Arkadaşlar ne olursunuz yardım edin. Çıkmazdayım. Uzun ama ne olursunuz yardım edin

Babyfayce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
176
1
32
Arkadaşlar nerden başlasam bilemiyorum. O kadar utanıyorum, o kadar sinirliyim, o kadar üzgünüm ki... :gitme: Offff ne yapacağımı şaşırdım, size danışmak istiyorum. Boğazıma kadar geldi, sınırı çok aştı. ıÇimdeki öfke öyle çoğaldı ki... Gözyaşlarım çıkıyor öfkenin yerine. Çünkü yapacak bir şeyim yok.... ıyi niyetimden geliyor her şey başıma. Her şey bu lanet olasıca iyi niyetimden geliyor... :KK43: ınsanlardan nefret ediyorum :KK43: Kime güveneceğimi şaşırdım... :KK43: Offfff offf :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: Keşke karşımdaki insanlardan on kat daha kötü niyetlere sahip olabilseydim.... :gitme:

Murat adında bir arkadaş vardı, 3 senedir tanıdığım, BACIM, ARKADAŞIM diyen bir insandı. Benim en yakın kız arkadaşıma (Tuğçe'ye) bu sene aşkını itiraf etti, sevgili olmak istedi. Ama Tuğçe kabul etmedi. ( Zaten 2 senedir sevgilisi var. ) ışin garibi bu çocuk Tuğçe'de dahil herkese BACIM, ARKADAŞIM derdi. Yaklaşık bir ay önce bana mesaj attı gece. Arkadaş görerek cevap attım. Önce hatır sordu. :çok üzgünüm: Sonra benim eski çıktığımla neden ayrıldığımızı sordu. (Ali diye bir çocuk var, 1 sene platonik, 1 sene de çıkmıştık. Ayrılık sebebimiz: Onun bana kendimi cinsel olarak sunmamı istemiş olmasıydı. Bende sunmasını istediği anda yol verdim, defoldu gitti, okulu da bırakmıştı her neyse...) :gitme:

Bende saf saf anlattım biliyor musunuz arkadaşlar. Olan biteni saf saf anlattım. ''Bana cinsel teklif yaptı bende ayrıldım'' dedim. :gitme: Sonra sinsi soruları devam etti. Ben nerden bileyim arkadaşlar anlamadım ki niyetini... :gitme: ÇOk safım offff :gitme:

O dedi ki '' Aranızda olanları ben öyle duymadım dedi''
''Nasıl duydun'' dedim?
''Kusura bakma, ben seni arkadaşım, kardeşim gibi görüyorum o yüzden her şeyi açık açık anlatacağım'' DEDi... Sonra bir başladı ki sormayın. :gitme: Güya beni arkadaşı gibi görüp yardım etmeye, beni bilinçlendirmeye çalışıyor. :gitme: Neymiş arkadaşlar, ben Ali ile yatmışım, camda striptiz yapmışım, okuldaki herkes konuşuyormuş, ALı bizzat böyle anlatmış herkese...

Ya arkadaşlarrrr :KK43:

1- Ben böyle yapacak bi kalt*k değilim...
2- Benim camım yoktu o zaman, herkeste biliyordu.
3- Ali öyle şeyler söylemez, arkamdan konuşturmaz.

Böyle söyledim ama içten içe şüphelendim. Dedim ki ''Sen ne yaptın bunları duyunca?''
O da dedi ki ''Ali'ye haddini bildirdim''

Aynen böyle dedi arkadaşlar. :gitme: :gitme:

Sonra ben ona inandım, güvendim. Safım yaa ::a015: Sonra dedim ki;
''Ali neden böyle şeyler söyler? Lütfen açıklar mısın bana bunu'' dedim. ODa tuttu erkeklerin cinsel hayatlarını anlattı. Açık açık anlatacağım kusura bakma dedi birde. Anlat dedim. Sonra anlattı... :gitme: Sonra sana bi soru soracağım, dedi. Arkadaşım ya, güveniyorum ya, sor dedim... Sordu, mastürbasyon yapıyor musun dedi. :1shok: Şok oldum arkadaşlar. Kırmamak için defol git diyemedim. ıyi niyetli sormuştur, belki altında bir şey vardır diye düşündüm. :a015: Sonuçta o gece yapmadığım şeyleri duymuştu ve açıklamak zorundaydım. Kendimi o kadar berbat hissettim ki. Kırmamak için söyledim, hayır dedim ne alakası var falan dedim. Ben kendimi evleneceğim kişiye saklıyorum, dedim. :gitme: Sonra sorularına devam etti. Bende kırmamak için bu şekilde üstü kapalı, fazla açıklaması olmayan cümlelerle cevapladım. Bana dedi ki arkadaşlar bi anda. :1shok:

