Bim'deki ürünler hakkında..

ay bu topic ne iyi olmuş
bozanın güzelliğini öğrendim, peynirlerini de herkes beğenmiş. çerezlerine güvenemiyodum ben onu da beğenen var :hulya:

kızlar bozası harıka 20 gun ızmırde kaldım hergun bozasından aldım ayrıca kazandıbı tatlısı varya hazır yapılmış enfes bışı harıka sle margarın yagıda cok guzel super oluyor pilavda tadı ama burda bım yok yaaaaa

Dost yoğurt ve süt.
Aknaz peynir
Bili bili yumurta
Pasta keki
Hancı bergamut aromalı çay. (herkes hangi çayı kullanıyorsunuz diye mutlaka soruyor.)
Şeker.
Tuvalet kağıdı (12 li ve çok uygun)
Peçete, kağıt havlu, ıslak mendil (büyük yeşil paket)
Çöp poşeti (mavi renkli olanlar diğer marketlerde satılanlardan daha kalın)
Yurdum garnitür.
Temizlik bezleri. Mikrofiber bez 2 lira. Tozları onunla alıyorum çok güzel.
Bulaşık deterjanı.
Güldal çamaşır suyu. Domestos gibi olan.
Aklıma gelenler bunlar.

ya biz ikidir yumurta alıyoruz acı cıkıyor anlamadım gitti bide et urunlerinde tarihi gecmisler vardı heralde burdaki bimin hatası

Sürekli ordan alışveriş yapıyorum son 1 senedir filan..daha önce neden diğer marketlere para dökmüşüm diede hayıflanıyorum :hulya:
yoğurt
süt
yumurta
milföy
çöp torbası
tuv.kağıdı
kağıt havlu
renkli peçeteler
paket yağ
sıvı yağ
çay (berk marka gayette memnunum)
şeker
temizlik malzemeleri(artmatik iyi denmiş hep hemen deneyeceğim)
prima bebek bezi
ıslak mendil(bebeime kullanmıyorum ama canbebe getirirlerse çok sevinirim=))

kahvaltılık tarzı çok almıyorum ben bimden ama kızlar "tahsildaroğlu kahvaltılık lor peynir" şiddetle tavsiye ediyorum..geçenlerde eşim almış,krem peynir gibi şahane bişey.hiç peynir yenmeyen evimizde hemen tükettik ikinciyi alıcam yarın..

ay bu topic ne iyi olmuş
bozanın güzelliğini öğrendim, peynirlerini de herkes beğenmiş. çerezlerine güvenemiyodum ben onu da beğenen var :hulya:

kesinlikle çok güzel !
ben başka yerden çerez almıyorum..ordan alıp karıştırıyorum hepsini=))

ya biz ikidir yumurta alıyoruz acı cıkıyor anlamadım gitti bide et urunlerinde tarihi gecmisler vardı heralde burdaki bimin hatası

ben hiç karşılaşmadım böyle bir durumla. daha önceleri bimden makarna da alıyordum, son kullanma tarihine daha 1 yıl olmasına rağmen makarna kurtlu çıktı:eek:klava: tencereye boşaltınca farkettim. iyikide fark ettim:gitme: size denk gelen yumurtalarda bana denk gelen makarna gibi. arada oluyor böyle fireler.

çerezleri, dondurulmuş yuva pizzayı, ekmecik ev tipi mantıyı şimdi hatırladım. onlardan da memnunum..

bENde yumurta konusunda hiç bişe yaşamadım..bazen kırık çıkıyo hepsi o kadar..
Bu centro gfret hangisi kızlar ya? kakaolu muzlsu var var büyük paket omu
?

Aklıma gelmişken söyleyim hazır patates kızartması var acayip güzel vede yağ çekmiyor 1 kg paket içinde 2.5 lira filan tavsiye ederim onuda .
Pasta tabanları var kakaolu olandan alıyorum tramisu yapmak için fiatı çok uygun onunda.

bimden yemek takımı almıştım geçen gün çeyizime
güral porselen 24 parça günlük yemek takımı 45 tl
çok güzeldi iyiki almışım

ben de pasta seni aldım paşabahçe. hemen çeyize attım :) bimin her ürününü kullandım memnum patates kızrtm. et süt ev eşyaları temizlik ürünleri v.s.. özellikle tül beyazlatıcısından annem çok memnun :) :lepi::kedi: ben de en çok yoğurdunu seviyorum :) tam ağzıma layık

kızlar bende yumurtamı hep oradan alırım. eğer böyle bir sorun varsa hemen götürün. bn kepekli ekmeklerinden alıyorum. poşette olanlardan yazın 2. günü yemyeşil küf oldu. gidip söyledim hemen getirin değiştirelim dediler.
bir ara bir reçel geldi. mango papaya ananas karışımlı nasıl güzeldi anlatamam. ayın ürünüymüş. 3-4 sefer aldık. çok da beğendik.
sıcak çikolata alıyorum nestlenin çok güzel. hihoyyyt
beyaz cım bende sana telli kaşar ve inek peynirini tavsiye ediyorum. ben kutuda peynirleri hiç sevmezdim şimdi sürekli alıyoruz. krem peyniride güzel. :lepi:
ürünlerin çoğu güzel ve uygun. bende diğer marketlere yıllardır para döktüm.
şimdi neredeyse bütün alışverişimi oradan yapıyorum.
scarlet diye pedi var son günlerimde kullanıyorum. birde aynı markanın günlük pedinden de memnunum
.
tül beyazlatıcısından bende memnunum deneyin mutlaka!
bind markasının bulaşık makinası deterjanlarını beğenmedim. tabletini deneyip beğenen var mı?
mirmirmirmir

Son düzenleme:
Bimden sadece Blum marka tuvalet kağıdı ve kağıt mendilini alıyorum, oldukça güzel...

Aklıma gelmişken söyleyim hazır patates kızartması var acayip güzel vede yağ çekmiyor 1 kg paket içinde 2.5 lira filan tavsiye ederim onuda .
Pasta tabanları var kakaolu olandan alıyorum tramisu yapmak için fiatı çok uygun onunda.

evet en uygun fiyat bim de pasta tabınında

X