Avon Unscripted Erkek edt mi Essence mi?

melishhe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
939
1
34
Ya bilen var mı bunu? arkadasım verdi gecen hafta kokusunu essenceye cok benziyo. sürekli koluma sürüyorum. sevgilim essence kullanıo acaba bunu da begenir mi ? alsam mı?

Tatlım Avon temsilcisiyim ben...yeni ürünlerde hep numune gönderiyorlar temsilci arkadaşlar bilir...bu seferde gelmiş... Unscripted te göndermişler... erkek parfümü ama bayıldım...:lepi:kuzenimle üzerimize boca ettik tüpüzemuszemuszemuszemus

bende avon temsilcisiyim bana göre de güzel yen çıkan bayanada süper özellikle erkek saatine bittim :KK70:

hm bende erkek saati cok hosuma gitti gordüm katologu ama kokuyu essence gibi dediler. andırıyormus :) bakalımm kullannan alanlar yorum yapsın da ona gore cesaret etcem :)

ben de temsilciyim ve bence Unscripted ile essence 'in uzaktan yakından alakası yok.:eek:lmaz:
Unscripted ,jet homme ve simple elements crips forest aynı denebilir 3'nün içeriğinde sedir ağacı-sandal ağacı kokusu var genizini yakıyor insanın çok garip bi koku :çok üzgünüm:
ha sevenlede var ki satılıyorda ama hediye olacaksa hele essence kullanan birine bence yanlış bir seçim:eek:lmaz:

Bilmiorm kokladm aklıma gelen ilk koku oydu. sevgilim daha once essence, blue suede touch, perceive kullanmıstı..

bunuda koklattım begendi aslında :)) o yuzden almayı dusunuyorum simdilik

bende avon temsilcisiyim bendede Unscripted numunesi var güzel bir koku ben beyendim. hediye olarak verdigi saatide çok beyendim. gittim başka yerden o saate benzeyen bir saat aldım benimkine.. hemde çok daha ucuza :)

bende avon temsilcisiyim bendede Unscripted numunesi var güzel bir koku ben beyendim. hediye olarak verdigi saatide çok beyendim. gittim başka yerden o saate benzeyen bir saat aldım benimkine.. hemde çok daha ucuza :)

saat harbi harika utanmasam ben takcam:KK70:

ben de sipariş verdim nişan bohçasına koyucam yanında bu ay erkek saati de veriyo kokusu dior home a da benzio odunsu bi kokusu var ama deodorantı çıkmamış henüz yaa

alcaktım ama pahalı geldi. ama saati tek cıkarsalar cok hos duruyordu. indirime girdiginde almak istiyorum bu parfumu:)

kızlar avondakı en cok sevdıgınız erkek parfumu ve devam urunlerı cok fazla pahalı olmasın :s sevgılıler gunu gelıyo sımdıden karar vermem lazım ama karar veremedım hangı parfum alsam dıye .._?

13. kampanyada just play,bir de simple elements c.forest var 13 tl ikiside

cnm ben just play yada simple element begenmedm... mesela suankinden full speed al haftaya yeni katlaogta deolar indirime girio.. takım olur :KK70:

ucuzken ffazladan alanlar oluo.. o fiyattan verirle. ben mesela yılbası katalogunu bekliorum bakıcam olmazsa p_renses e dedim bana ayırdı full speed onu alcam yeni baslayandan da deo :))

oyle imkanlar sunan bi temsilci bulursan seceneklerini sun onlar yardım ederler san:-):-)

ben beğenmedim bu yeni çıkan parfümü. onun yerine full speed al daha iyi .aslında bu kampanyada grup1 ve 2 den ürün seçiliyor ya orda surrender temcilsi fiyatıyla 13-14 e falan geliyor bence onu al biz aldık eşim bayıldı.

evet surrender da ucuzlamıs yani 15 tl bişi degil. yanına deo alırsın yeni katalogta gordum deolar ucuz. 5-6 tl ona verirsn. tıras baslamı gormedim indirimde hiç surrender ın var mı bilmiyorumda ama varsada 15 flnda ona verirsn 35-40 fln patlar en fazla :)

surrender gzl bi koku diye duydum bende. fulsspeed te oyle.

su ylbası aktalogu gelisn artk:KK70:

X