Bim'deki ürünler hakkında..

soslu tavuğunu hiç almadım ama çok duydum. geçenlerde arkadaşım almış katmer dedi ama içi tahinli inceydi tavada ısıttı çok hoşuma gitti. eşime tarif ediyorum gidip başka başka şeyler getiriyor gidip kendim bakacağım.

bimin ürünlerini çok sevioruz bizde, peynirleri mayonezi hemen hemen herşeyini aldık.. Ama bitek bu sıvı yağından memnun kalmadık, deneme amaçlı almıştık sole sıvıyağı geçen sene, ama dondu yağ:bbo: Hani böle tortu tortu olur ya öle olmuştu, kıştı biz aldığımızda baya katılaşmıştı:1ninca:

Ama uçma vs yapmadı.. Yinede biz ogünden sonra almadık sole, ya karadenizbirik yada yudum kullanıoruz...

kızlar yağ pahalı geldi neden19.25 olmuş fiyatı ben 1 hafta önce ülker bizim 5 litre yagı19.90 aldım yani daha kaliteli kullandım ama fazla memnun kalmadım ama bimin hemen hemen bütün ürünlerini kullanıyorum memmnunum

Kızlar bir arkadaşımızın eşi sağlıkta müfettiş yağ ve et ürünlerinde en kalite migros markalı ürünler çıkmışş. Fiyat olarak gayet uygun 2 litresi 7.5 tl ben çok beğendim tavsiye üzerine almıştım. Madem sağlıklı fiyat da güzelse size de faydası olsun .
Bir de bind tül beyazlatıcısını çok beğendim oksijen bazlı. Ben beyaz çamaşırlarda kullanıyorum çamaşır suyunun yıpratıcı etkisinden kurtulup beyazları beyazlatmakta birebir :) Hem de karrr beyazzz olduu inanamadım

bimi bizim sokağımıza açtılar hiç iyi olmadı. ekmek almaya gitsem ne bulsam alıp çıkıyorum. bademli drajelerine bayılıyorum. geçen sene bir çikolatada deterjan kokusu vardı onun dışında hiçbir sıkıntım olmadı. çok memnunum. her cuma da indirimli ürün peşindeyiz.

aynen cnm.. önceden bende bime yakın oturuyodum her cuma aktüleri görmeye mutlaka giderdim.. artık ordan taşındık:KK50: vede bim bana uzak oldu :KK50: havalarda soğudu.. sadece netten bakabiliyorum artık:KK43:

bugün oğluma oyuncak sepeti,peluş puf,peluş patiklerden aldım..tavsiye ederim,pek kalmamıştı öğlendende gidebildim ancak..

Bim candır ya uygun fiyatlıdır nebileyim cipsleri çukuları güzeldir boş boş dolaşmayı bile severim

ben bimden süt, yoğurt, yumurta, ezine peynir, siyah zeytin, baharatar alırım her zaman topi tanem,üzümlü çikolatasını, bademli drajelerini çok severim çok ama temizlik ürünlerinden de çok memnun kalanlar var. ben de denemyi dşünüyorum. ama pastalar için kremşentisi falan güzel değilmiş evet..

katmerini
karışık sebze paketini (pazar olmadıı zamanlarda salata yapmak için imdadıma yetişiyor)
koltuk altı rolunu
kirec acıcı
vim
çiğ köftesi ( carrefurun çiğ köftesinden daha güzel)
babam genelde böyle hazır gıdları sever onlara gitiğimde yaprak sarmasını filan yemiştim hiç yoktan iyidir diyebilirim ama babam sevmişti
rus salatası
pudingını alıyorum,
su böregi yufkasını alıyorumm memnunum,,annemde kıymasını alır

sevemediğim;kabartma tozu,krerm santı
acıbadem beni allerji yaptı :KK43:
ordan aldıgımız toz deterjanda hem beni hemde eşimi allerji yapmıstı :KK43:

havalar soğuk 1 hafta odu gitmeyeli.. biraz ılısın bakıcam ne var ne yok :KK53::KK53:

Ben hep bulut yumuşatıcısını alırdım ama son aldığımın kıvamı bozuk galiba, çok koyu ve sürekli makinamı tıkıyor. Sulandırarak koymama rağmen dibe çöküp yumuşatıcı gözünü tıkıyor ve makina içine çekemiyor. Sanırım bir şişeyi atacağım :KK43:

En son pilates topu aldım hem de 2 tane ucuz diye:KK53: Süpermiş, iş sadece üşenmeyi bırakıp pilatese başlamaya kaldı :)

Ben hep bulut yumuşatıcısını alırdım ama son aldığımın kıvamı bozuk galiba, çok koyu ve sürekli makinamı tıkıyor. Sulandırarak koymama rağmen dibe çöküp yumuşatıcı gözünü tıkıyor ve makina içine çekemiyor. Sanırım bir şişeyi atacağım :KK43:

En son pilates topu aldım hem de 2 tane ucuz diye:KK53: Süpermiş, iş sadece üşenmeyi bırakıp pilatese başlamaya kaldı :)

Gidip iade edebilirsin bim sorunsuz aliyo

ben krem şantisini beğeniyorum. tadınımı begenmiyorsunuz kıvamınımı?

ben yıllardan beri alıyorum krem şantisini. ama son zamanlarda kabarmamaya başladı, hatta üzülerek, bir daha almamaya karar verdim.. :KK45:

ama genel olarak Bimin ürünlerinden çok memnunum. özellikle, milföy, süt, yoğurt, krem peynir, çerez, kırıntı türü ve aklıma gelmeyen bir çok şey daha :KK37:

ben de bir çok ürününü beğenerek alıyorum, profitörolüne ise bayılıyorum yalnız kaç seferdir profitörolü bozuk çıkıyor,resmen ekşimiş son kullanma tarihi gelmediği halde!!!

ben de bir çok ürününü beğenerek alıyorum, profitörolüne ise bayılıyorum yalnız kaç seferdir profitörolü bozuk çıkıyor,resmen ekşimiş son kullanma tarihi gelmediği halde!!!

aynısı bende de oldu iade ettim gidip gösterdim,sorunsuz aldılar..

X