Bulgari Jasmin Noir...

ben bu kokuyu yılbasından evvel strawbery den aldım iyi ki almışım harika bir koku ben buğday tenlıyım ve cok yakıstı...

kızlar bende bu kokuyu çok merak ediyorum çiçek kokulaırnı pek sevmem zaten bende odunsu oriantal kokuları severim tam benlik bir kokuymuş gibi geldi banada.

Yasmin noir'i bugün ben de denedim tesadüfen bu yazıya denk geldim şimdi.
ilk sıktığımda ay bu ne dedim bu adamı bayıltır. amaaa 1 saat sonra acaip güzel oldu, durup durup kendimi kokladım :) cidden nefis bir koku ama erkeklere ağır gelir diye düşündüm bilemedim. olsa etrafımda sorabileceğim bir erkek vatandaş sorardım :)

Yasmin noir'i bugün ben de denedim tesadüfen bu yazıya denk geldim şimdi.
ilk sıktığımda ay bu ne dedim bu adamı bayıltır. amaaa 1 saat sonra acaip güzel oldu, durup durup kendimi kokladım :) cidden nefis bir koku ama erkeklere ağır gelir diye düşündüm bilemedim. olsa etrafımda sorabileceğim bir erkek vatandaş sorardım :)

ben kullanıyorum canım çok güzel bir koku etrafımdaki erkeklerde bayılıyor kokusuna opuyorumnanaktan

işte benim kokum :) süper bir koku tenimede çok gittiğini düşünüyorum ama çantada taşırken dikkat etmek lazım metalin camla birleştiği yerden parfümün yarısı çantama sızmış :S

Bi süredir Miss Dior Cherie kullaniyorum cok güzel bi kokusu var,özellikle kullandiktan bi saat sonra filan hafif bi koku birakiyor herkez soruyor adi ne diye.

sevemedim berbat bırşey bulgariye yakıştıramadım böyle bir kokuyu:umursamaz:

arkadaşıma kenzo leupar verdim .. o da bana jasmin noir....erkekleri büyüleyen bi koku bu.. afrodizyakmış

nişan zamanı alışverişte parfüm bakıyorduk. birkaç seçenek arasında nişanlım bu kokuya taptığı için onu aldım. gerçekten muhteşem kokuyor ve hiç ağır değil, baymıyor insanı.

benimde aynı şekilde çok fazla parfüm seçeneğim vardı önce 3 e düştü nişanlımın isteğiylede jasmin noirde karar kılındı.düğünüm gece olacak ve ben bu parfümün gece düğününe çok yakışacağını düşünüyorum.kesinlikle ağır değil.sadece çekici kokuyla ağırı karıştıranlar biraz memnun olmayabilir.siz yürürken kokunuzun arkasından sürüklenecek çok insan var.bu koku çok güzel ve çekici.doğru seçim yaptığımı düşünüyorum.mutlaka deneyin derim bayanssulusmile

çok methını duydum bu parfümüm :) nereden ve kaça aldınzı acaba ????

arkadaşlar merhaba,

hepsi burada'dan parfüm alışverişi yapanlar var mı,orjinalliği konusunda ne diyorsunuz?

Jasmin noir ı bilmiyorum canlar ama Bulgari Omnia crystalline yi bütün parfümlere tek geçerim :) Daha fresh ve sportif bir koku ama kesinlikle çok seksi :KK66:

ya bencede çok iddalı ve çok başarılı bir koku arkadaşlar hem kalıcılığıda süper deneyin derim

Herkezin zevki muhakkak kendine güzeldir. Ama ben Yasmin Noir´genc bir kadina yakistiramiyorum dogrusu. Erkeklerin "cicek" kokularindan hoslandigini da düsünmüyorum. Yilbasinda ingiliz bir dergide bir anket okumustum, erkeklere deney yapmislar, hangi kokulari cekici buluyorlar diye ve sonuca göre, cicek kokularini yasli beyler begeniyormus :KK66: Genc ve ortayaslilar ise tatli veya meyvemsi kokulari etkileyici bulmuslar.
Yasmin noir, evet güzel bir koku, ama ben bu kokuya "Nebahat Cehre" gibi bir kadin hayal ediyorum, onun havasinda ve en önemlisi- -onun yasinda-. Bence "Gördüm gecirdim" diyen olgun bir kadinin kokusudur, Yasmin noir.

X