İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Bihterin geceliği

güzel evet ama 170 tl buna bayılmam ben,
nasıl olsa 2 dk durup çıkacak üstümden ..:smiley-cool:

Ne biçim kataloğu var kadının yaaa..5 gecelik koymuş oraya..
Mahmutpaşa da bile daha güzel modeller var..
ınsan şöyle süsler püsler sitesini..Taç tan örnek alsın..
bihterin yatakörtüsü.Behlülün çarşafı diye reklam yapıyor adamlar..
Pazarlama yeteneksizi galiba?

170 se fiyat çok iyi..500-750 vardır dedim ama..bakalım..

kemeraltında bildiğim bir yer var Sevinç Ürkmez satan. şöyle söyliyim fiyatları 350-450 arası.

şimdi gördüm bir arkadaş 170 demiş fiyatına. sanırım benim sorduğum yer azcık kazık :)

sabahlığıyla birlikte olursa,380 milyon,,tek geceliğin fiyatı 170 milyon,,

arkadaşlar önce herkese iyi geceler.yazılarınızı uzun zamandır okuyordum üye olmak hiç aklıma gelmemişti ama buradan çok şeyler öğrendim.bihterin gecelikleri konusuna gelince ankarada oturanlara haber vereyim benim mağazam sevinç ürkmez ürünleri satış noktası.diziye özel değil ürünler

İstanbul'da pelin mağazalarında ve bakırköyde bi pasajda satılıyor daha gelmemiş bu ürün sanırım yarın gelecek haber verecekler fiyatıda söylemediler

arkadaşlar önce herkese iyi geceler.yazılarınızı uzun zamandır okuyordum üye olmak hiç aklıma gelmemişti ama buradan çok şeyler öğrendim.bihterin gecelikleri konusuna gelince ankarada oturanlara haber vereyim benim mağazam sevinç ürkmez ürünleri satış noktası.diziye özel değil ürünler

canım ankara da bu mağaza nerede ?

sabahlığıyla birlikte olursa,380 milyon,,tek geceliğin fiyatı 170 milyon,,

hmmm tek satılıyorsa güzel :asigim:

bu arada fesatlık yapayım, bihtere hiç yakışmamış, bel kısmı oturmamış büzmüşler ordan, geceliğin hakkını verememiş kaydirigubbakcemile3

İnsan şöyle süsler püsler sitesini..Taç tan örnek alsın..

merhaba sevinç ürkmez ürünleri butik ürünlerdir.ve bu ürünlerin ortaya çıkışı inanın sevinç ürkmezin insan üstü çabalarıyla oluşuyor.işçiliği tamamen el işçiliği fabrikasyon değil.bu emek karşılığında ürün modelleri çalınabilir endişesiyle internet üzerinde fazla durulmuyor.hatta ankara gibi büyük şehirlerde bile sadece 5-6 mağazaya ürün verir yani seçicidir.ürün verdiği mağazalarda ise pek çok modeli bulursunuz.istediğiniz model yoksa bile en fazla 1 hafta içinde size gelir.hem işçiliği hem kumaşı gördüğünüzde emin olun daha çok seversiniz.bence süslemeyi internette değil dokunarak görün.sevgiler :)

İnsan şöyle süsler püsler sitesini..Taç tan örnek alsın..

merhaba sevinç ürkmez ürünleri butik ürünlerdir.ve bu ürünlerin ortaya çıkışı inanın sevinç ürkmezin insan üstü çabalarıyla oluşuyor.işçiliği tamamen el işçiliği fabrikasyon değil.bu emek karşılığında ürün modelleri çalınabilir endişesiyle internet üzerinde fazla durulmuyor.hatta ankara gibi büyük şehirlerde bile sadece 5-6 mağazaya ürün verir yani seçicidir.ürün verdiği mağazalarda ise pek çok modeli bulursunuz.istediğiniz model yoksa bile en fazla 1 hafta içinde size gelir.hem işçiliği hem kumaşı gördüğünüzde emin olun daha çok seversiniz.bence süslemeyi internette değil dokunarak görün.sevgiler. :) ayrıca ürün fiyatları hiç ulaşılmaz değil.gecelik 170 TL sabahlık 190 TL :)

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler a.s.
İstanbul'da pelin mağazalarında ve bakırköyde bi pasajda satılıyor daha gelmemiş bu ürün sanırım yarın gelecek haber verecekler fiyatıda söylemediler

en kısa zamanda bekliyoruz yerimsenibenadresi

kizlar bu dizide giyilen kiyafetler,aksesuarlar vs.cok konusuluyor yakinda sirf bu yuzden izleyecemopuyorumnanaktanaslinda boyle bir bolum acilabilabilir dizide kullanilan urunlerle ilgili boylelikle bizde fikir sahibi olabiliriz...
gecelikte ki iscilikte ortada cok farkli,kadinsi,masum bir o kadar da cekicii..

X