stanbulda 3+1 ev ortalama ne kadara badana yaptrlr?

details

pozitif olabilmek..
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
521
7
fikri olan var mı arkadaşlar?
istanbulda 3+1 ev ortalama ne kadara badana yaptırılır?

valla babam 3+1 evi 1,5 yıl önce badana yaotırmak istediydi de adam da 500 tl istedi

1 ay önce yaptırdım.3+1. Su bazlıdan satene geçtik. Usta prizleri söktü, yerleri kapladı, eşyaları kendi çekti ve yerleştirdi.Süpürgelikleri bantladı. Tertemiz bir iş çıkardı ve 4 günde sadece. 1500 verdim arkadaşlar.

merhaba arkadaşlar istanbul anadolu yakası hafta sonları yaptırmak isteyen olursa özelime mail atsın eşim ek iş olarak yapıyor fiyat konusuna gelince 2+1 500 3+1ler 750 gayet temiz bir badana yapıyoruz.badana sonrası temizlik yerleştrme yaptırmak istersenizde 100 tl ücret ödüyorsunuz.

badana fiyatlarında pazarlık payı vardır.özelden telefon numaramı isteyerek detaylı şekilde konuşabiliriz

ben bu yaz boyatıcaktım kısmet olmadı ama 600 demişti benimde 3+1

ne yaptınız arkadaşlar bu bir servet yaa

..sertifikalı boyacı çalıştırıyoruz.Adeta sanat gibi boyuyorlar 3+1 evler 300 tl şuanda
tavanıyla duvarıyla kartonpiyeriyle

eşyalı evlerse 400 tl

tabi bu eşimin şirket boyacıları

istanbul ve izmirdeki arkadaşlara seve seve yardımcı olurum

Boya sizden mi yoksa boyacıdan mı canım.

Birde boyayı kesinlikle kendiniz alın.Boyacılar 3. kalite boya alabiliyorlar,yada artık boyaları karıştıtıp renk çıkarabiliyorlar,toz boya kullana biliyorlar.

ne yaptınız arkadaşlar bu bir servet yaa

..sertifikalı boyacı çalıştırıyoruz.Adeta sanat gibi boyuyorlar 3+1 evler 300 tl şuanda
tavanıyla duvarıyla kartonpiyeriyle

eşyalı evlerse 400 tl

tabi bu eşimin şirket boyacıları
Fiyat çok iyiymiş,acaba şirket olduğu içinmi? Evlere de aynı fiyatsa lütfen özelime numarasını yazarmısın arkadaşım.

yazdım ama özel mesajlarınız kapalı sanırım açarsanız iletişim kurabiliriz

Boya sizden mi yoksa boyacıdan mı canım.

Birde boyayı kesinlikle kendiniz alın.Boyacılar 3. kalite boya alabiliyorlar,yada artık boyaları karıştıtıp renk çıkarabiliyorlar,toz boya kullana biliyorlar.

Yok boya bizden değil boyacıdan...

Buara ben de seneye boyatmayı düşünüyorum Avrupa yakasında oturuyorum.Evim 3+1 fakat silinebilir kaliteli bir boya istiyorum.

Ne kadara çıkar acaba.

Bir de en iyi boya saten mi oluyor hangisi en iyisi.?

sevgili Mavi, eviniz alçılı ise alçı üzerine uygulanan silinebilir su bazlı saten boyalar var,birde silikonlu boya var.slikonlu boyalarda silinebilir.silikonlu boya alçılı olmayan evlerede uygulanabiliyor ve silinebilir,saten boya alçılı evlerde pürüssüz bir görünüm sağlıyor.

eşimin boya ustaları ilk boyadıkları evde tanıtım ve çevre edinmek amaçlı 400 tlye boyuyorlar.Bende onlara boyatıyorum her yıl.Çok temiz ve titiz çalışıyorlar.

prizler tek tek çıkıyor,eşyalar yerler süpürgelikler kaplanıyor.Boya sonrası yerleri camları silerek çıkıyor boyacımız.dilerseniz telefon numarasını verebilirim

X