Ar terleme

MargaRin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
698
4
arkadaşlar merhaba,
sorun benim değil eşimin.
eşim gece uyurken çok terliyor.özellikle 1 senedir bu şekilde daha önce böyle olmuyordu üstelik daha kiloluydu eskiden şimdi o kadar kilolu değill normal kiloda ama gece yatak ve yastık sanki hortumla ıslatılmış gibi ıslak oluyor.kalın yorganda yok yani yaz kış böyle oluyor.sizce sebebi nedir böyle şeyer yaşayanlarınız var mı?

bi haftadır bende böyleyim neden anlamadım 43 kiloym öyle kiloyla alakalı olmadıgıda belli. kas tüyü yorgan kullanmaya başladm bende ona baglıyorum...

bendede vardı terleme sorunu ama deodorant sürüyorum hep hiç terlemiyor tabi kişiye göre değişir mesela benim arkadaşlarımda hiç etkili olmuyor.siz birde rexona deneyin inşallah iyi sonuç alırsınız tatlım.

endokrine başvurun gereken hormon tetkikleri tahlilleri sonucu hiçbirşey çıkmazsa k.altı botoxu tavsiyeederimbu yazı bebekler gibi misler gibi geçiriyorum o kadar rahatım ki sıcak bunaltmıyor bile ben de çok terlerim mayıs ayında botox yaptırdım druma çok ısrar etmeme ragmen enseme yapmadı ince deri hiç denemedim vs ;ama seneye o bölge içinde ikna edecem yazılı kagıt imzalayayım yeter ki oraya da uygula diye sadece 500tlye tüm sezon rahatlıgın tadını çıkartıyorum şiddetle de tavsiye ediyorum hani o kıyafetlere çıkan igrenç leke gibi ter görüntüsünden de geçtim yaşayan bilir hafakanlar basıyordu terlemekten ohh dünya varmış diyorum

şekerine baktırdık yani düzenli olarak kolestrol şeker testi yaptırıyoruz ama onlarda bir sorun yok..bi ara geçti sonra yine başladı normalde terleyen biri değil yani durduğu yerde terlemez ama gece uyuduğuda ben bile sırılsıklam oluyorum onun yüünden:KK43:

X