Beyaz ten-Gne kremi ?

qzzzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
302
0
kızlar ben beyaz tenliyim ve güneş beni cok rahatsız ediyo.yaz bitti ama ben günlük dısarı cıkarken yaz kıs kullanabılecegım bı gunes kremi arıyorum.yaglı olmayan.yuzum ve kollarım için.acaba boyle bı urun kullanan var mı??

evet evet bende istiyorum.

Yazın esmerim, kışın ve baharda beyaz tenli sırnaşık şey Çok yanıyorum ..

ben yazın bıle beyazım cnm ya cok az yanıorum :s yardım etsin birileri ya mafoldumben

kızlar ben beyaz tenliyim ve güneş beni cok rahatsız ediyo.yaz bitti ama ben günlük dısarı cıkarken yaz kıs kullanabılecegım bı gunes kremi arıyorum.yaglı olmayan.yuzum ve kollarım için.acaba boyle bı urun kullanan var mı??

La roche posay tek geçerim...:lepi:

çocuklar için olan güneş kremlerinden kulan hem daha uzun süre korur hemde beyaz tenliysen cildinde hasastır ben çocular için olanından kulanıyorum

ole mi?nası bı urun canım bıraz anlatr mısın?

Benim cildim yağlı. O yüzden yağlı ciltlere uygun olan fluid extreme kullanıyorum.
Su gibi akışkan bir yapısı var. Normalde nemlendiriciyi bile kaldıramayacak kadar yağlı cildim, ama bu krem hiç sorun çıkarmadı parlama vs.
Göz çevremde dahil kullanıyorum, koruması da oldukça iyi.
La roche posay'den memnun kalmayanı görmedim canım, biraz daha araştır aklına yatarsa alırsın.:eek:

hmmm anladm cnm bmn cok tsk.pekı bu urunu sadece yuzum ıcın mı kullanabılıyorum yoksa kollarım ıcınde kullanabılır mıyım?alerjı oluo cunku kollarım kabarıyo :KK43:

hmmm anladm cnm bmn cok tsk.pekı bu urunu sadece yuzum ıcın mı kullanabılıyorum yoksa kollarım ıcınde kullanabılır mıyım?alerjı oluo cunku kollarım kabarıyo :KK43:

Canım kullanabilirsin tabi. Bu markanın vücut için olanı da vra ama ben vücut için kullanmaya kıyamıyorum. Küçük şişesi ve 50-TL fiyatı. Vücudun için daha uygun fiyata başka bir marka bulabilirsin.

kızzzzlar hamilton güneş kremi var ....çooook güzelll...hafifff renkli ve spf 30 korumalı ....yağlı cildi matlaştırıyorrr ....cildi bebeksi yapıyooo.....yani 3 işi birden yapıyorr....sivilce akne yapmaz yazıyor üzerinde yani problemli ciltlerde rahatça kullanabilirrr.....75 gr mı 43 ytl...

Ben solecrin spf 50+ kullanıyorum canım daha önce kullandıklarım cilde hava girişini kısmen engelledikleri için hep terletirlerdi yüzümü.Kullansam ayrı dert kullanmasam ayrı dertti :)

X