Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

1. Konu Sahibi : EzgiMec #1

hamileliğin ilk haftalarında karın şişliği olabilirmi??

slm kızlar ben daha çok yeni hamileyim keseyi görmeye yarın gidicem
    ama ilk haftalarım olmasına rağmen karnımda şişlik var hemde baya pantalonlarım bile olmuyo gaz gibi beni çok rahatsız ediyo
    internetten araştırdım normal diyo ama bide hamilelere sormak istedim daha yeni hamileyken şişkinlik olabilirmi
    benimle aynı durumda olan varmı

2. Konu Sahibi : EzgiMec #2
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    gaz tatlım o ılk aylarda olması cok normal bendede wardı resmen kocaman bı karnım olmustu gaz ıcın ılac kullandıkca normale dondu :)

3. Konu Sahibi : EzgiMec #3
    Alıntı zeynepb kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    gaz tatlım o ılk aylarda olması cok normal bendede wardı resmen kocaman bı karnım olmustu gaz ıcın ılac kullandıkca normale dondu :)
    canım çok teşekkür ederim cvp yazdığın için çok korkmuştum çünkü başka bişey diye bide ağrı falanda oluyo karnımda bu normalmi peki

4. Konu Sahibi : EzgiMec #4
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    olur canım karın agrın kasık agrın olması normal. doktor bana rahmın genıslıyor agrın sancın olucak ama eger cok sıddetlıyse beraberınde kanama yada lekelenme varsa o zaman tehlıkelı demıstı. hepımızın zaman zaman agrıları oldu. benım 12. haftaya gırınce azalmıstı agrılar. yanı cok nefesını kesmıyosa hepsı normal :) eee vucudun yenı bı duzene ayak uydurmaya calısıyo bebek kendıne yer acıyo ıcerde faalıyet var kolaymı :)

5. Konu Sahibi : EzgiMec #5
    canım ben 2 aylık hamileyken 4 aylık gibiydi kardım ama nasıl şişiyodu. herkes diyodu ne kadar çabuk büyüdü die. ama o aylar inanılmaz gaz yapıyo bünye. akşamları rahat rahat atıyodum o gazı iniyodu kaydirigubbakcemile3 adet sancısı gıbı hafif ağrılar bende de oluyodu o dönemde ve hala ara ara oluyo bu rahmin genişlemesiyle bebeğin yerleşmesiyle alakalı. Allah sorunsuz, sağlıkla almayı nasip etsin kucağına :)

6. Konu Sahibi : EzgiMec #6
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    evet ya çok gaz oluyrodu bendede bakü - ceyhan boru hattında bile o kadar gaz yoktur yani :)

normaldir.....Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasib etsin inşallah :)

7. Konu Sahibi : EzgiMec #7
    aynen ben hamileyim diyince millet bebegi sevmeye kalkıyodu 5 6 aylık sanıyolardı cok komikti yaa,sonra o göbek iniyo bidaha ne zaman cıkacak diye sabırsızlanıyosun sonra:CüvCüv: ALLAH tamamına erdirsin

8. Konu Sahibi : EzgiMec #8
    benim de öyle canım merak etme...
    hem karnım şişti hem de bacaklarımın şiştiğini hissediyorum...
    sanki 6 aylık gibi karnım var...
    gece olunca ayaklarım da şişiyo...
    okudum genelde tüm yeni anne adaylarında olan bişeymiş...
    korkma sorun yok...

9. Konu Sahibi : EzgiMec #9
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    evet evet bende de çok gaz var.8 haftalık oldum 2 hafta önce gaz sancısından acile bile gittik ama ben düşük yapıyom sandım çok şiddetli bir sancıydı meğer gaz sancısıymış :)

10. Konu Sahibi : EzgiMec #10
    benim de şikinlik vardı 6. haftadan itibaren diğer arkadaşlarda olduğu gibi
    4-5 aylık falan zannediyorlardı yani hamileliğimi ilk günlerden itibaren yaşamaya
    başladım...
    merak etme zamanla geçer şikinliklerin yerini bebişin alır...

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon