Doğuma Hazırlık sizce hangi isim güzel...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
10
selam arkadaslar...bebeğimin cinsiyeti kesınleşti..erkek olacak...cok kararsızım hangi isim güzel...kuzey..atlas...tuna...asrın çınar...ayaz...aras...uras...

hepsi çok güzel asrın süper derim çınar bir arkadaşımın oğlunun adı atlas kaba geliyor bana tuna da kulağa hoş geliyor diğerleri için bişi diyemicem..

Bence en güzeli ARAS benimde oglum olursa düsünüyordum ama esim Türkce olmadigi icin istemiyor. Ama bence cok güzel bi isim.:lepi:

bende oğlum olursa kuzey istiyorum arasa deli oluyorum ama kociş istemiyo...

2009 un moda isimlerinden kuzey,ayaz,asrın aras uras............aras karizmatik duruyo anlamı ne?

Doğu Anadolu’da bir ırmak. 2. Kendisininmiş gibi sahip çıkılan, bulunmuş mal. Demek mis Aras.

aslında ben hamıle kalmadan önce bellıydı ısmı erkek olursa poyraz olacak demıstık..esımınde benımde cok hosumuza gıtmıstı bu ısım..ama yasadıgımız yer kucuk bı yer ve burdan bırısı 2 ay önce bu ısmı koydu..şimdide hiçbir isim poyraz kadar icimize sinmiyor ama onlarla aynı ismi koymus olmakta istemiyorum...çok karıstı kafam yaaa...yardım edın...

Anliyorum seni ama bence eger baska isimler icine sinmiyorsa bosver koy sende ne olacak ki??

ya iyi de bu isimlerin hepsi süperrrr :) tuna yaygınlaştı onu ele bence canım,aras çok karizma bir isim...uras da değişik,güzel... ayaz da güzel...esmerse bebeğin koyabilirsin ama sarışın bi bebeğe yakışmaz gibi geldi nedense...asrın çınar da çok güzel...offf sen de kötü bir isim düşünmemişsin ki koyma diyelim...hepsi çok güzel,hangisini koyarsan koy için rahat olsun bence...

bence tuna çınar güzel olur..
şimdiden hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum..

bende bu isimler arasında çok düşündüm ama sonunda tuğberk koyduk ama bunlar arasındada en hoş olanı aras

çağla şikelinde oğlu olacakmış adını kuzey koyacakmış bana kuzey güney doğu batı isimleri yön olduğu için hep komik gelmiştir en güzeline ancak sen yürekten inanırsan karar verirsin canım..ben seçecek olsam ya tuna yada ayaz derim..​

önerileriniz için teşekkürler...hala daha karızmatık bır isim bulabılırmıyım diye umutluyum yardımlarınızı beklıyorum...

X