Nedensiz zntlerim:(

zeze_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
83
4
arkadaşlarım;

bilmiyorum ben çok mutsuzum ama nedeni yok belkide çok yalnızım acaba psikolog tarafından bir yardım almalımıyım.İçimden bağırmak çağırmak ağlamak geliyo belkide yaşanan o kadar çok şeyi içime attım ki bunlar zamanla dışarı çıkıyor.her gün dua ediyorum şükürler olsun ki ailemdeki herkes yaşıo gidip onlara sarılabiliyorum ama elalemin adamı için kendimi bu kadar mahvetmeye değer mi?? yardımlarınıza çok ihtiyacım var....

hayat cok kisa en iyi sekilde yasamaya calis.
hicbirey senden onemli degil.

hiçbişe yokken mutsuz dilsin sen bence...
"elalemin adamı için kendimi bu kadar mahvetmeye değer mi??" demişsin
açarmısın biraz bu konuyu
bizde ona göre yardım edelim saana

açayım biraz zaten tek dostum sizlersiniz benim çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var onunda beni sevdiğinden eminim tabi ki ama o herşeyi tek başına yaşamayı çok seviyor mesela yüksek lisans yaparken bana sadece 1 sene olduğunu söyledi meğerse saklamış 2 seneymiş tamam beklerim dedim ama askere gitmek istemiyor.ama ben hayatımı ona göre kuruyorum ailemle tanıştırdım onu herkes onunla evlenmemi beklerken çok şey çıkartıyor.neden böyle yapıorki bende istiyorum benimde yuvam olsun bende evimde onunla güzel şeyler yaşamak istiyorum inanın etrafıma bakınca o kadar çok üzülüyorum ki şimdi neden bırakmıcaksınız diceksiniz kimseyede güvenemiyorum işte ne yapayım ki annemde istiyor bu kadar uzatmayın diyor...

eğer hazır değilse evlılığe savunma mekanızması gelıştırıyordur kaçmak ıçın bu durumundan. okulu, askerlığı, ışı gücü bahane ederek öteleyecektır.

bence sevıyosanız ve onun sevg5ısınden emınsenız acele etmeyın. önce neden erteledığını öğrenın, beraber bır terapıste başvurabılırsınız.

bazı ınsanlar evlılıkten korkarlar. ve emın olun hazır olmadan evlenmeye kalkarsa da ıkınız de çok çok mutsuz olabılırsınız.... o sorumluluğu taşımak zor çünkü.... yaşı kaç sevgılınızın?

açayım biraz zaten tek dostum sizlersiniz benim çok sevdiğim bir erkek arkadaşım var onunda beni sevdiğinden eminim tabi ki ama o herşeyi tek başına yaşamayı çok seviyor mesela yüksek lisans yaparken bana sadece 1 sene olduğunu söyledi meğerse saklamış 2 seneymiş tamam beklerim dedim ama askere gitmek istemiyor.ama ben hayatımı ona göre kuruyorum ailemle tanıştırdım onu herkes onunla evlenmemi beklerken ok şey çıkartıyor.neden böyle yapıorki bende istiyorum benimde yuvam olsun bende evimde çonunla güzel şeyler yaşamak istiyorum inanın etrafıma bakınca o kadar çok üzülüyorum ki şimdi neden bırakmıcaksınız diceksiniz kimseyede güvenemiyorum işte ne yapayım ki annemde istiyor bu kadar uzatmayın diyor...

ailenle tanıştırdın da aranızda "evlenme "muhabbeti geçti mi?

kendi kendinizle gelin-güvey olma durumu mu var yoksa?

tek başına yaşamayı sevdiğine göre ... ömür boyu tek kalmak istiyo olmasın kafamçokkarıştı

yaşı 27 tabiki geçti ama bana dioki yazın söz yapacaz dio ama ben garanti istiyorum nerden bileyim beni kandırmayacağını annemi ara söle diorum yanaşmıo o zaman anlıyorum.

yaşı 27 tabiki geçti ama bana dioki yazın söz yapacaz dio ama ben garanti istiyorum nerden bileyim beni kandırmayacağını annemi ara söle diorum yanaşmıo o zaman anlıyorum.

"söz" ü niye yaza erteliyor peki?

külfetli bi durum değildir

sözü o zamana erteliyorsa evlenmeyi 3-4 yıl erteler gibi kafamçokkarıştı

tatlımm o elalemın adamı için kendını heder etmeye degmez benceee

adı üstünde elalemın adamııınaniknanik

sevdiginle mutlu mest bi yuvan olsun istiyorsun anlasilan.. ama o bu yuva islerine sicak degil..
ne yapabilirsin ki? hivbirsey bence.. bi insani kolundan tutup nikah masasina oturtamazsin
ancak bunlar karsilikli istenirse zevkli olabilir..
allah yardimcin olsun ne diyim ki..

X