ediyorum çünkü 6 da yesem inan dayanamam yatana kadar. Öğlen yemeğinide geç yediğim için 8'e kadar idare etmem zor olmuyor :kahve:

JASMINE_84 Arkadaşım ben akşam saat 8 gibi yemeğe gayret ediyorum çünkü 6 da yesem inan dayanamam yatana kadar. Öğlen yemeğinide geç yediğim için 8'e kadar idare etmem zor olmuyor :kahve:

kelebecik haklıymışsın bede dün akşam 7de yedim ve daha az acıktım ve ekstra bşe yememe gerek kalmadı sağol... :1hug: haklısın canım bu işin en güzel tarafı diyet yemekleriyle uğraşmamak... çok rahatım valla.. cokacimcoook

ya bende bu diyeti yapmak istiyorum ama k-fleksin tadını hiç beğenmiyorum acaba nesfitle yapsam olmaz mı o çok daha lezzetli bence içindekiler hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum..?

ya bende bu diyeti yapmak istiyorum ama k-fleksin tadını hiç beğenmiyorum acaba nesfitle yapsam olmaz mı o çok daha lezzetli bence içindekiler hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum..?

Olur neden olmasın... Bende Nestle'yi hiç sevmemiştim o yüzden devam edememiştim, K-fleks benim damak tadıma uydu. Sana hangisi uyuyorsa onunla yap sende şekerim yerimseniben

kelebecik haklıymışsın bede dün akşam 7de yedim ve daha az acıktım ve ekstra bşe yememe gerek kalmadı sağol... :1hug: haklısın canım bu işin en güzel tarafı diyet yemekleriyle uğraşmamak... çok rahatım valla.. cokacimcoook

Sende sağol canımmm opuyorumnanaktan
Ben dün akşamda yoğurt yerine 1 kase civarı çilek ve kayısıyla birlikte yedim k-fleks'imi... Bir kısmını meyvalara ekledim bir kısmınıda üzerine kuruyemiş niyetine yedim cokacimcoook
K_Fleks'li 6.günümdeyim. :lepi: Bu akşamda yine meyva ekleyerek yemeyi düşünüyorum :icecream:

Son düzenleme:
Olur neden olmasın... Bende Nestle'yi hiç sevmemiştim o yüzden devam edememiştim, K-fleks benim damak tadıma uydu. Sana hangisi uyuyorsa onunla yap sende şekerim yerimseniben

tamamdır o zaman bende başlayınca yazarım buraya gün ve günhihoyyyt

Sende sağol canımmm opuyorumnanaktan
Ben dün akşamda yoğurt yerine 1 kase civarı çilek ve kayısıyla birlikte yedim k-fleks'imi... Bir kısmını meyvalara ekledim bir kısmınıda üzerine kuruyemiş niyetine yedim cokacimcoook
K_Fleks'li 6.günümdeyim. :lepi: Bu akşamda yine meyva ekleyerek yemeyi düşünüyorum :icecream:

günaydın kızlar,günaydın kelebecikhihoyyyt
çok iyi gidiyorsun bravoo,aman nazar değmesin :nazar:

senin bugün 1 haftan doluyo galiba dimi k-fleksle sonucu 4 gözle bekliyorm,tartılınca hemen bildir olurmu?

ben de başlayım bu hafta itibariyle diyodum ama dün bi tek öğlen yedm
ama akşama da bol naneli susuz cacık yedm sadece hepsi bu
nanenin de zayıflattığını duydm akşamları öyle yapayım dedim,gerçekten de tok tuttu ne gece acıktm ne de sabaha aç uyandım gayet iyiydi.
ondan bu şekilde devam edeym bari ben diyorm

hepinize kolay gelsin canlar,kalın sağlıcaklaa.s.

günaydın kızlar,günaydın kelebecikhihoyyyt
çok iyi gidiyorsun bravoo,aman nazar değmesin :nazar:

senin bugün 1 haftan doluyo galiba dimi k-fleksle sonucu 4 gözle bekliyorm,tartılınca hemen bildir olurmu?

ben de başlayım bu hafta itibariyle diyodum ama dün bi tek öğlen yedm
ama akşama da bol naneli susuz cacık yedm sadece hepsi bu
nanenin de zayıflattığını duydm akşamları öyle yapayım dedim,gerçekten de tok tuttu ne gece acıktm ne de sabaha aç uyandım gayet iyiydi.
ondan bu şekilde devam edeym bari ben diyorm

hepinize kolay gelsin canlar,kalın sağlıcaklaa.s.

Günaydınnnn opuyorumnanaktan Canım çok teşekkür ederim evet gerçekden nazar değmesin :nazar:
Evet bugün tam 1 haftam doluyor. İlk gün kilomla birlikte bel ve kalça ölçülerimide not almıştım. Yarın tüm ölçüleri ve kilomu buraya yazıcam vede ne kadar fark olduğunu...
Bende uzun süredir ilk defa yeme krizlerini minumuma indirdiğim 1 hafta geçirdim. Bu motivasyonumun ve irademin bozulmamasını diliyorum. Galiba bu kez oluyor yerimseniben
Üstelik inanırmısınız dün akşam eşime mantı pişirdim tadına bile bakmadımki normalde asla dayanamam. O mantı yerken bende meyvaların üzerine ve aralarına serpiştirdiğim k-fleks'imi yedim. Nasıl olsa zayıflayınca ve ideal kiloma ulaşınca arada abartmadan ve diğer öğünlerde telafi etmek şartıyla istediğimi - istediğimizi yiyebiliriz. Yeterki sabredelim.
Yarın sonuçları yazıcam kızlar. Herkese kolay gelsin, göbişleri kiloları atalım yazlık kıyafetlerimizin tadını çıkaralım. Hepinizden güzel haberler bekliyorum kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

süper gidiyosun kelebecim tbrk.ederm daha şimdiden bu kararlılık çok güzel
ben de öyleyim bu aralar,tam gaza gelmş durumdayım :))

güzel haberleri bekliyoruz sabaha,görüşürz tatlım.öptm

selam arkadaşlar bende meyvelisine başlıycaktım ama sadece bi ögün yapabildim şimdi sizleri görünce banada bi hırs geldi yarın bende başlıyayım inşallah bende kilo verebilirim çikolata krizleri içinde çikolatalısını almıştım bakalım sonuç ne olacak grşrz arkadaşlar

X