Beden eğitimi dersinde giydiğin dar pantolon vücudunu cok güzel gösteriyordu, dedi. :1shok: Şok oldum. Ya ne diyebilirim ki, iyi geceler uykum geldi falan dedim. Hala saf saf kırmamak için çaba harcıyordum :gitme: Sonra sorular sordu, uyuma dedi ama cevap vermedim. Uyuya kalmış rolü yaptım. :gitme:

Ertesi gece yine mesaj attı. Önce hatır sormuş, cvp vermedim. :gitme: Sonra hatırlamıyorum ama cevap yazmama mecbur bırakan bi mesaj atmıştı. :gitme: Cevap attım. Bahaneler uydurdum, uzaklaşmaya çalıştım. :kedi: Ama o kadar ısrarla ve o kadar sinsice yaklaşıyordu ki...

Ertesi gün Tuğçeler bize geldiler. Tuğçe anlattı. :1shok: :1shok: :1shok: ŞOK OLDUM!!! Arkadaşlar aynı gece Tuğçe'ye de sormuş böyle cinsel konulardan... :1shok: Tuğçe de benim gibi cevaplar vermiş. :gitme: O saf değildir, uzun süre konuşmamış. Ama yine de benim gibi üstü kapalı cevaplar vermiş. ona da sinsice yaklaşmış....

RAHATSIZ OLDUĞUMUZU yüzüne söyleyemedik. Bir erkek arkadaşımıza üstü kapalı anlattık. Bize böyle böyle dedi, krımamak için cvp verdik, dedik arkadaşa. O konuştu. Ama bu Murat ne demişse artık azarladı o arkadaş. Bizde onunla da görüşmeme kararı aldık. ıpler koptu. Murat ile de konuşmamaya başladık.... :gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
kusura bakma ama elalemin çocuğuyla bide geceninin bi vakti o konuları niye konuşuyosun normal kız arkadaşın değil millet sevgilileriyle o konuları konuşmaya utanır seni saf kalpli değilde pek bi rahat geniş gördüm ben kusura bakma böyle yapıyosunuz milletin ağzına laf veriyosunuz sonra ağlanıyosunuz kızsın sen mesafe koymayı biliceksin arana insanlarla kız dediğin ağır olur birz valla anlamıyorum ben sizi inş akıllanmışsındı bida hiç bi erkekler iyi niyetlidir diye bu konuları konuşmazsın konuşursanda gidişat iyi olmaz söyleyim sana ben 20 yaşındayım ablan olarak söylüyorum aramızda pek bi yaş farkı yok ama senin yaşında kardeşim var

belli.tabikide inme ailene olanları anlat.evden nasıl alıyormuş senı bakalım kolaymı almak.

nasil bir arkadaslik iliskiniz var sizin kuzum sen masturbasyon yapiyormusun diyor sende kirmamak icin cvp veriyorsun kusura bakmada bu zemini birazda siz kendiniz hazirlamissiniz
insan sevgilisi olmayan bir erkekle ne diye mesajlasir onuda anlamis degilim
sizi acik acik tehdit ediyor hem seni ali ile neden yüzlestiriyor ali de kim oluyor kime ne ispatlayacaksiniz kafam karisti yakafamçokkarıştı

Z@z@

Benimde karıştı. Ali ile biz o konuyu kapattık. Görüşmüyoruz da, kime ne ispatlama niyetinde bilmiyorum. Niye gelecek niye yüz yüze konusmak istiyor anlamıyormmm tuzak var düşüncesi geldi sadece bizim aklımıza o kdr

