Bim'deki ürünler hakkında..

bozayı oradan aldık eşim ve annem boza uzmanıdır cok begendiler ama markasını hatırlamıyorum
tek prosiyonluk tatlılarınıda tavsiye ederim bir ara mado dondurmaya yaptıyorlardı şimdi özsüt yapıyor profiteroune hastayım mesela .
detarjan almadım hiç bim markalı ama bir kere yazlıkta acilen çamasır yıkamam gerekiyordu bulamadım kayınvalidemim koydugu yeri hadi dedim 3 kg luk bişi alayım sırf meraktan paspas, kilim, klozet takımı vs yıkarım diye bir abktım hayat kimyanın ürünüymüş yani bingo matik bingosoft u üreten firma aldım tabii tereddütsüz ve cok memnun kaldım beyazlar ım ısıl ısıl oldu kötü olmadı yani alo ile aynı kalite art matik değil di ama B ile başşayan bir çamasır mak. detarjanı unuttum şimdi adını

sonra gecenelrde baktım bulaşık mak.tuzu nu henkel üretiyor yani prili üreten firma ondanda aldım bir sorun yaşamadım acıkcası
yazlıkta biz en cok alıp kullandık ve memnn kaldıkalarımızı devamlı almaya başladım mr.green sarı mıtfak bezi ve sungeri kötü bence cok ucuz ve doğal olarak hemen kötüleşiyor bezler.
dost yarım yağlı süt alıyoruz danone-tikveşli üretüyormuş onuda ben her market markası ve bim dekilerin mutlaka hangi firma üretiyor bakarım.
peynirlerinden dil peynirini alıyorum arada , yumurtasını begenmedim ben de kaynatırkn hemen catladı:KK43:
içecekelri oradan alırım uludağ limonata yazın geliyor kızlar , cocacola ve lipton ice tea baya uygun fiyat olarak, uma gunleri indirimine mümkün odugnca bakıyorum gecenlerde detarjanalrda yaptılar indirim süperdi :)))

özellikle pirinç ve yoğurdu mutlaka ordan alırım..pilavımının tadı harika oluyor herkes ne güzel yapmışsın diyor ama pirinçin mükemmelliğinden..ben her ay bimden alışveriş yapıyorum beyaz peynir, zeytin,kırmızı ve beyaz et hariç herşeyimi bimden alıyorum...bi kere carrefoura gittim 100 tllik a.v. yapmışız ama baktım hiçbişey yok her ay bimden 80 tllik a.v. yaptıgımda evimin tüm eksiğini gideriyorum..

halleye benzeyen bir ürünü vardı 5 li satılırdı çok severdim onu bi de hala var mı bilmiyorum o da çok güzeldi

Bizde yoğurt ve sütünden memnunuz diğer yoğurtlardan daha güzel geliyor banada...
Diğer ürünlerini denemedim ama temizlik ürünlerini çok methetmişsiniz deneyebilirm bundan sonra...

süt
acılı ezme
ccamasır suyu
bulasık sungerı ınanmamıstım ama gercekten kalıtelıymıs
bıde cıkolatası ben bayıldım bueno gıbı bır adı var kasaların yanında oluyor

ilkler marka yağlı gevrek vazgeçilmezim, eşim de çok seviyor tabi bi de etsiz çiğ köfte:)

ben de geçen temizlik bezi aldım 1 50 di sanırım fiyatı yeşil tozu felan güzel alıyor

kuru yemişleri oldukça taze baharatları ve turşularıda öyle . . .

fakat CENTRO gofreti bence Bim in efsanesi . :asigim::

ben de bulaşık mak. deterjanından cok memnundum.bind activit. şimdiki evimizin yakınlarında bim yok malesef. kipa ve baska bir yerel market var. kipa inanılmaz pahalı. diğer market de fena sayılmaz ama bim in yerini ikii de tutamaz...
bir de pirincini siddetle tavsiye ederim...

Bende genelde bim den alışveriş yaparım yakınımda iki tane bim var, sadece vanilyasından memnun kalmadım onun dışında hiç şikayetim olmadı, akşamada gitmem gerek kahvaltılık hiçbirşeyim kalmadı.:))

kahvekolik bozası güzel mi ya
ben dün gördüm ama bilmediğim bi marka cesaret edemedim

canım ben hep ordan alırdım hem ucuz hem de tadı çok güzel.
bak funmak da yazmış bozası güzel diye.
bide unutmuşum microfiber bezleri çok iyi renk renk aldım.

ayy ben 'murat van oylu peynir' diye birşey var peynir reyonunda onu alırım oradan.bir güzel bir güzel..

X