Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

merhaba arkadaşlar düzenli bu yürüyüşü yapıyormusunuz? 3 mil kilo kaybı olanı yapmayı düşünüyorum gün aşırı...

ben 1 3 4 karışık yapıyorum o günkü halime göre bir de elime ağırlık aldım 5,99a realden bakalım onlarla nasıl olcak

kızlar leslienin beline taktığı iki yandan gerdirdiği kol çalıştıran kemerden biryerlerde gören oldu mu ben ondan almak istiyorum da

merhaba kızlar wart at home nedir kızlar ya ben çok merak ettim içeriğini bende kilo vermek istiyorum ama bi türlü olmuyor bütün gün oturarak masa başı çalıştığım için diyet tek taraflı yetersiz kalıyor bende evde bunu yapmak istiyorum ne olur yardım edin araştırdım denedim olmadı nerden nasıl indirecez bilemedim lütfen kızlar biri bana açıkça yazabilirmi ne yapmam gerektiğini nerden nasıl açılacak

ay cok fazla bunlar ındır ındır bıtmez cok yer kaplamıyor dımı kızlar ben pılate yaptım ama belım cok agrıyodu ne kadarda yuklenmemeye calıssam olmadı bırdehıc fark olmadı bedenımde bu bayagı zorluyor heralde kalorı yakma olarak

canım sende zayıfla sıtesınde tek lınk halınde tek part ındırmenıze gerek yok canım hepsının tek lınkı var 1 mıl 2 mıl 3....kolay gelsın:hulya:kaydirigubbakcemile2

şakkıdı
canım sende zayıfla sıtesınde tek lınk halınde tek part ındırmenıze gerek yok canım hepsının tek lınkı var 1 mıl 2 mıl 3....kolay gelsın:hulya:kaydirigubbakcemile2

yok ya ben baktımm bır suru lınk var hangısını ındırecegımı sasırdım dogrusu 5 mıl programı hepsını kapsar yazmıs tubiş dıye bır kullanacı onun verdıgı 5 lınk vardı sen hangı sayfadakınden bahsedıyosun kacıncı sayfada

yaa bende istiyorum ama bişeylere baktım indirmek için çabaladım ama birsürü link var hangisini indircem bilemedim mafoldumben buraya da galibaa site adı yazılmıyo =( birisi bana özelden falan yardımcı olabilir mi bilmiyorumkismile

sende zayıfla sıtesınde ıkı tane leslıe egzersiz sayfası açılmış ben ordan buldum canım bırınde partlar halınde dıgerınde ise tek lınk halınde gözden kacırmıssınızdır dıkkatlı bakın:icecream:vereliniortak

ewetttttt bende bugün başlamış bulunmaktayım opuyorumnanaktan 2 milden başladım ama hiçte öle göründüğü kadar basit değilmiş gayet yorabiliyor insanı aklinialirimsmile 2 milden yavaş yavaş arttırırım yarında platese başlıyorum yaşasın sporlu günler :lepi:

ben de araştırdım ve yükledim başladım:dance: çok zevkli bir program:dance:
önemli olan programın başına geçmek. üşenmeyip yaparsak baya zevkli ve hareketlikaydirigubbakcemile2
leslie adında 60 yaşında bir ablamız var ama 30lu yaşlarında gibi maşallahboshayallersmile
devamlı konuşarak ritimli bir şekilde yerinde saydırarak veya sağa-sola, öne-arkaya kolları hareket ettirerek yürüyüş yaptırıyor:dance: 3.mil programında arkada boneli bir abla var onu derya baykala benzetip durdum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ingilizce konuşuyor ben hiç bir şey anlamıyorum keşke alt yazı olsaydıkaydirigubbakcemile3 ama ingilizce olması daha zevkli sanırımbayanssulusmile
ben beğendim, yeter ki başına geçebilecek vakiti bulayım, yoksa çok şahane bir program:dance: walk walk walk:dance::dance::dance::teytey:

arkadaşlar bu yürüyüş programı nasıl indiriliyor allah aşkına biri bana yardım etsin bir türlü indiremiyorum kafayı yicem mafoldumben

Bu walk at home olayını bana anlatabilirmisiniz?
Evde yürüyüş çok daha iyi olabilir bencede :))

sitede 15 dk bir video var onu açabildim sadece.
indiren arkadaşlar nasıl oluyor anlatırmısınız...

ben indrmedm açıkcası yapmak istedğm zaman açıyrm youtube dan her defasında oradan yapyorm çünkü farklı başlıklar altnda sporlarda çıkıyor akabinde teşvik edyor onlarıda yapyorm iyice yoruluna kadar :lepi:sonra kapatyorm günde 2 kere böyle

kızlar google ye "yürü ve incel" yazın ...ilk çıkan siteye girin...orda linkler var..ordan indirebilirsiniz...

X