Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

• Konu Sahibi SEVDALAR.ONADIR
yazdıklarım cıkıyor mu göremıyorum ben ama umarım okumussunuzdur

Arkadaşlar bende uzun bir araştırma sürecine girmiştim ki benim iş güzar kocam evlilik yıldönümü hediyesi olarak arçelik'den almış... Şimdi deterjanlı temizliği duyunca biraz üzüldüm sanki o deterjan kokusu olmayınca temzilik yapılmış gibi olmuyor :KK43:((
Ama bunun dışında banyo fayanslarını, derzleri falan temizledimki kiri söküp attı, ama sanırım inşaat kalıntılarını çıkarmadı, kullanımı kolay, banyo duarlarını silmekde zorlanırdım beş dakikamı almadı bununla temizlemek, sonra yerleride pırıl pırıl yaptı, çünkü ben viledayla sildikten sonra bi bakardım yerler kum kum süpürdüğüm halde, kaç gün oldu hala tertemiz yerlerim...Yalnız bi kilimimde leke vardı çıkarmadı onu,yarın halıları silecem bakalım nasıl olacak....

Arkadaşlar bende uzun bir araştırma sürecine girmiştim ki benim iş güzar kocam evlilik yıldönümü hediyesi olarak arçelik'den almış... Şimdi deterjanlı temizliği duyunca biraz üzüldüm sanki o deterjan kokusu olmayınca temzilik yapılmış gibi olmuyor :KK43:((
Ama bunun dışında banyo fayanslarını, derzleri falan temizledimki kiri söküp attı, ama sanırım inşaat kalıntılarını çıkarmadı, kullanımı kolay, banyo duarlarını silmekde zorlanırdım beş dakikamı almadı bununla temizlemek, sonra yerleride pırıl pırıl yaptı, çünkü ben viledayla sildikten sonra bi bakardım yerler kum kum süpürdüğüm halde, kaç gün oldu hala tertemiz yerlerim...Yalnız bi kilimimde leke vardı çıkarmadı onu,yarın halıları silecem bakalım nasıl olacak....

Halıları sildin mi canım merak ettim bi de tam olarak modelini yazar mısın?

merhaba bende fakrin mopuna bakıyordum, ancak deterjanlı olunca dampf mop hoşuma gitti. sorum çalışırken çok ses çıkarıyor mu?
arçelik ve bekoda yerleri silmek için uzun kolu var mı

arkadaslar bende karcher kullaniyorum
utusunude aldim
yag ve kirec diye bisey yok evimde walla
halilari guc kullanmadan temizliyor
sanki supuruyo gibi cokta rahat
yardimci gelio haftada 1 gun kadin bayilio
avizelerim tasli mesela
tek tek silmeye gerek kalmiyo buhari tutunca toz kalmiyor
camlar yok gibi oluyo buharla silince
ve utusude cok basarili carsaflari 4 katken bile jilet gibi yapio
en zor utulenen seyler bile kolayca utuleniyor
ve storlarida cok guzel temizliyor
yani evdeki her alani oyle guzel temizliyorki
gonul rahatligiyla alabilirsiniza.s.

siz ne kadara ve ne zaman aldınız acaba bu ürünü?

Arkadaşım bende birkaç gündür buharlı ve vakumlu makineleri araştırıyorum. İşyerinden bir arkadaşım vaporetta kullandığını ancak seneler önce yurtdışından aldığını bu yüzden vakumlama özelliği olmadığını anlattı, buna rağmen senelerdir ütüsünü kullanıyormuş, çok güzel ütülüyormuş ve hala bozulmamış. sitesinden araştırdım yeni modeli çıkmış buharlı süpürge ve vakumlama da yapıyor bar basıncı da oldukça yüksek..fiyatı hiçbiryerde yazmıyor bunun için sitesindeki iletişim sayfasından bilgi talebinde bulundum..cevap gelirse sizlerle de paylaşırım..yine de araştırmaya devam etmekteyim çünkü herhangi bir yerde bu ürünle ilgili başka yorum bulamadım, hiç mi kullanan yok anlamadım..
Bu arada burda ariete ismi geçince şimdi onu araştırmaya başladım,buradaki yorumlar olumlu görünüyor ama halen kararsızım..
ilk karcher ı araştırıp ona meyil etmiştim ki, arıza durumlarında sıkıntı yaşandığı duyumunu aldım..
tek emin olduğum vakumsuz bir makine almak istemediğimdir, çünkü komşumda buharlı mop var, ilk aldığında halısı üstünde denedik sırılsıklam yapıp bıraktı, koridorundaki derzlerinde renginde bir açılma olmadı. sanırım karar vermeden önce en iyisi evde tanıtım istemek..
ayrıca bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum, biraz daha fikir sahibi olmamızı sağladınız..

bize karcher için alman malı oldugu,türkiyedeki merkezinin de izmir oldugu söylendi..teknik servis anlamıında problem yaşamazsınız dedi ama diğer illeri bilemiycem nasıldır.ben izmirdeyim çünkü.5 yıllık da garantısı varmış..

arkadaşlar bende buharlı temizlik robotu almak istiyorum ama ben yerleri silmek için istiyorum bebeğim var ve beni çok yoruyor önce süpür sonra sil yoruluyorum ikisini bir arada yapan bişi istiyorum bu aralar fakirin çıkardığı ürün ilgimi çekti acaba hangisi en iyisi bütçemde biraz kısıtlı :KK3::KK3:

arona papatya acaba aldığın üründen memnunmusun bende alıcam cevap yazarsan sevinirim