bir benzerini 15 gün önce yaşadık
kızımın en yakın arkadaşı bu arada kızım ve arkadaşıda sen yaştalar a.s
üç dört erkeğin arasında kalmıştı çok güzel bir kız gelen teklifleri kabul etmeyince böyle bir karalama kampanyasına girmişler
üç dört erkek bir olup kızın adını kötü olarak çıkartıp akılları sıra intikam alacaklar a.s
fındık kurdumun (ben kızımın arkadaşına böyle hita ederim )annesi kardeşini doğururken vefat etmiş baba anne kaybedilince alkolik olmuş o yüzden fındık kurdumun sorunlarıyla ilgileniyoruz
herneyse konuyu oturup eşime hep birlikte anlattık ayıp mesajları atan elebaşı olan çocuğu aradı
tüm mesajların bende ben fındık kurdunun amcasıyım ister aileleri çağırıp bu konuyu çözelim babanla görüşeceğim
isterse sen bu sorunu çöz kimse kırılmadan bana çözdüğüne dair haber ver dediü,
tabi amcacım aslın da ben demedim beni teşvik ettiler amcacım felan filan işte kafamçokkarıştı
konu bu şekilde kapandı canım özür mesajları kırıla itti
bu konudan lütfen ve lütfen ir aile büyüğünü haberdar et
o gerekeni yapar yerimseniben

Z@z@

Benimde karıştı. Ali ile biz o konuyu kapattık. Görüşmüyoruz da, kime ne ispatlama niyetinde bilmiyorum. Niye gelecek niye yüz yüze konusmak istiyor anlamıyormmm tuzak var düşüncesi geldi sadece bizim aklımıza o kdr

yapmaniz gereken aliyle muratla isin icinde baska kim varsa hepsi ile alakayi kesmek
ha yok tehditler devam ediyor söyle söyle ailene olmadi bunun hukuki yönüde var

nasil bir arkadaslik iliskiniz var sizin kuzum sen masturbasyon yapiyormusun diyor sende kirmamak icin cvp veriyorsun kusura bakmada bu zemini birazda siz kendiniz hazirlamissiniz
insan sevgilisi olmayan bir erkekle ne diye mesajlasir onuda anlamis degilim
sizi acik acik tehdit ediyor hem seni ali ile neden yüzlestiriyor ali de kim oluyor kime ne ispatlayacaksiniz kafam karisti yakafamçokkarıştı

hiç sorma bu huylarını lem derken küm diyor bunlar kafamçokkarıştı
kanları kaynıyor macera arıyolar her şeyi biliyorlar işte sonuç bu oluyor akannehir
hayatı böyle öğrenecekler
ama kızımız biraz fazlaca müstehcen konulara dalmış
sen sen ol her konu arkadaş ta olsa herkesle konuşulmaz babyy:eek:lmaz:

17 yaşında bir genç kız için fazla bu konuşmalar.. senden cesaret almasa soramazdı o tarz sorular.. sende de var biraz problem bence.. ama saflık değil bu.
sinir oldum okurken ya.. aklını başına topla arkadaşlarını düzgün seç.

hiç sorma bu huylarını lem derken küm diyor bunlar kafamçokkarıştı
kanları kaynıyor macera arıyolar her şeyi biliyorlar işte sonuç bu oluyor akannehir
hayatı böyle öğrenecekler
ama kızımız biraz fazlaca müstehcen konulara dalmış
sen sen ol her konu arkadaş ta olsa herkesle konuşulmaz babyy:eek:lmaz:

Ablacım çok teşekkür ederim. Gerçekten çok teşekkürler, hepinize teker teker ilgilendiğiniz , okuduğunuz ve çözüm yolu önerdiğiniz için. Aile büyüğüne gelince annemle babam benim normal bir evliliğe sahip değil. Biz birbirimizden uzağız, dost gibi değiliz. Olamadık hiç bir zaman. Babama söylesem sen niye erkeklerle konuşuyorsun diyip okuldan falan alır,, anneme söylesem o benden de iyi niyetlidir, çocukla tatlı tatlı konuşur, bu benim sinirlerimi daha coook artırır. Ablalarım uzaktalar. :KK43: Aile büyüğü olarak kimse kalmıyor maalesef. :KK43: Ama bir alternatifimiz var. Tuğçelerin oturduğu evin altında manav var. Geçen yaz bu Murat orada çalışmıştı. Eğer manava anlatırsak o konuşabilir babasıyla da o cocuklada. : ( Yine de neye güveneceğimi şaştım... Şu durumda gelirlerse eğer cıkmayacağım ama rezillik çıkarırız diye tehdit ediyor beni. :gitme: Komşular da var sonuçta offf :gitme: :gitme:

