Lahana Suyu Kürü (İbrahim Saraçoğlu tarifi)

ben başladım.birinci gün daha midem hafifledi valla.tabi o kadar tuvalete gidersem...............

merahaba kızlar 2.gunum bıttı suan bı etkı yokk bakalım sonunda ne olacak yapan kızlar mutlaka sonucunu yazalım oldumuŞeniz

ben başladım.birinci gün daha midem hafifledi valla.tabi o kadar tuvalete gidersem...............

mrb arkadaşlar.bende bu kürü uygulamak istiyorum.ama kafama bişey takıldı.bu kürü uygularken sık tuvalet ihtiyacımı duyuyoruz acaba.eğer barsakları çalıştırıyorsa yapamam.çünkü bütün gün işteyim zorda kalmak istemiyorum.

ya benim anlamadığım bişey var arkadaşlar. bu kür sadece 10 gün sürmüyor mu daha mı uzun sürüyo.anlayamadım ki

merhaba ley li.ben yapıyorum lahana kürünü 2.hafta bugün bitti.bağırsakları çaıştırıyo ama o kadar sık tuvalete gitmiyorum.bende okula gidiyorum yoksa çok zor olurdu.bu başlığın ilk sayfalarında yazıyo canım toplam 7 hafta sürüyor.her hafta gitgide azalıyor içilecek miktar.6. hafta hiç içilmiyecek.bence hemen başla.kolay gelsin.

herkese merhaba bisey sormak istiyorum suan kaynatıyorum ben de lahana kürüne baslıcam fakat merak ettigim bisey var...
sadece suyunu mu icicez...haslanan lahanalar atılacak mı bilgi verirseniz sevinirim:eek:

:enbuyukkk:

valla bılmıom canımherkes farklı şeler yazmış benım içim dışım lahana oldu ya bu suyu ve çorbayı sıcakmı soğukmu içilmesı gerek ancak soğuk içebılıom da ay bakalım zayıflıcakmızyız ama zeytınyağı kılo aldırmazmı ya

Selam,

İki gün aradan sonra tekrar yaptım çorbayı kilom 80.5 geçen hafta tam 4 kilo verdim.Bu hafta da öyle olursa harika olur.Artık aliştım çorbaya da diyete de.Ben sadece çorba içiyorum eğer çorbayı içersen zaten lahana suyunu içmeye gerek kalmaz.Çorbada zaten bol bol lahananın suyu var.Boşuna kendinize okadar eziyet etmeyin.Lahana Çorbası diyet programını da harfı harfıne uygulamayı unutmayın!

Herkese bol kilo verme dileği ile...Kolay gelsin

Fiyuce,zeytinyağı kesinlikle kilo aldırır yapma bence.Tuvalete çıkarır orası doğru ama,sık tuvalete çıkmak zayıflatıyor diye de birşey yok.Bunun yerine öğütülmüş keten tohumu daha iyi.

Selam,

İki gün aradan sonra tekrar yaptım çorbayı kilom 80.5 geçen hafta tam 4 kilo verdim.Bu hafta da öyle olursa harika olur.Artık aliştım çorbaya da diyete de.Ben sadece çorba içiyorum eğer çorbayı içersen zaten lahana suyunu içmeye gerek kalmaz.Çorbada zaten bol bol lahananın suyu var.Boşuna kendinize okadar eziyet etmeyin.Lahana Çorbası diyet programını da harfı harfıne uygulamayı unutmayın!

Herkese bol kilo verme dileği ile...Kolay gelsin

ya evet haklısın lahana corbası diyeti cok kolay kilo verdiriyor fakat ben uygulayamıyorum malesef...
ogrenci olmanın zorluları iste...sabah8:30 aksam5e kadar okuldayım hemen her gun...diyete uymam imkansızlasıo bi sure sonra...
ama bakalım haftaya yapmaya calısırm belki bilmiyorum belkide evdeki lahanayı simdi kullanırım...:bbo: offf kilo vermek istiyorum yaa....

Fiyuce,zeytinyağı kesinlikle kilo aldırır yapma bence.Tuvalete çıkarır orası doğru ama,sık tuvalete çıkmak zayıflatıyor diye de birşey yok.Bunun yerine öğütülmüş keten tohumu daha iyi.

ya aslında kilo vermek icin bagırsakları calıstırmaya calısmıorm...benm bu en büyük problemim 3-4gun wcye gitmedigimi biliyorum...bi sure sonra da kıvranmaya baslıyorum ciddi ciddi....
ama bende bırakmaı dusunuorm cunku dayanılmayacak bisi igrenc ya...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Selam Fiyuce

Sende lahana suyunu dene bir sabah bir de akşam içiyorsun.Benimde tiroidlerden sonra tuvalet sıkıntısı başladı.Ben keten tohumu kullanıyorum yağını da kullanabilirsin üstelik çok da sağlıklı.Bazıları sinameke içiyormuş ama o ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyormuş.

Merak etme canım verirsin kiloları yeterki iste...

Selam Fiyuce

Sende lahana suyunu dene bir sabah bir de akşam içiyorsun.Benimde tiroidlerden sonra tuvalet sıkıntısı başladı.Ben keten tohumu kullanıyorum yağını da kullanabilirsin üstelik çok da sağlıklı.Bazıları sinameke içiyormuş ama o ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyormuş.

Merak etme canım verirsin kiloları yeterki iste...

bana da cok diyorlar tiroidlerine bi baktırsana diye ama bi türlü gidemedim dra...
lahana suyu icimi zor oluyordu geri corbasına dondum bugn basladım bakalım ne olcak...
sabahtan beri 2 tabak corba 1de greyfurt yedim...birazdan da yürüyüse cıkıcam umarım ise yarar....

Kesin kararımı verdim bende denicem.:eek:
Hazirana kadar zamanım var.
Kıyafet almak için mağazaya gittiğimde denediğim her şeyin olmasını istiyorum.
İnşallah buğün lahana bulabilirim:dance:

lahana çorbasıdamı var yahu amanın ne kadar çok şey varyaaaa yakında çim kaynatmaya başlıcam herbişeyı denıyorum sanırım bunyeden bunyeye fark edıyo bu otlar

Bulamadım lahana ya buğün yine bakıcam.
Tabi benim annemde takıntılı can boğazdan gelir hesabı.Önceden olsa belki o kadar dikkat etmezdim ama şimdi çok önemli bir nedenim var.Kesin vericem kararlıyım.Zaten 1 haftadır yediklerimede dikkat ediyorum.:teytey:
Gelişmeleri yazarım:hooray:

Dün itibariyle başlamış bulunmaktayım.İlk içtiğimde midemi bulandırsada kararlıyım devam edicem.Bol limon sıkınca fena olmuyor.Tabi burnunuzu tıkamayıda unutmayın:içelim:

bu sabah lahana kürüne başladım hadi hayırlısı gelişmeleri hafta hafta yazarım tabi inşallah iyi yönde bi gelişme olur :çok üzgünüm:

X