Arkadaşlar ben Beko buharlı temizleyicimi dün aldım gece denedim Almamda etkili olan arkadaslarıma teşekkür ediyorum iyiki almışım Çok güzel bir alet saatlerce ovalamaya gerek kalmadan her yerimi yeni gibi yaptı suyu mu hiç bitmedi koku da yoktu bu alete bayıldım
Ben 1 hafta kadar önce H2O Mob almayı düşündüm Bir sitede inanılmaz fiyataydı 99 TL araştırma yaparken kaçırdım... kaçırdım diyorum çünkü çok ucuzdu iyi bişey olmasa bile kullanmazdım olur biterdi... bir de ben Çanakkale de yaşıyorum burası küçük bir yer her firmanın servisi yok yedek parçalarda (paspas gibi) sorun yaşayabileceğimi biliyordum araştırdım 3 liü set 60 milyona yakın ee nerde kaldı ekonomi.... biraz daha para verir iyi birşey alırım diyecu düşünürken forumu okudum Beko Arçelik aynı hem ucuz hem kolay hem etkilli benim gibi çocuğu olan veya olmayan herkese şiddetle tavsiye ederim
İlk mutfağıma girdim o yağları nasıl söktüğünü görünce hayretler içinde kaldım kimyasal kullanmadan bu kadar tahmin etmiyordum sonra mutfak fayanslarımı sildim su bitmedi üstelik denemek için az doldurmuştum yerleri sildim dolap kapılarını artık suyu bitirmek için uğrasıyordum bitti ve sonuç mükemmel temizlik tavsiye tavsiye tavsiye.....

selamlar
ben bugun bir acıkarttırma itesinde 3.5 bar buhar basınclı bir temizleyici gördüm
sanırım su tankı ufak, yani sizin aldıgınız gibi büyük bir cihaz degil şu ürün 59 tl

Steamer Duck Buharlı Temizlik Robotu GittiGidiyor.com'da #46628681

bir de bimin afişlerinde 49 tl ye gördüm kampanya vardı ama bilmiyorum bunlar ufak diye işe yaramaması riski var mı?
fazla para veremeyeceğim ama temizliğe düşkün bir insanım
napsam bilemiyorum steamer duck ve bimin cihazını karsılastırabilecek arkadasların yardımına ihtiyacım var
bime ugrayan oldu mu?

bimin ürünü de şu

BİM A.Ş. > Aktüel Ürünler

mesela halıya uygulayacağımız zaman makina ucuna havlu mu sarıyoruz? ve ıslaklık kalıyor mu?
ayrıca kırıntı nevi şeyler ne oluyor?

Arkadaşım bende birkaç gündür buharlı ve vakumlu makineleri araştırıyorum. İşyerinden bir arkadaşım vaporetta kullandığını ancak seneler önce yurtdışından aldığını bu yüzden vakumlama özelliği olmadığını anlattı, buna rağmen senelerdir ütüsünü kullanıyormuş, çok güzel ütülüyormuş ve hala bozulmamış. sitesinden araştırdım yeni modeli çıkmış buharlı süpürge ve vakumlama da yapıyor bar basıncı da oldukça yüksek..fiyatı hiçbiryerde yazmıyor bunun için sitesindeki iletişim sayfasından bilgi talebinde bulundum..cevap gelirse sizlerle de paylaşırım..yine de araştırmaya devam etmekteyim çünkü herhangi bir yerde bu ürünle ilgili başka yorum bulamadım, hiç mi kullanan yok anlamadım..
Bu arada burda ariete ismi geçince şimdi onu araştırmaya başladım,buradaki yorumlar olumlu görünüyor ama halen kararsızım..
ilk karcher ı araştırıp ona meyil etmiştim ki, arıza durumlarında sıkıntı yaşandığı duyumunu aldım..
tek emin olduğum vakumsuz bir makine almak istemediğimdir, çünkü komşumda buharlı mop var, ilk aldığında halısı üstünde denedik sırılsıklam yapıp bıraktı, koridorundaki derzlerinde renginde bir açılma olmadı. sanırım karar vermeden önce en iyisi evde tanıtım istemek..
ayrıca bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum, biraz daha fikir sahibi olmamızı sağladınız..

acaba su buhara dönmeden mi çalıştırmayı denedi
eğer vakumsuz ve ufak cihazlarda bu risk varsa çok kötü
şu an pahalı bir cihaz alamam
ufaklardan memnun kalan yok mu kızlar?

ben yaklaşık 1 ay önce polti buharlı temizlik robotu aldım inanın arkadaşlar çamaşır mak. kadar gerekli bir alet tek kelimeyle süperrrrr

bimin ürünü de şu

BİM A.Ş. > Aktüel Ürünler

mesela halıya uygulayacağımız zaman makina ucuna havlu mu sarıyoruz? ve ıslaklık kalıyor mu?
ayrıca kırıntı nevi şeyler ne oluyor?

ben vakumsuz bir alet aldım çünkü vakumlular oldukça ağır temizlik esnasında zorlanılabiliyor ilk önce bütün eve süpürge tutuyorum sonra temizlik robotumla temizliyorum evet havlu takarak siliyorum çok detaylı yapmayacaksam 3 oda bir salon bir ev camıyla kapısıyla halısıyla 1 saatte bitiyor herkese tavsiye ediyorum.

Vaporetto marka buharlı temizleyici 10.000 Tl civarında . Tanıtım için evinize geliyorlar , bilginize ...

Son düzenleme:
arçelik buharika kullanan varmı arkadaşlar memnunmusunuz bir iki güne alıcam bende tavsiye ederseniz

arçelik buharika kullanan varmı arkadaşlar memnunmusunuz bir iki güne alıcam bende tavsiye ederseniz

Beko ve Arçelik temizleyiciler ikisi de aynı yukarıda bekoyla ilgili yorum yaptım okursan faydalı olacaktır Ben çok memnunum tavsiye ediyorum

X