Ablacım çok teşekkür ederim. Gerçekten çok teşekkürler, hepinize teker teker ilgilendiğiniz , okuduğunuz ve çözüm yolu önerdiğiniz için. Aile büyüğüne gelince annemle babam benim normal bir evliliğe sahip değil. Biz birbirimizden uzağız, dost gibi değiliz. Olamadık hiç bir zaman. Babama söylesem sen niye erkeklerle konuşuyorsun diyip okuldan falan alır,, anneme söylesem o benden de iyi niyetlidir, çocukla tatlı tatlı konuşur, bu benim sinirlerimi daha coook artırır. Ablalarım uzaktalar. :KK43: Aile büyüğü olarak kimse kalmıyor maalesef. :KK43: Ama bir alternatifimiz var. Tuğçelerin oturduğu evin altında manav var. Geçen yaz bu Murat orada çalışmıştı. Eğer manava anlatırsak o konuşabilir babasıyla da o cocuklada. : ( Yine de neye güveneceğimi şaştım... Şu durumda gelirlerse eğer cıkmayacağım ama rezillik çıkarırız diye tehdit ediyor beni. :gitme: Komşular da var sonuçta offf :gitme: :gitme:

rezillik çıkaracakmış pehh yedim bende çıkarda görelim de
sen apartmanın kapısına dayandığın da terbiyesiz annemin haberi var babamada söylerim
ki babama söylediğimde iş çığırından çıkar bu memlekette polis var anında polise haber veririm dedi annem de
a.s
tüm mesajlarını kayıtlı tutyorum başına gelecekleri sen düşün de
haydi bakalım elmi yaman beymi :eek:lmaz:

tırsma karşısın da yürekli ol
tırstıkça üstüne gelecek a.s

rezillik çıkaracakmış pehh yedim bende çıkarda görelim de
sen apartmanın kapısına dayandığın da terbiyesiz annemin haberi var babamada söylerim
ki babama söylediğimde iş çığırından çıkar bu memlekette polis var anında polise haber veririm dedi annem de
a.s
tüm mesajlarını kayıtlı tutyorum başına gelecekleri sen düşün de
haydi bakalım elmi yaman beymi :eek:lmaz:

tırsma karşısın da yürekli ol
tırstıkça üstüne gelecek a.s

Evet gerçekten haklısın, Allahtan korkusu yok ki bu çocuğun annemden babamdan polisten korkacak ama eğer bugün öyle bir şey olursa, gerçekten gelirse aynen söylerim ablacım.

öyle bir korkarki sen bile şaşarsın nasıl korktuğuna a.s

bizim buralarda bir laf vardır ısıracak köpek dişini göstermez derler
bu dişini göstermiş almış iki korkak kızı karşısına erkek olacak birde yüreksiz terbiyesiz oynuyo:kızgın:

bu senin dediğin gibi yürekli bir erkek olsaydı bunları yapmazdı zaten sapık eri zekalı
bak sen işine konuşmaların dada hak ettiği gibi sert davran sakın taviz verme her mesajına cevap atma
görecen sen gününü de
korktuğunu sakın belli etme :teselli:

Evet gerçekten haklısın, Allahtan korkusu yok ki bu çocuğun annemden babamdan polisten korkacak ama eğer bugün öyle bir şey olursa, gerçekten gelirse aynen söylerim ablacım.

yaa rest çekiyor geri zekalı. mesja atmış simdi. evine gidip ecvde olup olmadığını öğrenirim gelinceye kadarda beklerim. benim için sorun yok,,

yazmış...

bide üstüne cvp atmayınca
duydun değil mi demiş :mad:

Lilyyummm ben senin söylediklerini yolladım.

annen baban nerde kizim senin ?

evine gelip sacindan sürüceklrmis öyle mi

eger yaptiklarindan kormuyorsan ,ailen birsey diyecek yada demiyecek bilemiyorum

kesinlikle ailene söyle

bu benim basima gelse abime söyler onlari parcalara ayirttirirdim

sende de hic mi akil yok gece vakti elin oglanlariyla seks muhabbetine giriyorsun

ahh bu aileler yhaa ne isi var kizinizin yatak odasinda bilgisayarinn !!!

ne çirkin erkekler var ya midem bulandı akannehir

safsın anladık da masturbasyon yapıyor musun çok saflık bi soru değil yani benneyaptımki

X