hamile kalmak istiyorum!

yesimece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
2
0
slm arkadaşlar,
2,5 senelik evliyim.artık bende bebeğim olsun istiyorum.:emir_bebek:ilk evlendiğim aylarda 6 ay kadar iğne kullandım.benneyaptımki dr gittim sorun sende değil dio eşimde gitmiyo.onunda çok istediğini biliyorum.akıntım var sadece kötü kokulu.çok düzenli ilişki yaşıyorum,korunmuyorum da.
tamam Allaha isyan kesinlikle etmiyorum zamanı vardır diyorum.ama başka yapabileceğim ne var sizce lütfen yardım senağlama

canım kötü kokulu akıntın varsa bence bir doktora git.eşine gelince bende şimdiye kadar ikna edememiştim.ama bu ay ikna oldu.gidicez inşallah bir şekilde ikna etmeye çelış

slm arkadaşlar,
2,5 senelik evliyim.artık bende bebeğim olsun istiyorum.:emir_bebek:ilk evlendiğim aylarda 6 ay kadar iğne kullandım.benneyaptımki dr gittim sorun sende değil dio eşimde gitmiyo.onunda çok istediğini biliyorum.akıntım var sadece kötü kokulu.çok düzenli ilişki yaşıyorum,korunmuyorum da.
tamam Allaha isyan kesinlikle etmiyorum zamanı vardır diyorum.ama başka yapabileceğim ne var sizce lütfen yardım senağlama

kötü kokulu akıntı enfeksiyon belirtisidir bu da hamile kalamamana neden olabilir o yüzden doktora gitmelisin.ayrıca eşin eğer çocuk istiyorsa bence o da bazı testlerden geçmeli bunda gurur yapacak birşey yok ki.inşallah Allah sana da sağlıklı bir bebiş nasip eder.

X