Bebek Beslenmesi tecrübeli anneler, bebek bakımı için hangi markayı önerirsiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
merhba arkadaslar bebek sampuanı, yagı vs için hangi markaı öneriyorsunuz kullanıpta memnun kalmadıgınız varmı:emir_bebek:

Mustela, sebamed ve bübchenin bakım ürünlerini kullanıyorum. Hiçbirinden memnuniyetsizliğim olmadı. Yalnızca johnsonun bed time serisini almıştım, duş jelinden memnun kalmadım. Normalde bebeklere fazla köpüren ürünler tercih edilmez ama bu hiç köpürmüyordu. Onun yerine bübchenin pompalı duş jelinden aldım, rahat ettim...Yukarıda bahsettiğim 3 markanın sadece pişik kremini kullanmadım, onlar hakkında yorum yapamayacağım. Ben pişik kremi olarak sudocrem ve desitin kullanıyorum, bugüne kadar hiç pişik problemimiz olmadı...

ben sebamedin pişik kremi, bebe yağı, şampuanı, bebek sabunu, güneş losyonu, bebe losyonu... ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. pamuk gibi yapıyor. biraz pahalı ama bebeğimin cildi hassas olduğu için doktor da bu markayı tavsiye etmişti.

bebe şampuanı olarak nivea almıştık johnson ı deniyince asla nivea almamaya karar verdik.oğlumun saçını çok sert yaptı...johnson misss gibi kokuyor ve saçlarını yumuşacık yapıyor..

chicco nun şampuanı alerji yaptı bizimkine.
johnson baby nin bebe yağını alınca nivea nın daha kaliteli oldugunu anladım.
şu an dalin şampuan kullanıyoruz ve memnunuz.

pişik kreminde tek geçiyoruz..HAMETAN.. johnson şampuan olmazsa olmazlarımızdan:)

ben basta chicco nun şu bakım çantalarından almıştım çantada dahil içindekiler de dahil kesinlikle tavsiye etmem mustela,sebamed, johnson,sudocrem(pişik kremi)kullandığım malzemeler

ben doğduğundan beri nivea kullanıyordum bir ara dalin aldım ama hiç birinin kokuları hoşuma gitmedi yalnız nivea nın pişik kreminden memnundum ama geçenlerde bir de sebamed in sabununu alayım dedim çok memnun kaldım özellikle ph ının5.5 olmasından dolayı almıştım vücudunda kızımın kırmızı noktalar vardı hemen yok etti bundan sonra sebamed in bütün ürünlerinden almayı düşünüyorum ayrıca diğer bütün markalrdan daha güzel ve hafif temiz kokuyor..

ben basta chicco nun şu bakım çantalarından almıştım çantada dahil içindekiler de dahil kesinlikle tavsiye etmem mustela,sebamed, johnson,sudocrem(pişik kremi)kullandığım malzemeler

neden canım bende aldım o bakım çantasında ve doğduğundan ber io ürünleri kullanıyoruz çokda memnunum..özellikle pişik kremi çok güzel...

sebamed şampuan bizdede konak yaptı onlarla uğraşıyorum :KK43:

canım onu sebamed yapmamıştır..hani bebeklerin bıngıldakları kapanıyorya..kafa derisi sertleştikce konak oluşuyor..farkındaysan yavaş yavaş oluşuyor konaklar..ben vazelin sürdüm iyice yedirip küçük tarakla ters tarafa doğru taradım yavaş yavaş..sende deneyebilirsin..çünkü hemen hemen her bebekde oluyor sanırım konak deri sertleşmesine bağlı olarakdan..:1rolleyes:

ben de niveanın ürünlerini kullanıyorum
henüz hiç bir sorunla karşılaşmadım
pişik kreminden de çok memnunum
ama sebamedin ürünlerinide çok merak ediyorum bunları kullandıktan sonra onu da denemeyi düşünüyorum

kızım 4,5 aylık bütün bakım ürünlerimiz sebamed. ne pişik ne konak hiç şikayetimiz olmadı çok şükür..

Sebamed kullanıyordum, ürünler biitkçe Mustela'ya geçtim. Mustela tek kelime ile süper. Pahalı ama değer bence.

X