Doğuma Hazırlık oğluma isim arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

nehiriver

09 10 09 saat 9 05 :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
7.978
75
kızlar oğluma isim arıyorum ama değişk farklı isim arıyorum yardımlarınızı bekliyorum kızlarrrrrrrrrrrrr burda isimleri biriktirip sonunda seçicem hadi bebeğimin isim annesi olun bebişim size ufak bir hediye yollayacak isim annesine :) a.s.

OĞLUMUZUN ADINI ASRIN KOYDUK KIZLAR

Son düzenleme:
ben mert ismini çok beğeniyorum
deniz de güzel
aklıma geldikçe söylerim sana

erkek bebek için isim bulmak çok zor yaa, bende zor karar vermiştim.utku olabilir mesela canım:))

oy ben yerim senin oglusunuuu

ALLAHIM saglilkla mutluluk ile yasamak nasip etsin iyisallah,,,,,,,,,,

az oncede dedigim gibi ALI yada RASIT cok istemistim oglumun adini,,,,,,,,valla oyle sosyetik isimler pek hosuma gitmez,,,

tabi senin kararin olmali,bu isler zor valla,ben bi isim derdim esim olmaz derdi ne dedi isem olmaz dedi en sonunda biktim artik dedim ne istersen o olsun,Ismail oldu oglumun adi iyikide olmus cok seviyom oglumun adini ben,,,,esimin dedesinin ismi,,,,,

hayirlisi olsun canim,,,,ama ilk dogdugu an isim yok aklimizda,tabi doktor hemen soruyo adi ne yazilsin diye,dedik suan bise yok,bizim doktorda muziplik olsun diye,,kagitlara NO NAME yazmaz mi,ilk aylar hep oglumn adina gelen postalarda SAYIN NO NAME yaziyodu,,,,tabi simdi Ismail diye geliyoda,,,,,,,,,,,

hayirlisi olsun tekrardan canimcimyerimseniben

:) saol bitanem tekrar ii dileklerin için no name güzel fikirmiş ha cok hoş espiri :) bende bu gidişle bişe bulamıycam :)

farklı ve değişik bir isim istiyorsun
benim eğer oğlum olsaydı ismini mirza koyardım
anlamı beyfendi anlamında, saygın kişilere takılan bir sıfat! ve Bazı Türk topluluklarında ve ıran'da kullanılan bir soyluluk sanı diye geçiyor.........
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm

hayirlisi olsun canim hayirlisi ile dogsun saglik ve mutlulukla büyüsün insallah bebisin denizhan, ulas ,emirkan,dogukan,ayaz gibi ben daha bakarim yazarim canim

ayazı bende düşünüyorum isimler arasında ekli zaten saol canım paylastığın için yeni önerileride beklerim herzaman

selamlarrr cnm...öncelikle hayırlı bir doğum ve sağlıklı bir bebek temenni ederim. ısim olarak Dora, Çınar, Emirhan, Çağın gibi erkek isimleri yeni isimler gibi...ya da çift isim düşünürsen; Çağın Efe, Doğaç Ege gibi isimler aklıma gelenler...Allah kucağına almak nasip etsin inşallah...:CüvCüv::Saruboceq:

saol desibel cok saol canım dora bunuda listeme alıyorum çınar ve çağın zaten listemde ekli :) en sonunda torbaya atıp birini çekicem hangisi cıkarsa tekrar saol paylasımın icin

ayaz , mirza , yiğit , efe , oktay bunlar hoş gekio bana yerimseniben

Berke, Eren çift isim düşünüyorsan Yağız Efe olabilir, hayırlı doğumlar bu arada...:ecrin_bebek:

X