Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmir kuaför şebnem hakkındaki düşünceleriniz

zelisssh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
10
0
36
Arkadaşlar kısa bi zaman içinde evleniyorum kuaför şebneme gidenler memnun kalanların ve kalmayanların düşüncelerini merakla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

canım şebnemde tıkış tıkış pis bir ortamda saçını yaptırana kadar başka yerleri tercih edebirsin..sen hangi semtte oturuyorsun...

canım şebnemde tıkış tıkış pis bir ortamda saçını yaptırana kadar başka yerleri tercih edebirsin..sen hangi semtte oturuyorsun...

canım karsıyaka'dayım ben.kuzenlerim oraya gtmişlerdi nişanlarında.. çokta güzel olmuşlardı ama onlarda dediğin seyleri söylediler.sen hangi kuaförü öneriyorsun?:1hug:

canım karsıyaka'dayım ben.kuzenlerim oraya gtmişlerdi nişanlarında.. çokta güzel olmuşlardı ama onlarda dediğin seyleri söylediler.sen hangi kuaförü öneriyorsun?:1hug:

karşıyaka da bir yer öneremem de... ben gaziemirde orçin kuaföre gidiyorum,kemeraltında da var orçin...gdebilirsin oraya..biz de teyzemde gitmiştik 10 sene önce...kötüydü ortamı...şimdi tabelasını görğnce bile tiksiniyrum..boşver orayı bence...

merhaba zelisshh , bende şebnem kuaförü tavsiye etmiyorum. Abimin eşi saçını orada yaptırdı. O kadar dolu oluyor ki, beklerken ruhun daralır inanki. Birde hızlı hızlı yapmaktan, abimin eşi saçını yaptırdığı gün belki 15-20 tane gelin başı çıktı ve hep 3 aşağı 5 yukarı aynı kafa idiler.. Eline bir albüm veriolar bakıp beğenmen için şunu istiom diosun yine standart model çıkıosun.:) çok az farklılıklar oluyor elbette. O da bence aksesuarlara göre yapılan değişiklikler. Üçyol Bayram yerinde Murat Kuaför var tavsiye ederim kesinlikle. Türkiye de saç tasarımı üzerine ödülleri olan bir kuafördür.

ben gittim baktım ruhum daraldı ortamı ve gelinleri görünce.tavsiye etmiyorum şekerimm

merhaba zelisshh , bende şebnem kuaförü tavsiye etmiyorum. Abimin eşi saçını orada yaptırdı. O kadar dolu oluyor ki, beklerken ruhun daralır inanki. Birde hızlı hızlı yapmaktan, abimin eşi saçını yaptırdığı gün belki 15-20 tane gelin başı çıktı ve hep 3 aşağı 5 yukarı aynı kafa idiler.. Eline bir albüm veriolar bakıp beğenmen için şunu istiom diosun yine standart model çıkıosun.:) çok az farklılıklar oluyor elbette. O da bence aksesuarlara göre yapılan değişiklikler. Üçyol Bayram yerinde Murat Kuaför var tavsiye ederim kesinlikle. Türkiye de saç tasarımı üzerine ödülleri olan bir kuafördür.

gecen sene bnmde abımın esı oarya yaptırttıı makyajı cok agır oldu ve kenslıkle gelınn fkrını sormuo kendı yapıoo yanı bı yerını beyenmesn azarlıo.. bnmde temmuzda dünum varr hatay tarafaında oturuorum bana tavsıye edebılecegınız yer varmı?eyvahedigeldismile

Ya bu şebnem kuaför direk saçmalıktır. Para basma kuaförü resmen. Saç yapmaktan artık kusmuş durumda ordaki çalışanlar. Dediğim gibi. Kuaför Murat 'ı tavsiye ederim. Makyaj hususunda beğenmez isen sildirip yeniden bile yaptırabilirsin. Ancak saç konusunda uzman bu dediğim kuaför çok güzel tasarımları var. Bir kaç resmi paylaşayayım Murat Kuaförün yaptığı. zemuszemus dedim ancak, 100 mesajım olmadığı için link ekleyemiyormuşum.
Aşağıda resim galerisinin olduğu bir link veriyorum. oradan bakabilirsiniz. http yazması gerekio başında normalde h sini sildim link olarak algılanmsın diye kaydirigubbakcemile3
ttp://s401.photobucket.com/albums/pp98/Zeynabeth/GELIN%20BASI/

başına h harfini ekleyip kopyalayıp yapıştırıp bakabilirsiniz :)

