İzmir'deki Falcılar

Merhabalar,

Bana da tavsiye eder misiniz izmir'deki su falciyi:)

benim bildiğim biri var şirketlere danışmanlık veren bi kız bu tarot okuma doğal taş danışmanlığı enerji uyumlamalar yapıyor evinde ve skype üzerinden bakım gerçekleştiriyor naranji sayfası var facebookda oraya yazarsanız randevu veriyor

arkadaşlarrrr bu ara fal baktırmak geliyor çok içimden ama yeni geldiğim için buraya öyle bildiğim bi yer yok var mı öneriniz acaba??? (tercihen alsancak ve karşısı ):eek:

izmire istanbuldan gelmiş bi kız var şirketlere danışmanlık veriyor astrolog aynı zamanda naranji diye bi sayfası var facebookda oraya bi mesaj at mutlaka dönüyor randevu veriyor bakım için

Merhaba arkadaşlar,''fala inanma falsız da kalma'' düşüncesinde olan biri olarak yani bu konulara daha çok deşarj olma ve arkadaşlar arasında eğlenme vesilesi gibi yaklaşan biri olmama rağmen,beni resmen şoke eden bir durum yaşadım ve sizlerle paylaşmak istiyorum.Tamamen tesadüf üzeri, dinlenip birşeyler içmek için gittiğim mekanda tarot ve kahve falı bakıldığını öğrenince,meraklandım ve içimden bir his ''sen de baktır ne kaybedersin'' dedi.Gittiğim kafe Alsancak'taki Nişan Kafe. Tarot ve kahve falıma baktırmak istedim.Bakan kişinin ismi Selim.Kendisi İzmir'de tanınmış ve namı duyulmuş biri.Ne diyeyim nasıl tasvir edeyim bilemiyorum,burada methiyeler övgüler düzsem ya reklam yaptığım yada yaptırıldığı düşüncesi oluşur diye korkuyorum lakin mesajımı dikkate alıp önemseyecek arkadaşların da olacağını tahmin ederek,işinin ehli olan,oyalamayan,pozitif enerjisi had safhada olan,ticaret güdüsüyle değil yardımcı olmak istediğini karşı tarafa hissettiren özel birine danışmak istiyorsanız tek kelime Nişan Kafe'de bulunan Selim derim.Söylediği her kelime harfi harfine çıkıyor,laf kalabalığı yapıp yada motor takmış gibi konuşup insanın aklını karıştırmıyor.Mekandan içiniz rahat ayrılıyorsunuz.Üstelik bunun karşılığında ödediğiniz meblağ son derece uygun,Tarot yorumu 15 TL ,Kahve yorumu 12,5 TL.Pişman olmazsınız derim.
Ben de gittimm:) geçmişi çok iyi biliyor biraz kısa baktı ama beğendim ..pozitif bir insan ..deneyim derim kızlarr:)

Selam kızlar ben çok önceden üye olmuştum tabiki favori falcım benim de gülistandı :) fakat kendisinden uzun zamandır haber yok.. bu sebeple fallarıma ara vermiştim ki bi arkadaşım aracılığı ile tesadüfi şekilde bir fal deneyimim oldu kız oldukça başarılı gülistan gibi söyledikleri beni şok etti geçmişi ve yakını inanılmaz iyi biliyor fala da inanılmaz ama yani beni şok etti. bir yerde çalışmıyor zaten herkese bakmak istemiyormuş arayıp randevu alıyorsunuz ilgi duyan olursa verebilirim numarasını deneyin derim. sevgilerimle herşey gönlünüzce olsun

Birde bu zamana kadar baktırdıklarımı yazmak istiyorum
Daisy cafe murat, müjgan kesinlikle hayır para tuzağı..
Boncuklu bayram gidilmese de inanın bir kaybınız yok
Sevda hanım.. Allah onun eline kimseyi düşürmesin bilmiyor!
Ravazzadaki abla da yok yani boşa o kadar para.. ilk an biliyor sonrası boş!
Pasaklı Birsen çok yaşlanmış bilmiyor ve piyasadan çekilmesi lazım
Balkabağı cafe gül hanım.. yanıltıcı doğru tercih olamaz.
Cafe fiesta canan,egecan,mert,kaan,Burcu... hepsi fos..paranıza yazık.
Tamila geçmişi güzel okuyor.
Telve cafedekilerin hepsine baktırdım yok olmadı hiç biri.
Gülistan en son kendi bakıyordu 75 tl idi ama iyidi fakat artık yok.
Sosyete Falcısı Funda tam bir falso.. bakmasa daa iyi eskiden iyidi.Hatırladıklarım bunlar..

Selam kızlar ben çok önceden üye olmuştum tabiki favori falcım benim de gülistandı :) fakat kendisinden uzun zamandır haber yok.. bu sebeple fallarıma ara vermiştim ki bi arkadaşım aracılığı ile tesadüfi şekilde bir fal deneyimim oldu kız oldukça başarılı gülistan gibi söyledikleri beni şok etti geçmişi ve yakını inanılmaz iyi biliyor fala da inanılmaz ama yani beni şok etti. bir yerde çalışmıyor zaten herkese bakmak istemiyormuş arayıp randevu alıyorsunuz ilgi duyan olursa verebilirim numarasını deneyin derim. sevgilerimle herşey gönlünüzce olsun
Kimmiş bu kız:)

Arkadaslar , Eskiden Evreka cafe de bi yeliz varmis onun numarasini bilen varmi ? yada su an nerde baktıgınız bilen ?

Elbola'ya katılıyorum ticari içgüdüsü olmadan positif enerjisiyle insanı rahatlatan nadir falcılardan SelimKemeraltından ayrıldıktan sonra bir süre yok oldu sonra Nişan cafede başladığını öğrenince altın bulmuş gibi sevinip soluğu orada aldım. Bu mekan ona daha bir iyi gelmiş sanki daha bir açılmış. Mekan rahat olunca bir de su falına bakıyor burada. Eski işyeri alan olarak pek müsait değildi, dardı. Burası müsait olunca su falına da başlamış onda daha bir detaya giriyor, tavsiye ederim.
Arkadaslar , Nisan cafe nerede bi tarif alabilir miyim ? yada telefon ? cok tskler ,

Kıbrıs şehitleri tansaşı geçince ösym binasının yanından gir ,oranın sonunda

arkadaşlar acil fal baktırmam lazım en çok iyi olarak ismi geçenler birsen, tamila, gülistan ve çiğdem karar veremedim bunlardan hangisi hem geçmiş hem gelecek konusunda iyi, ortalama fal bakma süreleri ve ücretleri neler yardımcı olursanız sevinirim???............

X