Saç Kesim Şekilleri dalgalı saçlar için saç kesim modeli önerileriniz neler

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

xkardelenx

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
1.742
1.576
arkadaşlar saçlarım dalgalı biraz uzun,kestirecem ama karar veremiyorum hangi şekil kestirsem güzel ve kullanışlı olur,önerilerinizi bekliyorum,şimdiden çok teşekkürler...

ben de ayni durumdayim, yarin kestirmeyi planliyorum. hep uzundur saclarim. dalgali ince telli benimkiler. omuzlarımın biraz altinda kestirmeyi planliyorum. heryeri sik sik katli. yani istedigimde bonus yapabilim, istedigimde daginik topuz yapim, istedigim zaman da fon cekim hatta uzun istersem altına çit çit alirim belki fon cekince kullanmak icin. onleri de elmacik kemiklerime kadar insin ki kıvrıldıgında cok kısa durmasın, bazen de arkaya dogru bombeli toplayabililm yukardan ya da ortadan ikiye ayırıp tokalayabilim diye dusunuyorum. umarım yardımcı olmusumdur.

alkisalkisalkiskızlar uzun zamandır şekil almayan saçlarımla uğrasıyordum.bunun çözümü için ataşehir şahika kuaförü tavsiye ederim.kesinlikle sizi baştan yaratıyorlar

canım dalgalı saça pek bişe olmuyo bende aynı dertten muzdaripim uzun bırakıyorum mecbur kısa hiç olmuyo ....ama katlı yabtırıp hafif omuzlarının altında yada üstünde güzel durabilir

X