Mardin de doum iin hangi hastane hangi doktor

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
952
9
37
kızlar ağustosta doğum yapcam hangı hastaneyi tercih edersiniz ,hardin doğum evini duşunuyorum burda doğum yapan varmı,hiç gitmedim bu hastaneye nasıl?

arkadaşım mardin kadın doğum hastanesini aklından bile geçirme derim ben.ben orda doğumhaneye devamlı giriyorum işim gereği,hayatımda gördüğüm en anti hijyenik ve en kötü şartlara sahip.o hemşireler ve ebeler doğum yapan/yapacak olan kadınlara nasıl davranıyorlar gördüm sinir oldum.sanki insan yok karşılarında.nasıl bağırıp küçük düşürmeye çalışıyorlar hasataları inanamazsın.deliye döndüm görünce.ve en önemlisi hijyen yanına uğramamış o doğumhanenin.dışardan gelen ayakkabıyla dalıyor doğumhaneye.bunlar benim nacizane tesbitlerim.ben de martta doğumumu yaptım ama kalktım diyarbakıra gittim genesis hospital var orada.öyle memnun kaldım ki anlatamam.kendini prenses gibi hissettiriyorlar sana ve teknik donanım doktor hastane şartları ve doğumhane tek kelimeyle muhteşemdi.annem doğumuma girdi.doktorum ve ekibi harikaydı.normal doğum yaptım ve herkese ayrı doğumhane tahsis ediliyor.geniş ve ferah.odalar harika.ilgi muazzam.normal doğum yaptım bir gece kaldım bağ-kurluyum 200 mil.ödeyip çıktım.şiddetle orayı tavsiye ederim.normal doğum yapacağım için herkes bana mardinden diyarbakıra yetişemezsin dedi ama çok da rahat yetiştim.ilk belirti de hemen doğum yapamayacağına göre çık yola hemen suyun nişanın sancın vs.gelince çok da rahat yetişirsin.bir de şimdi mardin park açıldı ama hiç gitmedim nasıl bir hastane personeli nasıl gece doğum yapsan ebe doktor var mı bilemiyorum.genesis hospitalı tavsiye ediyorum.sevgiler.

Mardinpark ı da tavsiye etmem İpekyolu da var onuda tavsiye etmem. Bir kere hemşireler anestezistler bile çok tecrübesiz. Doktorlarından da hiç memnun kalmadım. Bencede en iyisi diyarbakır a gidilmesi. Zaten 1 saat lik yol.

bende mardindeyim inanın nerde doguracagımı bilmiyorum.doktorum devlette ama hijyen sıfır.mardinparkda dogum yapan varmı

X