bayanlar fikir verin hangi halı sizce?

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
kızlar oturma odasına kahve tonlarında halı alacağız. iki model arasında kaldım,sizce hangisi?

birisi en baştaki halıdan alta doğru sayınca 4. halı,kahve çiçekli olan

diğeriyse en son köşedeki krem üzerine kahve dalgaları olan?

siz ne dersiniz?

adres aşağıda

Odessa Halı

canımsın teşekkür ederim yorum için ama ona baktık çok göz alıyor, o yüzden vazgeçtik, yani oturunca sanki o kahve parçaları üzerine üzerine geliyor gibi oluyor

ßence ßu daha qüzel canım ßenim halımada birazcık benzio..
24040138.jpg

canımsın teşekkür ederim yorum için ama ona baktık çok göz alıyor, o yüzden vazgeçtik, yani oturunca sanki o kahve parçaları üzerine üzerine geliyor gibi oluyor

boyutlu demekki benimde halım cakıl taslı öyle halıları seviyorum fikir vermek istedim :eek:

bencede çiçek desenli çok sıradan,yeni alıyorken sıradan bi deseni seçmemelisin cnm,
diğer desen hoş ve güzel görünüyo,
ama zebra desenli olanıda düşünmelisin...

zebra desen dediğiniz you knov arkadaşın dediği halı mı? youknovcum belki senin odan geniştirhoş görünüyordur, benim odam çok geniş değil ve odam birazcık süslü, boğar gibi geliyor bana... ama senin önerdiğin modeldeçok şık yoksa.. sadece bizim şartlara uymuyor yanlış anlamasenin zevkini beğenmediğimden değil..

2. seçeneğe ikna ettiniz beni kızlar sağolun ama youknov gibi başka fikirleriniz varsa da alabilirim

zebra desen dediğiniz you knov arkadaşın dediği halı mı? youknovcum belki senin odan geniştirhoş görünüyordur, benim odam çok geniş değil ve odam birazcık süslü, boğar gibi geliyor bana... ama senin önerdiğin modeldeçok şık yoksa.. sadece bizim şartlara uymuyor yanlış anlamasenin zevkini beğenmediğimden değil..

2. seçeneğe ikna ettiniz beni kızlar sağolun ama youknov gibi başka fikirleriniz varsa da alabilirim

zebra desen dediğimiz 3. sıranın en sonundaki halı canım.. o da baya şık bence...

ya siz nasıl kopyaladınız bu halıları ben beceremedim de? kopyala dediğimdebaşka bir siteye yönlemdiriyor, anlamadım gitti

Ben beğenmedim bunları cnm bence 3.sıranın en sonundaki daha güzel ama sen bilirsin illa o iki modelden birini istiyorsan 1. çok basit ikinci ona göre daha iyi o yüzden 2. derim

hıı sen de zebra diyorsun yaniii, dur ben şu zebray yarın bir canlı canlı bakayım

X