İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

üst sınırı bilsem de yardım etsem keşke.

Arkadaşlar benim sorularım olacak;
Ben yüz bölgemdeki tüylerle bundan 6 sene falan önce oynamaya başladım. İlk olarak kaşımı alan bayanın "cildin cok parlak görünür, ağda ölü tabakayı alır" vaadleriyle sir yaptırdım yüzüme. Sonra bi baktım düzgün çıkmıyo tüylerim ve ben sürekli yüzümü ağdalamak zorunda kaldım. Bu süreçte tüylerim yayıldı ve bi an geldi bari lazer yaptıriim de toptan kurtuliim diip bi 6-7 ay da lazere gittim. Ama bu sefer sonuç daha da rezil oldu boynuma falan yayıldı. Kalınlaşanlarla birlikte ince ince ama sık sık tüylenmeler de oluştu. Sonra tekrar ver elini ağda.. En son gecen sene ailemin yanına gittiğimde bi 3 ay kadar iğneli epilasyona gitmiştim, ama devam edemediğim için bi sonuç almamıştım tam. Ki sonra istanbula döndüğümde uygun epilasyoncu bulamayınca kendi kendime yüzüme sir ağda yapıyodum. Şimdiyse yine iğneli epilasyona başladım. Şİmdi sorum su: bu kadar işlem gören direnç kazanan tüylerimden gerçekten kurtulabilirmiyim? Bunun ortalama süresini vermeye kalksak ki yüz için bunun uzun oldugu söyleniyor ne kadar olur? Ne kadar zaman sonra ve ne biçimde bi değişiklik görmem lazım bu tüylerde?

dert etme tüylerinin ne kadar işlem gördüğü veya ne şekilde aldığın hiç önemli değil...yeter ki uzman birine git kesinlikle sonuç alırsın...ne kadar zamanda sonuç alabileceğin ancak görmek gerekir..sen kendini bir uzmana teslim et o seni en kısa zamanda kurtaracaktır zaten sen kısa zaman sonra farkı görmeye başlarsın ...işini iyi yapan biriyse hiç terettüt etme..

merhaba ilknur...
yeni üyeyim pek bilmiyorum mesajına bi türlü cevap veremedim burdan ulaştım sana:)

daha öncede yazdığım gibi 5 sene önce hormon testi yaptırmak için cebecideki doğum hastanesine gittiğimde hormon bozukluğu olan hastalara iğneli epilasyon yapılıyordu ve orda eda ablayla tanıştım...daha sonra ordan ayrıldı ve kendi yerini açtı..5 sene önce koltuk altıma yaptırdım..gecen senede lazere başladım diğer bölgeler için...bacak ve bikini bölgesi gerçektekten sonuç veriyor ama yüz bölgesi aslaa...hatta tüyleri yayıyor..bu seansların sonu olmayacak diye lazeri bıraktım ve iğneliye döndüm..inanın işini o kadar iyi yapıyorki ben üstüne kimseyi tanımam...müşteri memnuniyeti para kazanmanın önünde geliyor eda abla için..gecen cuma girdim..2 saat sürdü o kadar yayılmış ki tüyler:KK43: sonra bi krem önerdi onu aldım ve 7 günde kabuklar döküldü cildim çok güzel oldu...tabiki iğnenin girdiği yerler yara olacak belki cildiniz kabul etmeyecek sivilcelenme olacak ama önemli olan akımı kıl köküne vermek..alarji kabuklanma 1 hafta içinde geçiyor...4191065 tel numarası..sanırım çok uzattım :):)
bende eda ablanın yenı actıgı yerı merak edıorm nerde acaba adres gonderırmısın özelden

nesli işlemden sonra kaç gün su değdirmedin yüzüne kadın bugün beni çok korkuttu göbeğime yaptırdım sözde sivri sinek ısırığı pehhh nerdesırnaşık şey bana en az 2 gün su değdirme dedi zaten yüzüm yağlı ykmayınca lekeli oluyo offf napçam ya öneriniz varmı

canm sadece işlemin olduğu gün su değdirme dedi sonra serbest walla ben artık 2 ayda 1 gidiyorum çok az kaldı 10 senans oldu bitti gibi çok memnunum..opuyorumnanaktan

bende yüzüme yaptırdım.ilk seansa gititm daha.2 ay oldu yaptıralı ve çok az çıktı.sanırım 1 yada 2 seansta biter

arkadaşlar ben yüzüm için iğneliye gidiorum ve uygun bi güneş kremi arıodum bu forumda da, daylong actinicaya kafam yatmıştı. Ancak bgn öğrendimki bu ürün eczanelerden geri yollanmış üretici firmaya çünkü son kullanma tarihleri yaklaşıomuş, eğer alacak olursanız çok dikkat edin tarihine. Bi de eczacı bayan orda bana bioderma marka bi ürün önerdi spot 50 gibi bişiler yazıo, özellikle epilasyon yaptıranlar için leke oluşmasını engellemeye özel olarak üretlmiş bi ürün bu dedi, ki açıklamalarında da bu yazıodu.
Hiç kullananınız varmı? Ben güzel bulup aldım ama iyidir umarım

