Klomen ilacı kullanan hanımlar!!!!

firstheaven ben küstüm sanamafoldumben
san doktordan gelır gelmez hemen yazdım ama sen bana cvp yazmadın
buarada bneımde sorum var neolur cvplayın bu hafta ovülasyon haftam hatta gec olmazsa
carsamba bıtcek
kızlar yumoşların oldugu kasıgım acayıp agrıyo neyapcam bılmıyorum acaba kıstmı olurstu dıye
düşünmekten kendımı alamıyorum gebelıgı hızlandıralım derken bıde kıstmı oldu yoksamafoldumbenmafoldumben
benım gıbı olan varmı kızlar neolur cvp yazın buarada daha akıntımda olmadı korkuyorum

firstheaven ben küstüm sanamafoldumben
san doktordan gelır gelmez hemen yazdım ama sen bana cvp yazmadın
buarada bneımde sorum var neolur cvplayın bu hafta ovülasyon haftam hatta gec olmazsa
carsamba bıtcek
kızlar yumoşların oldugu kasıgım acayıp agrıyo neyapcam bılmıyorum acaba kıstmı olurstu dıye
düşünmekten kendımı alamıyorum gebelıgı hızlandıralım derken bıde kıstmı oldu yoksamafoldumbenmafoldumben
benım gıbı olan varmı kızlar neolur cvp yazın buarada daha akıntımda olmadı korkuyorum

cevaplandırdım diye hatırlıyordum arkadasımmm özür dilerim yine de ben her daim burdayım hiç kapatmıyorum. Hiç korkmana gerek yok çünkü ağrılar senin yumurtladığını gösteriyo. Aslında ilaç kullanmadan önceki adetlerinin yumurtlama günlerini hatırlarsan onda da hafif ağrı oluyordu. Ben klomen kullandıktan sonra nasıl ağrılar çektim ama sevin çünkü iyiye işaret bu ilacı kullanıp da yumurtlamayanlar var canım. Küsme bana nolur. Kaçıncı günün bu???

tatlım anlat bakalım senın ovülasyon bıtmıs benım yasadıklarımı yasadınmı sende

canım benim yumurtlama bitti ağrılar da kesildi hafif hafif geliyo. Ama durmak yok çalışmalara devam ay sonuna kadar gün aşırı çalışacaz artık napalım.
Çok ağrıdı benim de ama sakın ağrı kesici içme sakın

yok tatlım neden küsüm sana ben hıç gıremıyosun sanıyodum
cnm senındemı yumosun olustugu kasıgın agrıdı sabahları karın agrısıyla uyanıyorum
cok kötü bı agrı ınanılmaz yanı buarada pekı ovülasyonun oldugu günlerde akıntın oldumu
bend henüz olmadı sartmı acaba akıntı
benım bgn adetın bırıncı gününden ıtıbaren 15.günüm klomenın bıtelıde 7gün oldu gecen pazartesı bıtmıstı bnede durumlar böyle tatlım

buarada doktor sana catlatma ıgnesı ol dedımı
bana aslında olsan olur ama kendılıgınden catlasın dedı
umarım bu topık ugurlu gelırde hamıs oluruz

arzucugum hoşgeldın cnm senın ıcınde hayırlısı olur umarım klomen hepımıze vesıle olur umarım

arkadaşlar bende bu ay ilk defa klomen kullandım. yumurtlama olmadığı için doktor verdi. gecen hafta gittim kontrole. yumurtam 16 cm olmuş. 3-4 gün içinde çatlar dedi. 10 gün sonra da progestreon testi istedi. heyecan yapmadan güzel haberler alırım işallah.

arzucugum kacıncı gününde gıttın doktora yanı klomen bıttıkten sonra kacıncı gün gıttın

firstheaven sağol cvpların ıcın cnm
ya kızlar yumoslar catlarken ıllakı akıntı olurmu
bende henüz olmadıdadelikafadulden

sağol canım klomenle hamle kalanlardanım inşallah hayırlısıyla kucağıma alırım

X