Ya bu şebnem kuaför direk saçmalıktır. Para basma kuaförü resmen. Saç yapmaktan artık kusmuş durumda ordaki çalışanlar. Dediğim gibi. Kuaför Murat 'ı tavsiye ederim. Makyaj hususunda beğenmez isen sildirip yeniden bile yaptırabilirsin. Ancak saç konusunda uzman bu dediğim kuaför çok güzel tasarımları var. Bir kaç resmi paylaşayayım Murat Kuaförün yaptığı. zemuszemus dedim ancak, 100 mesajım olmadığı için link ekleyemiyormuşum.
Aşağıda resim galerisinin olduğu bir link veriyorum. oradan bakabilirsiniz. http yazması gerekio başında normalde h sini sildim link olarak algılanmsın diye kaydirigubbakcemile3
ttp://s401.photobucket.com/albums/pp98/Zeynabeth/GELIN%20BASI/

başına h harfini ekleyip kopyalayıp yapıştırıp bakabilirsiniz :)

cnm sebnem konusunda cok haklısın . bu dedıgın kuafor nerde tam olark ... bıde fıyatlarını bılıomusun?? gelın baısı ıcınCADIARZU

arkadaşlar şebnem kuaför dağınık topuz konusunda başarılı evet herkes aynı kafa çıkıyor ama kim kimi görecekki üstelik gece boyunca saç ve makyaj bozulmuyor 17 eylülde düğünüm var ve oraya gidicem.. tavsiye ederim kuzenim gitmişti ondan özendim bende..

ıyy orada arkadaşım yaptırdı gelin başını..kuaförden çıktıgında sanki kafasında bi kafa daha var gibiydi.birsürü bişeyler dolamış kızın kafasına :KK9: ...sadece göz yoruculugundan başka bişey kalmadı aklımda ...makyajı güzeldi ama o da eminim kendisi yönlendirdigindendir... :KK68:

ŞEbnem kuaföre yaptırdım nişan saçımı ve makyajımı. beyaz tenliyim cildime renk gelsin die gözlerime koyu far dudaklarıma koyu ruj ve kıpkırmızı bir allıkla benzettiler beni :KK50: resmen maskara gibi oldum bir de inanılmaz kalıcıydı 2 gün çıkaramadım yüzümden zaten güzel olsa o kadar kalıcı olmazdı:KK52::KK52: . ama saçım güzeldi herkes postiş mi taktırdın diye sordu. Makyaj konusunda iyi olmamasının nedeni herkese aynı göz makyajının yapılması. ben çiğlide gülseren kuaförü öneriyorum. düğünümde oraya gidicem:KK66:

şebnem sadece düğün nişan gibi etkinliklerde tercih edilen bir kuaför
ve ordan çıkanlar sanki fabrikadan çıkmış gibi aynı saç ve makyajla çıkıyorlar:KK25:
o gün gittiğinizde muhtemelen 15-20 gelinle beraber orda saçınız makyajınız yapılacak
bunuda göze almalısınız
bornova civarındaysanız özkanlarda gökhan gayretlileri kesinlikle tavsiye ederim

$IMG.jpg

üç yolda mualla&ferah kuaför ben çok beğeniyorum gelinler bambaşka çıkıyorlar, banada gelin kadar özenmesi beni ayrıca mutlu etti tavsiye ederim...
üçyolda ulaşımıda çok kolay tel.2612691

resim yükledim umarım olmuştur 20 temmuzda düüğünümüz vardı hemen eklim dedim bu saç hiç bozulmadı gelinin saçları bile bozulmuştu :KK69:

ayyyyyyy şebnem kesinlikle iyi bir kuaför değil bence diğer arkadaşın dediği gibi fabrika gibi günde 15 20 gelin çıkarıyor tercih etmezdim asla ben olsam ama ona yakın bir kuaför var angel yeni açılmiş ama kız işinin ustası ve severek yapıyor en azından işini........ şebnem suratsız her halde kazandığı para yetmiş ona birkere mecburiyetten gittim bir daha adım atmam ..........:KK50::KK50::KK50::KK50:

eşrefpaşada yeri fiyatları da gelin başı 200 tl yanında arkadaşlarının saç ve makyajını 40 tl ye yapıyorlarmış gelin başının yanında tabii porselen makyajda yapıyolar..

çok tercih edilen bir yer oldugu doğru ama bence seri üretim gibi gelin çıkarıyorlar hepsinin saç ve makyajı aynı tarz oluyor :KK50: bana katılır mısınız bilemem ama insanların kendi istek ve tarzına fazla önem verilmeden birbirine benzeyen gelinler çıkartıyorlar ortaya :KK1:

kızlar ben bornovada soner saç tasarıma yaptırdım merak edenler albümünden bakabilir en azından bir fikir oluşur kafanızda :KK34:

X