Lazerle atlak tedavisi??

moonsoon

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
314
7
lazerle çatlak tedavisi olan varmı bu konu daha önce açılmış ama yaptıran bi kişi bile cevap yazmamış daha cok kremlerden bahsetmişler ama kremleere inanmıyorum eğer yaptıran varsa sonuctan bahsetsin lutfen teşekkürler şimdidenn

Son düzenleme:
catlaklar sadece soyma islemi ile gecer, soyma islemini lazer ile yaptirabilirsiniz tabiki ama bu hem cok pahali hemde cok acili olacaktir :KK43:

merhaba bence oylede gitmiyopr lazerla falan ancak karinda varsa karin fazlaliginizda varsa karin germeyle o deri ciktigi icin minimum iner catlaklar tedavisi yok krem mis lazermis hepsi yalan

benimde doğumuma az kaldı ne sürersem süreyim çatladım,50 kiloyla hamile kaldım şuan 63 kg yum ve ve 10 gün sonra doğumum var karnım küçük 7 aylık gibiyim,görenler çok yüzeysel ve ince olmuş lazerle geçer diyorlar bende lazer tedavisi olmayı düşünüyorum hatta doktorla bile görüştüm doğumdan sonra ne zaman kendini iyi hissedersen gel dedi.gözle görülmeyecek kadar küçülür kimse sende çatlak olduğunu farketmez dedi inşallah işe yarar.doğumdan sonra tedaviye başladığımda işe yarayıp yaramadığını yazarım bu konuda tecrübesi olan varsa lütfen paylaşsınlar...

benimde doğumuma az kaldı ne sürersem süreyim çatladım,50 kiloyla hamile kaldım şuan 63 kg yum ve ve 10 gün sonra doğumum var karnım küçük 7 aylık gibiyim,görenler çok yüzeysel ve ince olmuş lazerle geçer diyorlar bende lazer tedavisi olmayı düşünüyorum hatta doktorla bile görüştüm doğumdan sonra ne zaman kendini iyi hissedersen gel dedi.gözle görülmeyecek kadar küçülür kimse sende çatlak olduğunu farketmez dedi inşallah işe yarar.doğumdan sonra tedaviye başladığımda işe yarayıp yaramadığını yazarım bu konuda tecrübesi olan varsa lütfen paylaşsınlar...

bır fıyat sölyledımı seansı nekadarmıs?

a.s. bende de çatlaklar var beyz tenlıyım ve şu an gümüş rengındeler bende lazer düşünüyorum ama işe yarayıp yaramadığını merak edıyorum yaptıran varsa lütfen yazsın

lütfen ya hiç yaptıran yok mu lazerle çatlak tedavısı eğer varsa ne olur yazsın iyileşme varmı oluyo mu bıde çilt soydurma uygulanamazmı acaba ya toptan kurtuluruz işte ne guzel olur .

ya herkestemi var şu çatlak patlak :) galiba türk kadınlarının genlerinde sorun var. çözüm yollarından biri de fraksiyonel lazer miş haberiniz ola biraz yanıyormuş ama değer :)

merhaba, ben de lazerle çatlak tedevisini duydum. hatta dr ile randevulaştık görüşmek için ama soğuk algınlığı yüzüden gidemedim. Gerçekten etikil bir yöntem midir çok emin değilim. tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen.

lütfen ya hiç yaptıran yok mu lazerle çatlak tedavısı eğer varsa ne olur yazsın iyileşme varmı oluyo mu bıde çilt soydurma uygulanamazmı acaba ya toptan kurtuluruz işte ne guzel olur .

Başka bir forumda arkadaşlarla paylaştığım yazımı sanada gönderiyorum,

Merhaba arkadaşlar, benimde kollarımda çatlaklar var hemde baya yoğun çatlaklar, bazı yerlerimde daha derinleşiyor, aslında kolda çatlak olması pek de rastlanılan bir durum değil, bende çatlaklarım için geçen hafta özel bir kliniğe gittim, normalde fraksiyonel lazer en fazla 6 seans yapılmıyormuş ama iş çatlaklara gelince çatlakların durumuna göre seans sayısı daha fazla oluyormuş, ben bir hafta önce kolumda küçük bir bölgeye yaptırdım, çok küçük bir yer olmasına rağmen işlem yapıldıktan sonra baya bir yanma hissettim ve bütün koluma yaptırırsam ne olur diye açıkcası baya tedirgin oldum, bana bu işlemi yapan cildiye doktoruydu o olumlu konuşuyo ama ben çatlak konusunda pekde umutlu değilim, lazerin yapıldığı yerler nokta nokta oluyo çok küçük noktalar daha sonra onlar kabuk oluyo, kızarıklık vücutun yapısına göre değişiyo dedi, iki günde de geçebilir dedi, ama benim ki 4 günde geçti bu seferde kabuk oldu bugün 8. gün ama halen kabuklar tamamen düşmedi, ilk seansta bile farkedersin daralma olucak dedi ama kabukların kalktığı yerde bir değişiklik yok, kolumda çatlağın olduğu yeri şerit halinde taradı o taranan bölge şu anda leke gibi duruyo, benim gittiğim dr. soyma işleminin etkili olmadığını şu anda en iyisinin fraksiyonel Co2 lazer olduğunu söyledi,

benimde yüzümde dikiş izi var düşünüyorum co2 lazer fakat lazerin etkisi kanıtlanmamış.... bu yüzden tedirginim ben şuan için vazgeçtim... dermaroller daha mantıklı ......

Dermaroller denedim ama bir sonuç alamadım. Ama benim çatlaklarım çok eskiye dayandığı için olabilir.

Lazerle iyilesme daralma oluyormus ama yüzdeyüz giderilmesi mümkün degilmis...

lazerle çatlak tedavisi ben hiç duymadım.yaptıran da yok makesef çatlağın tedavisi yok aynı dertten ben de müzdaribim :KK43:

öfffffffffffffffffffff yok bunun bi çözümü yaaaaaaaaaaa,,,, ben kolumda az bir bölgeye fraksiyonel lazer yaptırdım yapılan bölge kahverengi kaldı çizgi şeklinde

X