Ben bioderma Photoderm spot 'u ilk lazerle epilasyona başladığımda kullanmaya başlamıştım halada kullanıyorum ben memnunum. :)

merhaba...uzunca bir ara verdim ki sonucu yazayım diye ...kızımın iğneli yapılan yüzündeki tüyleri hiç ellenmediği için birkez yapılandan bir daha çıkmadı çenesinde 2 tek çıktı sadece diğer yerlerde tek tüy yok:) inanın ki tüm yüze yapıldı sadece alt boyun kaldı oda çok acır diye düşünüyorum bilmem nasıl gidecek ?ama sonuç inanılmaz benim çenemdekilerde çok azaldı ve inceldi ama kızımın tüyleri hiç ellenmemiş olduğu için bir yapılan bir daha çıkmadı :)hatta arkadaşları sen bayağı beyazladın bişi mi sürüyorsun yüzüne diyorlar :)

Son düzenleme:
Ben bioderma Photoderm spot 'u ilk lazerle epilasyona başladığımda kullanmaya başlamıştım halada kullanıyorum ben memnunum. :)

Peki sürekli olarak bu ürünümü kullanıosun yoksa sadece lazer seanslarından sonraki ilk günlerindemi? Çok teşekkür ederim ayrıca ilgin için :)

kızlar ben hiç yüzüme bi işlem yapmadım ağda falan gibi,ayva tüyler çok inceler,lazerle kaç seansta biter sizce,bi yerde 8 seans dediler 400 ytl dediler sizce uygun mu ve seansların daha az sürmesi gerekmezmi neticede hiç almadım tüylerimi ve kalın değilller

Peki sürekli olarak bu ürünümü kullanıosun yoksa sadece lazer seanslarından sonraki ilk günlerindemi? Çok teşekkür ederim ayrıca ilgin için :)

Selam ! Bu ürünü dediğim gibi lazere başladığımdan beri kullanıyorum ve iğneliye devam ediyorum hala da kullanıyorum , kahverengi lekelerimede benim iyi geldi ayrıca .:) Beyaz krem şeklinde yüze sürerken iyice dağıtmak gerek .Rica ederim .:)

ince tüye lazer epilasyon yaparız demeleri bile hiç etik değil biliyo musun? Ben ilk kollarıma lazer için gittim geçen sene orda bana kollarına bişey yapamayız sadece alt bacak göbek ve koltukaltı çalışabiliriz dediler ve ince tüyler için tek çare iğneli dediler.

merhaba...uzunca bir ara verdim ki sonucu yazayım diye ...kızımın iğneli yapılan yüzündeki tüyleri hiç ellenmediği için birkez yapılandan bir daha çıkmadı çenesinde 2 tek çıktı sadece diğer yerlerde tek tüy yok:) inanın ki tüm yüze yapıldı sadece alt boyun kaldı oda çok acır diye düşünüyorum bilmem nasıl gidecek ?ama sonuç inanılmaz benim çenemdekilerde çok azaldı ve inceldi ama kızımın tüyleri hiç ellenmemiş olduğu için bir yapılan bir daha çıkmadı :)hatta arkadaşları sen bayağı beyazladın bişi mi sürüyorsun yüzüne diyorlar :)

mainbo peki kabuk oluşumu oluyor mu epilasyondan sonra,oluyorsa ortalama kaç günde geçiyor
birde özelden adresini atar mısınız gittiğiniz yerin

kızlar ben hiç yüzüme bi işlem yapmadım ağda falan gibi,ayva tüyler çok inceler,lazerle kaç seansta biter sizce,bi yerde 8 seans dediler 400 ytl dediler sizce uygun mu ve seansların daha az sürmesi gerekmezmi neticede hiç almadım tüylerimi ve kalın değilller

Tüyleri sarı, ince ancak uzun olduğu için rahatsız olan ben lazere başladım. Yıl 2005 lazere gittiğim merkezde uygulayan kişi benim kadar azimli bir müşteri görmediğini söyledi.Bunu neden mi belirtiyorum çünkü 2009 yılına kadar, ben aralıkları iki aya düşse de azimle devam ettim sonuç ne mi oldu? sonuç iğneli epilasyon alanın da bulunmamdan da anlaşıldığı üzre yüzümde tüy olmayan yerlerde çıkan tüyler.
Eğer fikrimi soracak olursan sana naçizane tavsiyem lazer epilasyona başlama. Çünkü ayva tüylerini gören bir lazer cihazı yok. Boşuna zamanını ve paranı harcarsın.Üstüne bonus olarak ta yepyeni tüyler hediye ederler sana

pardon arkadaşlar lazer yazmışım lazer değil iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum

İğneli epilasyonunda paket fiyatla yapıldığına ilk defa sizde duydum, ilginç.

