Arkadamn yapt...

deymezsin

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
427
13
slm kızlar ben kendimi çok kötü hissediyorum bilmiyorum ama sizede anlatmak istedim şimdi kızlar olay şu benim bir arkadaşım var bayan o hep sana biri ayarlayalım diye takılırdı bizde bunu pek dikkate almayız çünkü hep bu muhabbetleri yapar neyse bu bir arkadaşına benden bahsetmiş sonra hatta o çocuğu biz bir gün görmüştük o gün yanımıza cafeye gelicekmiş ama işi olduğu için gelememiş ve ben o akşam hoşlandığım biri vardı onu çağırdım bu arkadaşımlada tanıştırdım neyse sonra sınavlara gittik orda tesadüfen tanıştık çocukla ve bizi eve kadarda bıraktı biz ilçede oturuyoruz sınavlar ilde malum sonra annesine direk benden bahsetmiş fotomu göstermiş falan anneside beni tanıdığını söylemiş evet annesini bende tanıyorum ve bize gelip giden biri neyse tabi ben nerden tanıcak falan derken fotosunu yolladı ve bizim ailece çok iyi görüştüğümüz bir aile dostumuzun komşu çıktılar ve tabi kadın direk gidip onlarada söylüyor işte bizim gelin olucak falan diye neyse geçen bunların geçen hafta dğünleri vardı ve anneme gelip senin kız bizim gelin olucakmış bizim çocukla görüşüyorlarmış çocuk yere göğe sığamıyo falan neler neler o gece düğünde de bana başladı tanışalım falan diye bende sizi duymuyorum dedim ama anneme söledikleri sanki herşey olmuş bitmiş bi düğün kalmış gibiydi
sonra bende çocuğa bu konu burda kapansın ortada bişey yokken bu konuşmalar beni çol üzdü dedim ama çocukta ben öyle birşey demedim onlar olsun istedikleri için bu şekilde konuştu desede kırıldım çok üzüldüm ben şimdi o tanıdıklarımızın yüzüne nasıl bakıcam şimdide bir arki hastanede yatıyo ona gidiceklermiş bu çocuğun arabasıyla çocukla biz o konuyu kapattık ama arkadaş olarak görüşmeyi kabul ettik ama bu konuyu açan kız sana haber vermedik hem o benim için çok değerli önemli ben onu kıracak bişey yapmam falan gibi kelimeler kullandı bende zaten normalde de gelemezdim dedim ama çok üzüldüm hem benim başkasıından hoşlandığımı bilerek git çocuğa tanıştırcam de sonrada hiç bişery olmamış sanki suç benimmiş gibi bana konuştu ben çok kırıldım o gün bu gündür uyku uyuyamıyorum o çocukta iyi biri kırmak istemedim ama zaten eski sevgilimden bile saatlerce bahsetmiştim olaylar benim dışımda gelişti ben şimdi napayım tavrım nasıl olsun hem bu kıza hemde o çocuğa karşı mafoldumben
kusura bakmayın çok uzun oldu ama akıl verin yoksa deliricem ve kimseyle küslük yaşamak istemiyorum bu durumda beni üzdü resmen dışalndım ya senağlama

En sevmedigin seylerden biridir bu....bu tür muhabbetler yapan kadinlardanda uzak dururum...cöp catanlik yapmaktan zevk duyan insalari anlayamiyorum.

Sen cok fazla tepkisiz kalmissin arkadasim...madem aklinda fikrinde böyle birsey yoktu madem baskasini seviyordun direkt kiz arkadasina Bana böyle muhabbetler yapma kirarim kalbini diyecektin...

Ayrica anlayamadigim birseyde....nasil seninle yeni tanismis bir erkek annesine senin fotonu gösterebiliyor? Fotonu nerden almiski?

Yani ne bileyim....sanki sende istemem yan cebime gibi davranmissin...is ciddiye binincede ve kisiler tanidik cikincada korkmussun....:kahve:

Bu isler atesle oynamak gibidir....dikkatli olmak lazim

canım arkadaşımın facebook hesabından göstermiş biz arkadaşıma sölesekte o hep aynı muhabbetleri yapardı zaten ki benim birinden hoşalndığımıda biliyordu olay bu şekilde gelişti

X