İnternetten Bebek Alışverişi

babyonboard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
66
2
48
Kızlar merhaba, ben internetten sık sık alışveriş yapıyorum genellikle yurtdışından.cunku ithal mallar burada cok pahalı.
ebay den cesitli urunler alıyorum, bazı markalardan da kıyafet getiriyorum.
bebek urunleri için sizin tavsiye edeceğiniz bir yabancı site ya da yerli site varmı?
aranızda benim gibi internet alışverişçisi varsa bilgi paylaşımı bekliyorum.

hautelook.com diye bir site var genelde sadece bebek değil..ünlü markaların ürünlerini çok ucuz fiyatlara bulunuyor..bebek ve çocuklar içinde bölümü var ama ben yine ebay i tek geçerim...

hautelook.com diye bir site var genelde sadece bebek değil..ünlü markaların ürünlerini çok ucuz fiyatlara bulunuyor..bebek ve çocuklar içinde bölümü var ama ben yine ebay i tek geçerim...

Amerikadayken ben de ebay kullanicisiydim ama Turkiye'ye de kargo gonderdigini bilmiyordum. Cok tutmuyor mu?

chicco kraft ve infiniti gibi kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz google dan albitiyor diye aratabilirsiniz henuz link yazamıyorum :) siteden bebek reyonumuzu inceleyebilirsiniz..

cnm ceyizciler.com un bebe gurubundan bak istersen bu sitede bakım ürünlerinden tutda dekoratif ürünlere kadar ne arasan var üstelik 50 tl ve üzeri alışverişlerinde kargo onlara ait 1 günde gönderiyorlar.ben nevresim takımı almıştım snra gözüm başka modele takıldı gönderdim kargoyu yine kendileri karşıladı deiştirdim.yerli bi site bi gir bak derim ben

gymboree artık türkiyeye yolluyor. kargo 20 dolar.
babyonboard, ben de senin gibi ebay meraklısıyım. kızımın nerdeyse yarıdan çok kıyafetini ebay üzerinden aldım. kimisi 2. el kimisi etiketli. markalara gelirsek carters en basiti diyebilirim, juicy guess gap tommy gymboree ralph lauren laura ashley hep böyle markalar ve bana maliyetleri uygun.

gymboree artık türkiyeye yolluyor. Kargo 20 dolar.
Babyonboard, ben de senin gibi ebay meraklısıyım. Kızımın nerdeyse yarıdan çok kıyafetini ebay üzerinden aldım. Kimisi 2. El kimisi etiketli. Markalara gelirsek carters en basiti diyebilirim, juicy guess gap tommy gymboree ralph lauren laura ashley hep böyle markalar ve bana maliyetleri uygun.

ebaydan aldığınıda kargo ücreti ne kadar tutuyor.bide ebay.com danmı yoksa ebay.co.uk denmi alıyosunuz

yurtdışına gönderiyorlar mı bilmiyorum ama ben bebeshop.com ve e-bebek.com dan sık sık alışveriş yapıyorum..çok da memnunum.

Geniş ürün yelpazesi ile ... dan alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben artık hemen herşeyi internetten alıyorum. birçok kez kızımın ve yeğenlerimin giysileri için bebekdukkanim.com dan alışveriş yaptım, ayrıca ebebek.com, joker.com.tr den de alışveriş yapıyorum. limango ve markafoniden artık çok şey almıyorum çocuk için birkaç kez gelen ürünler markalı olmasına rağmen gelen ürün paçavra gibi çıktığı için iade ettim ve artık oralardan almıyorum

yurt dışından ürün getirtmenin en iyi yolu .... (.....) Bu site üzerinden seyahat açan gezginlerle iletişime geçip, fiyatta falan anlaşıp güvenle ürün getirtebiliyorsunuz. ben bayadır aktif kullanıyorum. gezgin olarak da kullandım, para kazandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
X