Şekersiz 14 Gün Var Mısınız??

ben de yazayım günü

sabah kalkınca 1 koca bardak su
kahvaltı 1/8 avakado lor hindi füme 2 wasa kraker domates salatalık
öğlen çorba zeytinyağlı pırasa yoğurt
spor öncesi 1 küçük muz fıstık ezmesi sade kahve
spor sonrası air fryda yaptığım tavuk salata wasa kraker ayran olacak

spor bugün epic 2 day 9 (back biceps) + spinning bike
su yaklaşık 2.5-3 lt içiyorum

Dün 17:30 gibi hurma ve fındık yedim.
Akşam yemek yerine çiğ köfte yedim, lavaşsız ve sossuz.

Bu sabah
8:30
Kahve ve 1 hurma

11:00'de
Taze fasulye kavurmam vardı içine iki yumurta kırdım, onu yiyeceğim.
Zeytin
Ceviz-findik

Dün 17:30 gibi hurma ve fındık yedim.
Akşam yemek yerine çiğ köfte yedim, lavaşsız ve sossuz.

Bu sabah
8:30
Kahve ve 1 hurma

11:00'de
Taze fasulye kavurmam vardı içine iki yumurta kırdım, onu yiyeceğim.
Zeytin
Ceviz-findik
ayyyy benim de canım çiğköfte çekiyor kaç gündür :KK70: keşke hatırlamasaydım :KK70:

afiyetler olsun kahvaltına hayran kaldım :KK70: 1 hurma ve kahve

ayyyy benim de canım çiğköfte çekiyor kaç gündür :KK70: keşke hatırlamasaydım :KK70:

afiyetler olsun kahvaltına hayran kaldım :KK70: 1 hurma ve kahve
o kahvaltı değil de açılış diyelim. :KK70:

kahvaltı 11de

akşam yemeği 19:00-19:30 arası

yalnız bu akşam dışarı çıkıyorum. alkol alıcam :KK43:
yemek olarak da evdeki taze fasulye kavurmasını bitiririm.

merhaba hanımlar bu grup nasıl işliyor eger tatlı bir rekabet varsa daha da motive olabilirim ilk mesajllar çok iyiydi ama baya bi yazışma olmuş.bende kilo vermek istiyorum.şu son iki yıldır sürekli evdeyim ve diyetisyen yada spor salonu için bütçem yok malesef. şimdi nasıl yapıyoruz. 28 yaşındayım mersindeyim evliyim ve 69 kiloyum tokkken bu 69.6 çıkabilir ve şuan regliyim o yüzden sanırım biraz ödemim var ve ramazan geliyo elimden geldiğince oruç tutmak istiyorum oruçken diyeti nasıl yapıyoruz . yardımcı olursanız sevinirim :KK25::KK22:

merhaba hanımlar bu grup nasıl işliyor eger tatlı bir rekabet varsa daha da motive olabilirim ilk mesajllar çok iyiydi ama baya bi yazışma olmuş.bende kilo vermek istiyorum.şu son iki yıldır sürekli evdeyim ve diyetisyen yada spor salonu için bütçem yok malesef. şimdi nasıl yapıyoruz. 28 yaşındayım mersindeyim evliyim ve 69 kiloyum tokkken bu 69.6 çıkabilir ve şuan regliyim o yüzden sanırım biraz ödemim var ve ramazan geliyo elimden geldiğince oruç tutmak istiyorum oruçken diyeti nasıl yapıyoruz . yardımcı olursanız sevinirim :KK25::KK22:
selamlar hoş geldinnn
biz CKbeautyandsheer CKbeautyandsheer bile beraber takılıyoruz aslında ilk zamanlar çok kişiydik artık sadece ikimiziz :KK70:
benim 4. haftam şekersizde
ilk bi kaç gün çok zorladı ama artık alıştım gayet iyi gidiyor kendi adıma

ben oruç tutmuyorum ama tutanlar için 2 öğün beslenme olarak düşünebilirsin sadece aralarda su kahve yok... yani mantık aynı olacak
bu arada ben de evden çalışıyorum, eski diyetisyenimle başlamıştım ama 1 ay bana yetti, mantık hep aynı, sporu da şuanlık evden yapıyorum, caroline girvan epic2 serisindeyim direnç antrenmanları için bi de spinning bike aldım kardiyo için.. yani evde olman egzersiz yapamayacğın anlamına gelmiyor :) youtube da zibilyon tane video var..onlardan başlaylabilirsin..

durum bundan ibaret

günayddıınnn 4. haftadan herkeseee
3 haftayı geride bırakırken -3 kilo ile yola devam ediyorum
darısı diğer 3 lere inşallah :KK70:
yolum çookk uzun şimdilik ama başlamak bitirmenin yarısıdır ve tabiki acelem yok
ekim kasım gibi bu işi kökten bitirmiş olmayı hedefliyorum...

günayddıınnn 4. haftadan herkeseee
3 haftayı geride bırakırken -3 kilo ile yola devam ediyorum
darısı diğer 3 lere inşallah :KK70:
yolum çookk uzun şimdilik ama başlamak bitirmenin yarısıdır ve tabiki acelem yok
ekim kasım gibi bu işi kökten bitirmiş olmayı hedefliyorum...
bir haftada mı üç kilo verdin:oha: verdiğin bilgiler için teşekkür ederim:KK37: siz ikiniz çok tatlı bir ekip olmuşsunuz.:KK19:

o zaman bende diyetimi dün başlamış sayıyorum ama siz haftanın belirli bir gününde paylaşalım derseniz o gün tartılır yazarım. sayfanın ilk başındaki gibi belirli günler tartı günümüz olsa daha güzel olur bence 06.03.2024 de 69.3 kilo ile bu işe başladım hedefim 56 kg a düşmek En son iki yıl önce bu kilodaydım.

Akşam fasulyemi yedim
1 bira içtim ve az bişey kuruyemiş yedim.

Bu sabah 11:00de
Kıymalı yumurta
Zeytin

Ve güne kahve su eşliğinde devam ediyorum.

bir haftada mı üç kilo verdin:oha: verdiğin bilgiler için teşekkür ederim:KK37: siz ikiniz çok tatlı bir ekip olmuşsunuz.:KK19:
ahah hayır yaa 3 haftada 3 kilo :KK70: 1 haftada 3 kilo verdiğim zamanlarda var ama sürekli oturuyorum işim gereği o yüzden zor yani ve yaş ilerledi malum :KK70:
o zaman bende diyetimi dün başlamış sayıyorum ama siz haftanın belirli bir gününde paylaşalım derseniz o gün tartılır yazarım. sayfanın ilk başındaki gibi belirli günler tartı günümüz olsa daha güzel olur bence 06.03.2024 de 69.3 kilo ile bu işe başladım hedefim 56 kg a düşmek En son iki yıl önce bu kilodaydım.
ee süperrr aslında bi bildirim zamanı yok ama benim çarşambaları 1 hafta doluyo o yüzden çarşamba yazıyorum :KK70:
Akşam fasulyemi yedim
1 bira içtim ve az bişey kuruyemiş yedim.

Bu sabah 11:00de
Kıymalı yumurta
Zeytin

Ve güne kahve su eşliğinde devam ediyorum.
veee güne hurmasız başlamak :KK70: afiyet olsunnn

ben de bezelye ve çorba yaptım :KK70: sanırım bu hafta sonuna kadar biter :KK70:

günaayydddııınnn bilmem kaçıncı şekersiz güüünüm :KK70: :halay: :KK76:

X