gene facebook gene eski sevgili krizi..

benim bu olayda kızdığım tek bir nokta benim tesadüfen öğrenmem. msn e ekleyip kim olduğunu öğrenmek istemesine kızmıyorum asla.. ben olsam ben de ekler kimmiş bakim derdim.. ha baktım eski sevgilim falan anında engellerdim bi de terslerdim bi daha ulaşmasın yüzsüzlük etmesin diyerek.. benden sakladiği için açtım bu konuyu o gün çok canım sıkkındı.. şuan hallettik bu sorunu özür diledi haklısın askım bir daha ne olursa olsun anında sana haber vericem böle bişi bi daha olmicak anında herseyimden haberin olucak çok haklısın ama korktum kavga ederiz diye korktum dedi..

ıyıde gecmıs bısı ıcın neden bayramı zehır ettınızkı kendınıze ve sevgılınızın ailesıne..
face gorustg kızada sasdım oyle kızlar varmı(kadınmı)herneyse..
neden sevgılınızın herseyı sıze anlatmasını beklıyosunuz kı bırakında aranızda bı karıs mesafe olsun..
yaşadıg bısıyı ogrendınızde ne oldu moralınızı bozdunuz tartısma yaşadınız sız boyle yapdıkca sevgılınızın sızlen paylasımı olması cok zor..

benim bu olayda kızdığım tek bir nokta benim tesadüfen öğrenmem. msn e ekleyip kim olduğunu öğrenmek istemesine kızmıyorum asla.. ben olsam ben de ekler kimmiş bakim derdim.. ha baktım eski sevgilim falan anında engellerdim bi de terslerdim bi daha ulaşmasın yüzsüzlük etmesin diyerek.. benden sakladiği için açtım bu konuyu o gün çok canım sıkkındı.. şuan hallettik bu sorunu özür diledi haklısın askım bir daha ne olursa olsun anında sana haber vericem böle bişi bi daha olmicak anında herseyimden haberin olucak çok haklısın ama korktum kavga ederiz diye korktum dedi..
yapmayın lütfen yemeyıp ıcmeyıp anında herseyı sıze mı anlatıcak..
bakın kendınız dıyosunuz sız bısı duydugnuz zaman kavga edıyosunuz ve sızle paylasmasını beklıyosunuz..

ıyıde gecmıs bısı ıcın neden bayramı zehır ettınızkı kendınıze ve sevgılınızın ailesıne..
face gorustg kızada sasdım oyle kızlar varmı(kadınmı)herneyse..
neden sevgılınızın herseyı sıze anlatmasını beklıyosunuz kı bırakında aranızda bı karıs mesafe olsun..
yaşadıg bısıyı ogrendınızde ne oldu moralınızı bozdunuz tartısma yaşadınız sız boyle yapdıkca sevgılınızın sızlen paylasımı olması cok zor..

canım bayramı zehir mi etmişim sevgilime ve ailesine ?? öyle bişi dediğimi hatırlamıyorum.. gayet olgun bi şekilde msjları göstermesini istedim ablası ve annesi de evet göster dediler bu kadar bu zehir etmek mi oluyor ? msjları okudum dışarı çıktık sonra tartısstık ama ailesine asla yansıtmadım dısarda iki sevgili olarak tartıstık ki bunda da anormal bi durum yok. bu durumun hiç hoşuma gitmediğini söledim güvenimin sarsıldığını söledim.. görüştünmü o kızla hiç diye sorunca o sinirlendi sen bana hiç güvenmiyo musun nasıl beklersin benden bunu falan filan tartısma büyüdü... ama zehir etmek falan yok.. ilişkiler karsılıklı beklentiler içersinde yürür.. benim de beklentim böyle bi olay olduğunda haberimin olması.. asıl bu olaydan sonra benimle bişiler paylaşmasi çok daha kolay olucak. siz beni ne kadar taniosunuz da sevgilimle olan tartısmamı zehir etmek olarak nitelendiriosunuz? ben cazgır eli maşali vıdıvıdıcı bi insan deilim.. tatlı bi dille kırıldığımı ve bi daha böle bişi olduunda bana sölemesi gerektiğini dile getirdim :nazar:

evt sana katiliyorum..gecmis bitmiş msnden de silmiş e guveniyosun da erkek arkadaşına..bencede ortada çok büyük bı prob yok..bende olsam söylemezdim niye canımızı sıkalım ki diye dusunurdum..
bence üstünde durma oluyo böyle seyler kızlar yuzsuz artık..

yapmayın lütfen yemeyıp ıcmeyıp anında herseyı sıze mı anlatıcak..
bakın kendınız dıyosunuz sız bısı duydugnuz zaman kavga edıyosunuz ve sızle paylasmasını beklıyosunuz..

eski sevgilisi msj attiği zaman bana haber vermesi gerekiyo bana anlatması gerekiyo.. bu benim ilişkilerimdeki kişisel bi beklentim.. sizin sevgilinizden böle bi beklentiniz olmayabilir ama benim var..:nazar:

evt sana katiliyorum..gecmis bitmiş msnden de silmiş e guveniyosun da erkek arkadaşına..bencede ortada çok büyük bı prob yok..bende olsam söylemezdim niye canımızı sıkalım ki diye dusunurdum..
bence üstünde durma oluyo böyle seyler kızlar yuzsuz artık..

yok bacım yok üzerinde falan durduğum yok en son düzelttik diye yazmıstım zaten.. biz bu konuyu hallettik sadece benim haberimin olmasi gerektiğini düşündüm ve sevgilimde bana hak verdi böle bişi olduğu zaman benim bilmem gerektiğini o da kabul etti.. bi problem yok suan. çok iyiyiz çok mutluyuz.. ilginize teşekkürler arkadaslar yanlıs anlasılma olmasın olayı uzattiğim falan yok.. a.s.

saol canım benim teşekkür ederim. bu arada konuyu açtiğimda kırgındım neden konu açtınız hallettiysenız demişsin ya o zaman kırgındım ve sizle paylaşmak istedim şimdi tabiki de düzelttik hallettik.. bi problem yok uzatmıyorum yani bi haftadir o kadar da değil =)))

ayyyy o face var ya yerin dibine girsin inşallah...çökertsinler o facebooku yaa nedir bizim çektiğimiz.hayır amaç için kullanılmıyorki sinir oluyorum facebookaaaaaaaaadelikafadulden

erkek arkadaşına tanımadığı birini ekleyerek hata etmiş öncelikle.
ve onu hala arkadaş listesinde tutması da çok yanlış.silsin engellesin.
eğer ulaşılmak istemiyosan bunu yapmak çok basit.

öff nefret ediyorum su siteden ya kaç kişinin arasını actı.... akannehir neyse erkek arkadasın anlamış hatasını en sonunda buna benzer bişey benim de basıma gelmişti bi sürü tatsızlık işte ya facei kapatsın ya da kontrol sende olsun iisi mi çöksün o site emi :Saruboceq: ayrıca fazla uzatma ters teper falan mazallah

X