hamilelikte mide bulantısı olmaması normal mi?

Bende 6 buçuk haftlaik hamileyim ama bulantim çok az artı soğuk almışım kızlar acaba bebeğine etkiliyor mu korkuyorum

kızlar meraba ben 4+6 haftalık hamileyim bugun sabaha kadar sabahları kusuyodm aksamları midem bulanıyodu yalnız bugun sanki hamile değilim hiç bı skntım yok normalmi sizce

Kizlar bayadir yazan yok ama ben bi yazayım belki cevap veren olur dedim:) 10. Hafta icindeyim hic belirti hic bisey tiksinme yorgunluk bulanti falan filan yok sadece goguslerim sisio arada. Cok korkuyorum sizler o donemleri atlatmissinizdir doktor taa 1 ay sonra cagirdi vakit gecmek bilmiyor bana yardimci olabilecek bbu stresimi azaltabilecek kimse var mi

Kizlar bayadir yazan yok ama ben bi yazayım belki cevap veren olur dedim:) 10. Hafta icindeyim hic belirti hic bisey tiksinme yorgunluk bulanti falan filan yok sadece goguslerim sisio arada. Cok korkuyorum sizler o donemleri atlatmissinizdir doktor taa 1 ay sonra cagirdi vakit gecmek bilmiyor bana yardimci olabilecek bbu stresimi azaltabilecek kimse var mi

hiç sıkıntı yapma canım ,
sana söyle anlatayım 2,5-3 aylık hamileydim haftasonu annemlele geçirdim pazar sabahı uyandım kahvaltı hazırlıgına başladık ben gayet normalim

annem eee sen kusmayacanmı dedi yoook niye kusmammı gerekiyor dedim
3 gundur ne miden bulandı ne kustun dedi ohh neguzel hamilelik yaşıyorsun dedi

annem 9 ay kusmuş onun için ben ona garip geldim ,

hiç sıkıntı yapma allah bu dünyaya gelmiş dogurmuş butun kadınların hamileliğini farklı yaratmış ,

allah sağlıkla dogurmanızı nasip etsin ,

Slm ben hamileliğim boyunca hiç miğde bulantısı çekmedim ultrasonda çocuğu görmesem hamileyim demezdim o derece :) kimseyede söyleme sorarlarsa bulanıyo de :)

Şanslı azınlıksınız benim gibi.
Tüm hamileliğim boyunca yaşadığım sıkıntılar; koku hassasiyeti(eğer sizde olacaksa 2 hafta içerisinde başlaması lazım ve 4.ayda bitti), karın ve baş ağrısıydı.
Bir de akşamları 5 dk şekerleme yapmadan duramıyordum.
Bu kadar.:rolleyes:
Hala her yere uzanıyorum, yere eğilip bağdaş kurup oturuyorum, her işimi yapabiliyorum.
Araba kullanmayı da zorla ailem bıraktırdı, 2 hafta öncesine kadar yollardaydım.
Bana kalsa hala marketime gideceğim, arabamı süreceğim, sabahtan akşama kadar alışveriş yapacağım ama tek kalmamam adına yasaklar koydular...

Kimisi 9 ay yataktan kalkamıyor, kimi de benim gibi yatmak nedir bilmeden fink fink gezerek içindeki müthiş enerjiyle atlatıyor bu dönemi.
Dediğim gibi şanslı azınlıksınız, bütün süreciniz böyle geçer umarım.

selam kızlar bende hamileyim 4.5 günlük oldu ama hiç midem bulanmıyor daha önce bi duşuyum olmuştu 10 haftalıken ondada bulanmamıştı hamile olupta midesi bulanmayan sürekli uyku halindeyim:110:

kızlar selam..şu anda ikizlere hamileyin ve 6 haftalık..ayın 14'ünde kalp atışları için dr. gideceğim..lakin merak ettiğim konu şu, mide yanması, kabızlık, göğüslerde acıma gibi belirtilerim olduğu halde mide bulantım yok..?? bu bir gariplik midir sizce? herşey yolunda gidiyor mudur acaba diye endişeleniyorum işte..halbuki ablam iki gebeliğinde hiç bulantı yaşamamıştı ama işte malum bizimki normal yollarla olmayınca endişemiz iki kat artıyor...
Ektim hamileydi kalp atışını aldi 7. Haftasinda asiri bulantıları basladi oylede devam etti. Bir kac ay sonra tüp bebekle ben hamile kaldim ne bulantı nede baska birsey sadece yemeklerden sonra muthia bir uyku basıyordu mutlaka Biraz uyumam gerekiyordu. Gerci eltimde bende kürtaj olmak zorunda kaldik ama bulantı olması da olmamasida gayet normal tamamen bunyeyle ilgili takilmayin herkesten olacak diye birsey yok 🌸🌸

kızlar selam..şu anda ikizlere hamileyin ve 6 haftalık..ayın 14'ünde kalp atışları için dr. gideceğim..lakin merak ettiğim konu şu, mide yanması, kabızlık, göğüslerde acıma gibi belirtilerim olduğu halde mide bulantım yok..?? bu bir gariplik midir sizce? herşey yolunda gidiyor mudur acaba diye endişeleniyorum işte..halbuki ablam iki gebeliğinde hiç bulantı yaşamamıştı ama işte malum bizimki normal yollarla olmayınca endişemiz iki kat artıyor...
Hayırlı olsun canım. Sağsalim kucagına alırsın inşallah.
Kendine dikkat et, ebe ilk üç ayda bazı besinleri yeme demişti bana, rahmi kasar düşük tehlikesi olur diye. Allah korusun tedbirli olmaya çalış.

Bulantı için çok erken. Benimde 7. Haftaya doğru aniden arttı. Önce hiç yoktu. Ara ara kesiliyor. Acaba bişey mi oldu diye korkuyorum ama çok normalmiş. Ultrasonda gidip gördükce seninde için rahatlar umarım.

Bol su iç. Bolca dinlen. Güzelce beslen inşallah.

Merhaba sanırım önceden yazmıssınız ama cok merak ettim bende 6 haftalık hamileyim bulantım yok sizin daha sonradan oldumu

X