trombosit düşüklüğü

Riica ederim canım ben çok çektim bu trombosit belasından halada çekiyorum doktorlar ya ayda bir yada 15 günde bir isterler testi zaten 120 onlara çok normal geliyo ama benim 100 binden 10 gün içimde 50 bine düştü riskli durumlar bunlar bu süreçte sen kendi kendinin doktoru olmalısın canım ihmal etme gerekirse her hafta saglık ocagında baktır trombositlerine ben öle yapıyodum kan sulandırıcı kullanırken doktor banada ısrarla birşey olmaz dedi ama bana iyi gelmedi iştw
Çok çok teşekkür ederim dediğiniz gibi kendi kendimizin doktoru olmak şart...sizin gebelik süreci nasıl inşallah bir problem yoktur

Merhaba canım ben ilk gebeliğimi kaybettigim için bunda benimde kullanmam gerekti ama ilk on günlük sürede anında düşürdü kan sulandırıcı benim trombositlerimi zaten onlarda hazıra bakıyodu düşmek için ama şimdilik 50 binle 40 bin arası gidip geliyo ama bilmiyoeum kan sulandırıcıyı çok dikkatli kullanmalısın zaten 100 binin altına düşmeye başladımı kullandırmıyolar
Canım merhaba sende kanda pıhtılaşma olduğu içim mi kan sulandırıcı kullanıyorsun? Bende hamileyim ve genetik testinde 2 homozigot mutasyonum var ve benimde kan sulandırıcı kullanmam lazım fakat daha başlamadım bu gün kan verdiğimde plt düşük çıktı 167 çok düşük değil fakat benim diş etlerimde kanama son 4 haftadır kanama olunca bu beni korkuttu yani şimdi plt düşükse kan sulandırıcı nasıl kullanacağım hiç anlamadım

X