Askerlii tamamladktan sonra neden deiiyorlar ?

jelly_bon

OffYineKapaliTümKapilar
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2009
86
0
Site'ye yeni üye oldum,fakat Kadinlar Kulübü'nü hep takip ederdim,üye olmak simdi nasip oldu.Bir olay yasadim,üstünden bir hafta gecti,soku atlattim ve sizlerle paylasmak istedim.
Bir erkek arkadasim vardi,bana evlenme teklifi etmisti,bende kalbul ettim.Ailesiyle gelip beni istediler,sözlendik.Bir sene sonra nisanlanmayi düsünüyorduk,cünkü o askere gidecekti,ben ise üniversite sinavlarina hazirlaniyordum.Yurt disinda yasiyorum,sözlüm askere gitti.Bedelli askerlik yapti,askerligi 21 gün sürdü.
Ilk hafta beni her firsatta ariyordu,cok güzel gidiyordu.Sona aramalar kesildi.Ben aradim onu hep.Sonra farkettim ki,arayan hep benim.Bende aramayi kestim,düsündüm ki,askerlik zamani belki zo geciyordur,üstüne varmayayim dedim.Ve askerligi bitti,tekrar döndü buraya.Cok soguk davrandi,hic arayip sormadi.Hep ben aradim onu,hal hatirini sordum,disariya cikalim dedim.Hep keyfim yok diyerek reddetti beni.Onu biraz yalniz biraktim.Asker olmak onu belki biraz yormustur dedim.Sonra baktim ki bu böyle olmuyor,sözlüm elimden ucup gidiyor dedim.Onu her gün aradim sordum,hep yanina gittim.Ve birgün bana söyle dedi; beni biraz rahat cok üstüme geliyorsun, beni boguyorsun,anladik sözlüyüz ama bu kadarda olmaz dedi.Tamam dedim,sen beni kendine geldiginde ara dedim.Bekledim 1 Hafta arayan soran olmadi.Kiz kardesimi de alip bir aksam sözlümün evine gittim,aksam ziyareti olsun dedik.Kapiyi sözlümün erkek kardesi acti,biz iceriye girdik,bir selam bile vermeden,benim uykum var yaticam diyerek sözlüm oturma odasindan kalkti.Bizde ayip olmasin diye,biraz oturalim kayin validem ile sohbet edelim dedik.Masanin üzerinde sözlümün cep telefonu vardi.Aldim elime mesajlarina baktim.Bitanem seni cok özledim,yarin bulusuyoruz degil mi yaziyordu.Sok oldum.Fazla uzatmadan kalktik.Ertesi gün yanina gittim sözlümün,mesaji okudum dedim.Oda bana iyi etmissin,bende zaten sana acilacak firsat ariyordum dedi.Tamam dedim,söz yüzügünü cikarttim parmagimdan ve hemen oradan uzaklastim.Agladim,kendimi mahvettim.Onu cok seviyordum,askere gitmeden önce böyle degildi,gitti geldi ve degisti.Bir gece dayanamadim aradim onu,ve neden diye sordum.Beni rahat birak diyerek telefonu suratima kapatti.Bir kac gün sonra bana bir mesaj geldi,sözlüm yazmisti,ve diyordu ki,o mesaji yazan kiz degildi,kankam di,biz öyle sakalasiyoruz bitanem diyerek dedi,haberin olsun,beni suclama ayrildik diye.Hic bir sey yazmadim.Ertesi gün tekrar bir mesaj geldi,sasirdim.Tekrar sözlümden gelmisti.Bu seferde söyle birsey yazmis.Evet bana o mesaji yazan bir kizdi,sen üzelme diye sana o erkekti dedim,ama o bir kizdi dedi....Ona yazdim ve dedim ki,askerlik sana yaramamis,ne yaptiginin farkinda degilsin,bir öyle bir böyle diyorsun dedim.Sanirim kisisel sorunlarin var,benden uzak dur dedim.Ve bir hafta gecti,soku biraz atlattim,ama cok saskinim hala,onu seviyorum ama elimden de birsey gelmiyor.Sizce bu adam neden böyle oldu, anlamis degilim ??? :sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
sen bilirsin canım tabi ki de ama şuan en doğru yoldasın bence.. sana koca olmaz ki böyle birisinden,sence 1 adam 21 günde deişir mi senin kinin niyeti varmış deişmeye fırsatını bulunca da yapmış işte.sen önüne bakmaya çalış biliyorum zor insan sevdiğinden vazgeçemiyor ama herşeyin farkına vararak tekrar ardından gitmek eninde sonunda gene üzer seni.. çünkü huylu huyundan asla vazgeçmiyor düzeldi tamam diyosun bi bakmışın başa dönmüşsün.. sen kendi yoluna bak artık bırak o çabalasın kaçırdığı tren için arkada kalan öküz gibi bakakalsınkaydirigubbakcemile3sen yeter ki kendini bırakma allah daha iyilerini,gönlüne göre birini çıkarsın karşına..

bence kesınlıkle barışma,ilerde daha çok üzülmemek adına.adam karaktersiz belli yani.
ayrıca o mesajı kesin bi kız yazdı.sakın inanma yalanlarına.yok kuzenım yazdı,şakalaşıyoruz die kandırmasın seni.
muhtemelen kızla arası bozulunca sana öle bi mesaj attı,yani demiş ya hani o msjı kuzenle yazıoduk birbirmize die.külliyen yalann
kızdan ayrılınca sana gelio,bence onunki sewgi degil tatlım.yalnız kalınca eski gelio akla hep işte.
ne demişler zil çalınca etekler sahibine döner tüm köpekler:)

adam resmen dalga gecıor yaaa serefsızlık yapmış ne demek sen o sozlerden sonra nasıl onunla muhatap olabıldın sana da sasırdım ...resmen kıroluk akıor pacalarından sozlunun ..o sozlerı duyup ta tekrar onunla konusabılmış olman onu kaale almamıs olman cok ılgınc yaa ..kafanın karısması ıcın bı gerek yok cunku ben bu kızı bıraktım ama su an ıstesem benle gene olur ıddıasına sahıp bı adam ..hatta bahse bıle gırmıstır yanııı beklenır ...

X