Doğuma Hazırlık Minik kuzumun odası ;))

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
3
40
ODASINI GEÇİCİ OLARAK Bİ ODAYA ALDIĞIMIZDAN YERLEŞMESİ BİRAZ SIKIŞIK GİBİ OLDU AMA EN AZINDAN SİZLEREDE FİKİR VEREBLİCEK DURUMDA :)
AKSESUARLAR TAMAMLANINCA RESİMLERİ GÜNCELLERİM

dsc02259c.jpg

dsc02260vtw.jpg

dsc02261w.jpg

dsc02262iyz.jpg

dsc02263mgo.jpg

dsc02264.jpg

en güzel günlerini en rahat uykularını bu odada gecırmesını dılıyorum allah saglık sıhhat ve mutluluk versın

harika bir oda olmuş.
allah hayırlı doğumlar versin.bebeğinizi de sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inş.

ayyy canım bayıldım kuzunun odasına,,allah sağlıkla mışıl mışıl uyumayı nasip etsin bebeğine beşiğinde....ismi de çook güzel,ismiyle yaşasın,,benim kızımın adı da'' Beril'' olack inşllhh....

berenler şanslı mı oluyo ne bnm kızımın ismide beren
çk cici bi oda yaptık bende resmini koyarım boş zamanımda
sağlıkla büyüsün kuzun
maşallh

en güzel günlerini en rahat uykularını bu odada gecırmesını dılıyorum allah saglık sıhhat ve mutluluk versın

harika bir oda olmuş.
allah hayırlı doğumlar versin.bebeğinizi de sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inş.

:nazar::nazar::nazar:
bayildim cok cici cok güzel
orda saglikli huzurlu ve neseli büyüsün insallah
:nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsun cok güzel bir oda olmuş

ayyy canım bayıldım kuzunun odasına,,allah sağlıkla mışıl mışıl uyumayı nasip etsin bebeğine beşiğinde....ismi de çook güzel,ismiyle yaşasın,,benim kızımın adı da'' Beril'' olack inşllhh....

berenler şanslı mı oluyo ne bnm kızımın ismide beren
çk cici bi oda yaptık bende resmini koyarım boş zamanımda
sağlıkla büyüsün kuzun
maşallh

kızlar hepinize çook çook çok tşk ederim aldığımız hazırladığımız bişi burda paylaşıp güzel dualarınızı ve dileklerinizi duyunca öyle seviniyorum kii :sinifsinif:

hepinize tşk ederim rabbim hepinize almayı kullanmayı bu heycanı yaşamayı yaşayanlarıda dewam etmesini nasip etsin inşaallllaaaaahhhhhhhh :)

ODASINI GEÇİCİ OLARAK Bİ ODAYA ALDIĞIMIZDAN YERLEŞMESİ BİRAZ SIKIŞIK GİBİ OLDU AMA EN AZINDAN SİZLEREDE FİKİR VEREBLİCEK DURUMDA :)
AKSESUARLAR TAMAMLANINCA RESİMLERİ GÜNCELLERİM

dsc02259c.jpg

dsc02260vtw.jpg

dsc02261w.jpg

dsc02262iyz.jpg

dsc02263mgo.jpg

dsc02264.jpg

çok çok çok güzel olmuş, allah sağlıklı bir şekilde odasında büyümesini nasip etsin.
mobilyaları çok güzel görünüyor, acaba istanbuldan mı aldınız?
mobilyacının bilgilerini ve fiyatını bizimle paylaşırsan çok sevinirim.:nazar:

beren bebek odasında mutlu sağlıklu huzurlu bi ömür geçirir inşallah herşeyi çok güzel.
kapıdaki isim yazan süsü nereden aaldın bende istiyorum ondaaaaann..mobilyacıyamı yaptırdınız.

cok guzel gunler yasarsınız ınsallah ewınızde odanızda allah saglıkla buyutsun beren bebegı...

canım ana kucağını kaça aldın.çok güzel görünüo,güle güle oynasın inşllh,ben de bugün fisher-price dan bi tane beğendim,netten sipariş vercem...

çok çok çok güzel olmuş, allah sağlıklı bir şekilde odasında büyümesini nasip etsin.
mobilyaları çok güzel görünüyor, acaba istanbuldan mı aldınız?
mobilyacının bilgilerini ve fiyatını bizimle paylaşırsan çok sevinirim.:nazar:

çok güzelmiş görünce ben de özendim hayırlı olsun.

cok guzel gunler yasarsınız ınsallah ewınızde odanızda allah saglıkla buyutsun beren bebegı...

teşekkür ederim kızlar darısı başınıza inşallah... :)
demhantçım odası istanbul masko çarşısından aldım ker-van bebe den aldım ancak teslimatta biraz aksama ve sıkıntı yaşadım. 4 kapı gardolap- bazalı (istersen yatak koyablirsin ) büyüyen yatak ( çalışma masalı ) -oyuncak sandığı -şifonyer -mini gardolap cibinlik -uyku seti- abajuru- ve kapı süsü dahil 2,400 tl :sinifsinif:

beren bebek odasında mutlu sağlıklu huzurlu bi ömür geçirir inşallah herşeyi çok güzel.
kapıdaki isim yazan süsü nereden aaldın bende istiyorum ondaaaaann..mobilyacıyamı yaptırdınız.

canım ayrıca almadım ben onu mobilyasının içinde vardıı hemen hemen bütün mobilyacılarda ya ondan yada kumaş balondan isim yazıyorlar :)) apartı çok basit bişey aslında bulut şeklinde kesilmiş boyanmış bi ahşap üzerine isim simli uhu ile yazılmış yani marifetli arkadaşlarımızın yapablieceği bişi :)) :KK66:) :emir_bebek:

beren bebek iyi günlerde kullansı inşallah

canım ana kucağını kaça aldın.çok güzel görünüo,güle güle oynasın inşllh,ben de bugün fisher-price dan bi tane beğendim,netten sipariş vercem...

canım avcılarda bebek & çocuk mağazasından aldım 160 tl 5 taksit ayakucu battaniyesi var üzerindeki aparatlarda 4 melodi çalıyor ışıkları var.. bide titreşim özelliği varmış henüz onu denemedim ama :)) güzel kullanışlı bişeyebenzio yani

hayatımda gördüğüm en güzel bebek odası güzel günlerde kullansın inş:nazar:

X