gene facebook gene eski sevgili krizi..

canım biz bunu bilemeyiz çıktıklarıyla neyi nasıl yaşadı ama gördüğüm şu ki bu çocuk kendine askıntı olan diğer kızı hakkıyla azarlamış ve avucuna düşmemiş...çünkü arkadaşımız mesajlarnıda okumuş...bence değer veriyor ve seviyor...

Allah tamamına erdirsin ve hayırlısı ise olsun inşallah diyelim opuyorumnanaktan

burcu bence bu durum erkek arkadaşın için iyi bir tecrübe olmuştur.tekrar aynı hatayı yapmaz.biz kadınlar önceden görüp hata yapmıyoruz ama erkekler malesef yaşayarak akıllanıyorlar.senin ne için üzüldüğünü anladı artık böyle bir duruma mahal vermez.için rahat olsun.mutlu olmanı dilerim.

çok tesekkürler arkadaslar zaman ayırıp yorum yaptiğiniz için.

bidaha söylüorm !! bu face olayı BASA BELA !! kac arkadasımın iliskisi bitti yaaa bunun yüznden bu kaçıncı olay yaa !!!

Güvenini sarsmasını istemiosan kapattır face'ini olsun bitsin..Ne yaa erkeklerdeki bu merak..

var bunun altında bişeyCADIARZU canım yaa seni çok seviyor senin o mesajı okuyup terk etmenden korktu göstermedi yadaaCADIARZU gerçi düşündükçe sen gelmişssin sevdiğin kız gelmiş ne işin var seninn facede bırak ilgilen sevdiğinle ben ce vardı bunda bişey canım CADIARZU

ilk tökezlemeden sonra mutlaka gerisi geliyor...
yorumları okuduktan sonra kısaca bunu söyleyebilirim.

olay bence feysbuk olayi degil kizin mesaj atmasi da degil zaten
konu sahibinin rahatsiz oldugu kisim sevgilisinin bunu gizlemesi.
acikcasi ben de cok ama cok sinir olurdum ve ne kadar aciklama yapsa dahi kafamda hep bir acaba kalirdi,
ne demek gizlemek yani? hic hoc bir durum degil. seni kaybetmekten kavga etmekten korkuyorsa ona gore cevaplar verip bunlari da sana okutmali bana gore.
affedeceksin belli ki ama kafandaki o soru isareti silinmeyecek malesef.
umarim zaman ikinize de iyi gelir baska hatalar olmaz iliskinizde.
ama en onemlisi sevgiline birsey saklamamasi gerektigini konusarak ve durustce anlatarak sorunlari halledebileceginizi gostermen lazim.
saklayip daha ilerde aciklayip ardan yeminler etmenin ozurler dilemenin hic bi anlami yok.

var bunun altında bişeyCADIARZU canım yaa seni çok seviyor senin o mesajı okuyup terk etmenden korktu göstermedi yadaaCADIARZU gerçi düşündükçe sen gelmişssin sevdiğin kız gelmiş ne işin var seninn facede bırak ilgilen sevdiğinle ben ce vardı bunda bişey canım CADIARZU

canım ben evlerine gittiğimde msjlaşmıyolardı face de video izliodu hemen sandalyeden kalktı ben oturdum sandalyeye o da arkamda bana sariliyodu askım hadi faceden bayram msjı atalım arkadaslara dedi ve gelen kutusuna girdi.. ben bi baktım nermin die bi kızdan msj gelmiş aç bakim kimmiş bu nermin hiç duymadım ismini daha önce dedim askım okumanı istemiyorum walla gerek yok ben hallettım dedi sonra açmanı istiyorum dedim askım walla bak gerek yok boş yere huzurumuz kaçacak ben hallettim dedi sonra ablası gelip olaya müdahale etti neden göstermiosun die annesi de aynısını söledi aç okusun kafasında soru işareti kalmasın dedi.. tamam okutucam ama öncesinde beni dinliceksin diyerek anlattı sonra msjları okudum.. yani ben ordayken msjlaşmadılar. sonrasında zaten dişari çıktık falan ama ben uzattım bu konuyu.. neden msjı ilk attiğinda bana sölemedin neden msn verdiğinde ekledin diye.. hepsini açıkladı merak ettiği için eklemiş ama silip engellemiş işim olmaz sen varken falan filan.. dünden beri hala kırgınım ama çok uzatmicam.. eğer bana bi yanlısı olursa allah mutlaka benim iyi niyetime karsılık benim görmemi sağlar zaten... ben çok dürüstüm ondan da aynısını bekliyorum.. söz verdi bi daha böle bi durum olursa anında sana haber vericem dedi.. umarm dedim.. :umursamaz:

olay bence feysbuk olayi degil kizin mesaj atmasi da degil zaten
konu sahibinin rahatsiz oldugu kisim sevgilisinin bunu gizlemesi.
acikcasi ben de cok ama cok sinir olurdum ve ne kadar aciklama yapsa dahi kafamda hep bir acaba kalirdi,
ne demek gizlemek yani? hic hoc bir durum degil. seni kaybetmekten kavga etmekten korkuyorsa ona gore cevaplar verip bunlari da sana okutmali bana gore.
affedeceksin belli ki ama kafandaki o soru isareti silinmeyecek malesef.
umarim zaman ikinize de iyi gelir baska hatalar olmaz iliskinizde.
ama en onemlisi sevgiline birsey saklamamasi gerektigini konusarak ve durustce anlatarak sorunlari halledebileceginizi gostermen lazim.
saklayip daha ilerde aciklayip ardan yeminler etmenin ozurler dilemenin hic bi anlami yok.

