Bim'deki ürünler hakkında..

Cuma günü mutfak robotu geliyor daha önce alan varmı tavsiye edermisiniz..?

evet, bende onu merak ettim. benimki yeni bozuldu Sinbo ydu. bir öncesi de Luxel di, o da hemen bozuldu.
hatta kendime söz vermiştim bir daha ucuz şey almıcam diye...
ama bunun markası yok bile nasıl anlıcaz? :KK19:

evet, bende onu merak ettim. benimki yeni bozuldu Sinbo ydu. bir öncesi de Luxel di, o da hemen bozuldu.

Marka yazıyor ama tam okunmuyor sanırım benimkide sinboydu bozuldu buda baya uygun olunca almak istedim olmazsa iade ederiz nasılsa iadede sorun çıkarmıyor bim.. :-)

bim chesskekınden memnun kalamdım tıpkı krema labne yerıne krema sevenlere sevebılır ama aranız deılse denemyın derım

bulut konstre detrajını denedım 3 gun oldu kokusu daha cıkmadı tavsıye ederım

sıvı yagınıda kek bogaca gıbı hamur ıslrnde kullanıyorum tavsıye ederım yemeklere hıc koymadım yemeklerımde zeytın yagı kullanırım (kendı bahcemızden)

kızlar bugün 5'li makyaj fırçası gelmiş, acaba alan kullanan var mı? 13lira, çok ucuz açıkcası kalitesi nasıldır sizce??

kızlar bugün 5'li makyaj fırçası gelmiş, acaba alan kullanan var mı? 13lira, çok ucuz açıkcası kalitesi nasıldır sizce??

komple doğal bi ürün. sapı bambu kıllar keçi kılı. kararsız kaldım almadım. ama alınabilir,güzel görünüyor.

cımbız ve oje çıkarıcı mendil aldım.

kızlar şu salyangoz özlü kremi kullanan varmı nasıl acaba nemlendiriyormu?

salyangoz kremini kullanıyorum bimin,memnunum .hatta ikinci kutu bitmek üzere. yalnız ben geceleri kullanıyorum.

bugün de inci tozu kremi aldım. bence güzeldir o da. bimin getirdiği ürünleri kaliteli buluyorum.

Ben iş çıkışı gittim çoktan bitmişti bizim burada netten baktım markası grundıg imiş canım arçelik garantili hemde bulursam alıcam yarın bakıcam diğer bimlere..

bende ecotools fırça seti var bugün bu seti ona benzettiğim için aldım. aslında sadece allık fırçasına ihtiyacım vardı. zaten normalde de 15 tl en azından orta kalite bir fırça. neyse dedim bunu alayım birini kullansam yeter zaten diye düşünerek. ama sonra hoşuma gitti ya bence o fiyat için fırçalar 10 üzerinden 7 alır. ambalajı da aynı ecotools gibi çok güzel:)

Bim'den Dağhan hazır dilimlenmiş sucuk almış eşim..ki normalde hiç almadık ilk defa sucuğunu almış.
Oda acil olduğu için..
Şu anda hamileyim,Allah korusun sucuğun içinden çıkan 'zımba telini' yutsaydım neler olurdu hiç bilmiyorum..
Mide kanaması yaşardım,başka birşey mi Allah korusun..

Allah'ından bulsun gıda terörü ve gıdaların hijyenliğine dikkat etmeyen insan oğlu.
Geçenlerdede tulum peynirinin içinden kıl çıktığını belirtmiştim..ki tulum peynirinde hep çıkar mış şaşırdım..Bir dahada tulum mulum sürmedim ağzıma.

Siz siz olun Bim in Dağhan sucuğunu yerken çok dikkat edin.Özellikle hamileyseniz ve dişlerinizi çook seviyorsanız.

su salyangoz kremini aldım ama içinde sanki cam parçaları gibi birşeyler var sürünce canımı acıtıyor ama eriyip gidiyor sonra ,sizin kremlerde de varmı böyle birşey ?

Merhaba,
Bende Bim'in pek çok ürününü beğeniyorum.Düşünülünce de diğer markalara oranla hesaplı.Özellikle milföy hamuru,garnitür,mısır,közlenmiş biber,pastaban,kedi dili bisküvisi,Türk kahvesi,küçük siyah kutudaki tomurcuk çayı,yoğurdu,sütü,baklavalık yufkası,dondurulmuş patatesi,maraş dondurması,baharatları kullandığımız ürünleri.

bence dondurulmuş lahmacununu almayın kesinlikle berbat o kadarmı kötü olur bi ısırık aldım midem ağzıma geldi bimin çoğu ürününü seviyorum ama bunu hiç sevmedim:KK43:

kızlar şu bimdeki oda kokusu varya hani turuncu kavunlu falan var. ben onun mavisini aldım çok güzel bir kokusu var. ama gelgelelim kokusunu çevreye yaymıyor. herkes turuncusunun çok koktuğunu söylemişti ama mavisi kokmuyor. çok da hoş kokusu hafif ama yayılmıyor

X