Bim'deki ürünler hakkında..

ben de bimden alışveriş yapıyorum ama şehriyesini ve makarnalarının tadını beğenmiyorum onun dışındaki ürünleri fena değil

ya ben çok takmamaya çalışıyorum açıkcası sık sık dışardan yemek yiyen biri olarak ayrıntısını düşünsem yandım :kedi:

bazı erkeklerin malesef wc sonrası pek el yıkama alışkanlıkları yok, o ellerle gelip dürüm döner sarıyorlar bizde yiyoruz farkında olmadanalsanaalsanasmile hazır gıdalarda aynı şekilde, birebir kıl tüy vb şeylerle karşılaşmadığım sürece düşünmemeye ve takmamaya çalışıyorum napimbilmiyorumkismile

bende birebir karşılaşmadım öyle şeylerle o yüzden yiyebiliyorum dışarıda

ya ben çok takmamaya çalışıyorum açıkcası sık sık dışardan yemek yiyen biri olarak ayrıntısını düşünsem yandım :kedi:

bazı erkeklerin malesef wc sonrası pek el yıkama alışkanlıkları yok, o ellerle gelip dürüm döner sarıyorlar bizde yiyoruz farkında olmadanalsanaalsanasmile hazır gıdalarda aynı şekilde, birebir kıl tüy vb şeylerle karşılaşmadığım sürece düşünmemeye ve takmamaya çalışıyorum napimbilmiyorumkismile

ayyyyyyy işin bu yönünü hiç düşünmemiştimm böğğğğğğğğğğğğğğ

begenmediğim bir ürününü de yazayım kızlar almış olanlar vardır belki hazır yufkası hiç güel degil parcalanıyo yapış yapış

bembeyaz pirincin içinde siyah minik tanecikler görünce anlıyosun tabikii... ama test ettim komşularıma gösterdim herkes onayladı:sinifsinif:

Eee alıp götürmediniz mi bime?
ne bu rezalet demediniz mi..?
İlinizdeki tüketici heyetine başvurmadınız mı..?
Ne bileyim söylenmekle olmuyor çözüme yönelik hakkını aramanız lazım..

Bu hafta bim'den alacağım hiçbirşey yok..
Haftayı merakla bekliyorum.
Beğendiğimiz ürünlerde de tavsiyem Binvezir kaşarlı cecil peyniri.
Kesinlikle çok lezzetli ve hafif..
Tavsiye ediyorum.
Ayrıca su böreği yufkasını kullandım geçen hafta herkes bayıldı.
yapmak zahmetli ama lezzeti muhteşem..

bende alayım o zaman bugün eşimle hafta sonu kahvaltıda yapar yeriz

Biz iki kişiyiz bütün paket yaptım .
fazla geldi yiyemedik,cidden börekçide satılan gibi hatta daha güzel oldu.
Kalanı dilimledim dondurucuya koydum,kahvaltılarda bir dilim ısıtıyorum eşime :))

aknaz beyaz peynir,muratbey taze kaşar,gürdal kireç çözücü,berry sıvı el sabunu,peçete,kağıt havlu bimden aldığım ürünlerden...
tavsiye ederim :KK66: açıkçası sütlü tatlılarına güvenip alamıyorum...ama buradan da çok beğenildiğini görüyorum bi gün deniycem .

yıldız şeklinde gösteriyo kataloğunda aynaları, ben de alıcam onlardannnnnn:sm_cool:

X