aynen hayatım benim kırıldığım nokta kızın msjı ilk attiği zaman bana söylememesi ve bu durumu tesadüfen öğrenmem...ben biraz fazla kıskancım ya kafama takarım uzatırım kavga çıkarırım diye korkmuş savunması bu..

valla yeterince uyardım... bi daha benden bişi gizlediğini duyarsam kaybedersin beni dedim... dikkate alır umarım.. ilişkide bişiler gizlemek de ne demek.. ben hallettim sen bilmesen de olur ne demek... ben neciyim yaaa ??

facebookta herkesin msnini alıp eklio demekki erkek arkadasın tanımadı halde onada takıldım acıkcası

bence hemen yumusama sacma acıklamalar yapmıss :KK66: mantıklı konussun önce

pek hoş bi durum değil..sadece cinsellik paylaşılmış bir birliktelik ve 'arada görüşelim'ler 'özledim'ler hoş değil.Bu durumda sevgiline güven miktarın,ne kadar tanıdığın ön planda..Erkek ark.ının sadece cinsellik üstüne birliktelik kurmuş olmasıda yanlış..Gerçekten çok zor bi durum

yani bi an kendim actım bu konuyu sandım . facebuk icat oldugundan beri bu olay benim basıma kac kere geldi. şimdiki kocamın o zamanlar erkek arkadasımın butun eski sevgililieri listesinde ekliydi ilk cıkmaya basladıgımızda. hepsiyle görüşüodu filan. nsaıl sinir oluyordum ne kavgalar ettim bu yuzden onunla. ilk birlikte olmaya basladıgımızda o bide askerdeydi uzakta daha yeni yeni birbirimizi tanıoduk.ama sonra yavaş yavaş eşimi tanımaya baslayınca aslında kötü bi niyeti olmadıgını tamamen saflıktan yaptıgını anladım . tabi kendisi de bazı hatalar yaptıgının farkında . yalnız simdiki kızlar da cok fena. bakın kocamın seneler evvel sadece 1-2kere dışarı cıktıgı ve anlaşamıcaanı anlayınca görüşmek istemediği bir kz şu anda kardeşinin en yakın arkadaşıyla evli. biz daha bekarken birkaç kere bu kızla aynı ortamda olduk.kız yalnızdı yanında kocası yoktu ve inanırmısınız butun gece gözü üstümüzdeydi.ne zaman kafamı cevirsem esime gulerek bakıo konuşurken de işve cilve yapıodu. tabiki cok rahatsız oldum ve bunu esime soledim . ve hatta bu cifti düğünümüze cagıracaklardı kesinlikle olmaz deyip kayınvalideme de durumu anlattım. esinize erkek arkadasınıza guveniyorsanız bu tazr olayları cok fazla buyutmeyin. ama hemcinslerinize karşı çok dikatli olun. ah ah bi yazsam neler yasadım ...

evet malesef hemcinslerimizden bazıları çok fena.. çok yüzsüz ve de yılısıklar. benim sevgilime sonsuz güvenim var.. terslediği halde hala yilişabiliyolar.. iilginç walla reddedilmek daha da tahrik ediyo sanırım daha da sırnaşiyolar..

ya su Facebook olayı bana hep saçma gelmiştir zaten..gereksiz ve tehlikeli..10yildir görmediğim arkadaşımla konuscam napiyim ben onu ztn 10yildir görmemisim bı 10yil daha görmesem nolur??yok eski defterler msj atar vs saçma bı şey ztn böyle seyler olur iste snr..
ne benim ne de erkek arkımın var kafamız rahat tavsiye ederim:)))

İstersen kız ve kusura bak canım ama,
Sadece kızın değil erkek arkadaşınında suçu var bu olayda...:eek:lmaz:
tanımıyorum sizi deyip,kestirip atması ve muhatap olmaması lazım iken merak edip eklemiş....:eek:lmaz:
Erkek arkadaşının başının etini yemekte çok haklısın...
Az bile yapmışsın...
vereliniortak

aslında kızmıyorum eklediği için bana da biri beni tanıosun ekle de gör senin adın burcu surda oturuosun şu kadar kardessiniz msn e ekle de bak bakim ben kimmişim dese eklerim merak ettiğim için karsıma eski sevgilim çıkarsa da ağzinin payını verir siler engellerim. sevgilim de böyle yapmıs msn e eklemiş bakmıs o silip engellemiş ama bi daha bana msj atma ilişkim var benim çok ciddiyiz lütfen saçmalayıp durma demiş.. acaba kimdi o diye sürekli düşünmektense msn e ben de eklerdim bu konuda ona kızmıyorum. bi defa ekledık diye oturup muhabbet etmiyoruz ya görüşmek istemediğimiz biriyse silip engelleme şansımız var

X