Yıllar boyu lazer ve şimdi iğneli epilasyona devam eden biri olarak ve ayrıca artık bu sorundan sıkılan benim nacizane tavsiyem çok fazla dikkat çektirip rahatsızlık vermiyor ise iğneliye dahi hiç başlamayın derim.Kolay bir süreç değil ,başka bir boyutu ise helede uygulamayı yapan el iş ve insan ahlakına sahip birisi değilse hem maddi hem manevi zarar görürsünüz. İllaki kurtulmak istiyorum diyorsanız çok iyi araştırın ,uygulama yapan kişiye giden kişilerden referans alarak bir yere başlayın derim. :)

Sizler adına çok sevindim. :) Darısı başıma , başımıza .
Memnun kaldığınız mekan neresi merak ettim. ??

nesne evet kabulanma oldu en geç 1 haftada geçti üstelikde dikkat çekecek gibi değil yani ben çalışıyorum kızımda okula gidiyor ikimize de kimse sormadı ne oldu yüzünüze diye....ebru canım ben küçük bir sahil kasabasında yaşıyorum izmir yakınında gittiğim uzmanda burada bu nedenle sanırım işine pek yaramaz ama büyükşehirlerde süper uzmanlar var ...

İğneli epilasyonunda paket fiyatla yapıldığına ilk defa sizde duydum, ilginç.

Yıllar boyu lazer ve şimdi iğneli epilasyona devam eden biri olarak ve ayrıca artık bu sorundan sıkılan benim nacizane tavsiyem çok fazla dikkat çektirip rahatsızlık vermiyor ise iğneliye dahi hiç başlamayın derim.Kolay bir süreç değil ,başka bir boyutu ise helede uygulamayı yapan el iş ve insan ahlakına sahip birisi değilse hem maddi hem manevi zarar görürsünüz. İllaki kurtulmak istiyorum diyorsanız çok iyi araştırın ,uygulama yapan kişiye giden kişilerden referans alarak bir yere başlayın derim. :)

kesinlikle katılıyorum. ya birinin referansıyla bulun uzmanınızı ya da küçük ve görünmeyen bir alanda deneme uygulaması yaptırarak başlayın derim. Ben referansla buldum uzmanımı çok memnunum. İnşallah sen de memnun kalacağın bir uzman bulursun. Uzman deyip durdum:)) çünkü bu iş tamamen yapan kişinin uzmanlığıyla alakalı bir iş. bayanssulusmile

kızlar iğneli epilasyon sonrası kabuklanma kızarıklık şişlik konusunda size yardımcı olmak istedim.eğer kıllar çok yoğunsa o seans işlem uzun sürer ve doğal olarak kızarıklık ve şişlik olabilir.tabi bu biraz da cilt yapınızla da alakalı.dikkat ederseniz ilk seanslarda daha çok yaşarsınız bu problemi çünkü hem seans uzun sürer hem de kıl kökü daha güçlü olduğundan daha yüksek akım uygulanır...daha sonraki seanslarda hem cilt alışır hem kıllar seyreldiği için işlem daha kısa sürer dolayısıyla bu şikayette azalır....ben epilasyon sonrası hastaya yüksek frekans uyguluyorum bu güzellik uzmanının cilt bakımında da kullandığı cildi sakinleştirici bir cihaz bu uygulamadan sonra hem kızarıklık gider yanma hissi kalmaz kabuklar da farkedilemeyecek derece azolur yüksek frekanstan sonra epilasyon sonrası velona jel sürüyorum evde de hastaya silverdin yada medicasol tarzı krem sürebilirsin diyorum 24 saat su sürdürmüyorom yada kozmetik bir ürün....bunları uyguladıktan sonra bir problem olmuyor...2 gün evde kalmanız da gerekmiyor böylece...

velonanın hangi jelini kullanıyorsunuz ? ben sarı tüylerin görünür olması için tavsiye ettiğiniz losyonu aldığım siteye baktım ama tam olarak hangisinin olduğunu anlayamadım.

Son düzenleme:
Tüyleri sarı, ince ancak uzun olduğu için rahatsız olan ben lazere başladım. Yıl 2005 lazere gittiğim merkezde uygulayan kişi benim kadar azimli bir müşteri görmediğini söyledi.Bunu neden mi belirtiyorum çünkü 2009 yılına kadar, ben aralıkları iki aya düşse de azimle devam ettim sonuç ne mi oldu? sonuç iğneli epilasyon alanın da bulunmamdan da anlaşıldığı üzre yüzümde tüy olmayan yerlerde çıkan tüyler.
Eğer fikrimi soracak olursan sana naçizane tavsiyem lazer epilasyona başlama. Çünkü ayva tüylerini gören bir lazer cihazı yok. Boşuna zamanını ve paranı harcarsın.Üstüne bonus olarak ta yepyeni tüyler hediye ederler sana

4 yıl bıkmadan usanmadan lazere gitmenize ben de hayret ettim açıkçası ve de üzüldüm de sonuç alamadığınız gibi yeni kıl sahibi olmanıza:1no2: inşallah şimdi memnunsunuzdur iğneliden?

X