2 Haftada 3 kilo verdiren bizzat denediim mucize forml

Hepsinden azar azar canım.
Tarçın da dahil. Eğer çok büyük zencefil koyarsanız felaket acı olur.
a.s.
Su miktarı da 2-3 fincan kadar su koyun. Yeterli. Zaten akşama aynısını ısıtacaksınız içeceksiniz. Tekrar su ilavesi katmayacaksınız akşam içerken.
Umarım yardımcı olabildim sizlere.
:sm_confused:

Kızlar bu çayı yapmaya başlayan oldu mu?

yok ya ben bunu içmem zayıflıkla hiç ilgisi yok ben 2 ayda 8 kilo verdim nasıl mı
-sabah 1-2 dilim kepekli ekmek,zeytin peynir az şekerli çay asla nescafe süt yok tabi bu peynir zeytin bi tabak dolusu değil:)
-öğlen yemeği yemeden önce bol su ve kepekli eti biskuvi
-öğle yemeğinde 1 dilim kepekli ekmek olabilir yemekler abartısız ama hepsinden yiyebilisin.ben mesela makarna pilav patates haş.varken ekmek asla yemiyorduım.
-aralarda bol su ve elma günde 2 öğün yeşil elma yedim aaa bide 2öğün yeşil çay
-akşam işte akşam ben cok yediğim için bunu kestim ve bu cok zor oldu açken yatmaktan nefret ederim ama ben naptım----bi kase salata öle küçük kaselerden değil genişce içine dilediğiniz yeşillikler ben içine mutlaka haşlanmış tavuk yada balık konservesi koyuyordum bunu yerdim sadece tabi ekmek yok:))
çok doymadıysanız sabah ve akşam bunu hep yapın elma sirkesi ve su için bir bardağa 2kaşık elma sirkesi ama muhakkak elma sirkesi olucak çünkü bu sizi tok tutuyor
evettt işte böle ilk 7günde 4 kilo birden verdim ama sonra sonra cok zor oldu vermem yani 2 ayda 8 kilo süper....kolay gelsinnnnn..........

yok ya ben bunu içmem zayıflıkla hiç ilgisi yok ben 2 ayda 8 kilo verdim nasıl mı
-sabah 1-2 dilim kepekli ekmek,zeytin peynir az şekerli çay asla nescafe süt yok tabi bu peynir zeytin bi tabak dolusu değil:)
-öğlen yemeği yemeden önce bol su ve kepekli eti biskuvi
-öğle yemeğinde 1 dilim kepekli ekmek olabilir yemekler abartısız ama hepsinden yiyebilisin.ben mesela makarna pilav patates haş.varken ekmek asla yemiyorduım.
-aralarda bol su ve elma günde 2 öğün yeşil elma yedim aaa bide 2öğün yeşil çay
-akşam işte akşam ben cok yediğim için bunu kestim ve bu cok zor oldu açken yatmaktan nefret ederim ama ben naptım----bi kase salata öle küçük kaselerden değil genişce içine dilediğiniz yeşillikler ben içine mutlaka haşlanmış tavuk yada balık konservesi koyuyordum bunu yerdim sadece tabi ekmek yok:))
çok doymadıysanız sabah ve akşam bunu hep yapın elma sirkesi ve su için bir bardağa 2kaşık elma sirkesi ama muhakkak elma sirkesi olucak çünkü bu sizi tok tutuyor
evettt işte böle ilk 7günde 4 kilo birden verdim ama sonra sonra cok zor oldu vermem yani 2 ayda 8 kilo süper....kolay gelsinnnnn..........
İçip içmemek tabii sizin elinizde ama bu çayı içenler rejim yapmıyor böyle...
şutarafagitti

zencefil kökü ,nasıl bırsey kı

taze zencefıl mı yoksa boyle kuru oluyor seklı semalı degısık oluyor ondan mı .

kamış karanfilmi varmıki:sm_confused:
soğuk içsekte aynı faydayı görebilrmiyiz acaba?

Son düzenleme:
sırnaşık şeysırnaşık şey kamıs olan tarcın aktarlarda cukuk tarcın dıye bula bılırsınn

:)) ya şte bilmiyorum pek böyle şeyleri o yüzden saçma bi soru oldu galiba:kedi:
peki soğuk içsekte fayda edermiki??
yani öğrenciyim her zaman ısıtma fırsatı bulamamda:sm_confused:

Mümkünse kaynar içeceksiniz arkadaşlar aktara sorun o size yardımcı olur.

cok güzel önerileriniz var tesekkür ederim hepinize.Pazartesi tarcin+karanfil+zencefil cayina baslamayi düsünüyorum.Sonuclari bildiririm insaallah.Insan ne kadar yedigine ictigine dikkat etse de beden bunu aliskanlik saydigi icin o sekersiz caylar,kepekli ekmekler,haslamalar fark etmiyor.Metabolizmanin hizlanmasi gerek bence böyle seyler ile.

cok güzel önerileriniz var tesekkür ederim hepinize.Pazartesi tarcin+karanfil+zencefil cayina baslamayi düsünüyorum.Sonuclari bildiririm insaallah.Insan ne kadar yedigine ictigine dikkat etse de beden bunu aliskanlik saydigi icin o sekersiz caylar,kepekli ekmekler,haslamalar fark etmiyor.Metabolizmanin hizlanmasi gerek bence böyle seyler ile.

Haklısın güzelim ama, benim problemim mesela etlerimin çok yumuşak olması, bu da kolay kilo veremememe neden oluyor...
:tomato:

bu ara diyete başlamak isteyipte henüz icraate geçememiş olan biri olarak deneyeceğim bu karışımı. ekmek yemezsem çabuk veriyorum yani metobolizmam hızlı ama ekmeği çok yiyorum.68 kiloyum umarım işe yarar . eşiminde alay konusuyum ne zaman başlıyon diyete deyip duruyordu inşallah veririmde buda ona kapak olur hehe :))

Çayı kullanmaya başlayanların/başlayacakların tepkilerini aşırı merak ediyorum :)

tekstilci benimde ayni sorunum var,hemde bagisrsak sorunu da cabasi.Etlerim cok yumsak oldugu icin vermis oldugum kilolar belli olmuyor(dogru düzgünde veremiyorum zaten:sinifsinif: ver-al seklinde devam ediyorum:gitme:).Ayni kilo da oldugum birisiyle karsilastirma yapildiginda o daha zayif görünüyor benden.Kas yok kardesim kas,bu yüzden hafta da en az 3 gün 1-2 saat tempolu yürüyüs ve pilates yapmaya calisiyorum.Belfitigim oldugu icin pilatesinde her hareketini yapamiyorum ama bayagi topluyor.

aspır dediginiz bitki her aktarda var mı acaba arastırdım gercekten kilo vermeye yardımcıymıs

X