Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi

denizbatin

MY İMMORTAL
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
617
6
mrb saçlarım sarı roflelı acaba ne renge boyayayım fıkır verın lutfen karasız kaldım sıyah ıstıyorum ama karasızım zaten esmerım cokmu bogar acaba

Son düzenleme:
valla arkadaşım saçın böyle çok güzel görünüyor.Siyah yaparsan pişman olursun yorumları oku siyaha boyayanların çoğu saç rengini açmaya çalışıyor.

canım saçın bence de böyle çok güzel,ama illa değiştirmek istiyorsan kahverengi ,karamel tonlarında boyat derim..simsiyah saçtan oldukça uzun işlemler sonucu sarıya döndüm ben ve saçlarımı bakımlarla yağlarla ancak kendine getirebildim...şimdi biraz daha toparlanırsa renk değiştirmek istiroyum ama asssla ve asla siyaha dönmem...

Bence de saçın böyle gayet hoş. Benim de sarı röfleliydi, bal köpüğü boyadım, bikaç yıkamadan sonra röfleler hafif görünmeye başladı ve daha da güzel oldu. Sen bilirsin ama bence de siyah yapma.

saç rengin çok güzel cnm,sana yakışmışta üstelik,
ten rengine karamel veya kumral tonalrında renklerde çok yakışır,
ama siyah kesinlikle dediğin gibi seni boğar...

cok sagaolun arkadaslar onerılerınız ıcı kahve kopugu yada karamelde karar verdım suan ama benı bronz gostersın ıstıyorum sanırım kahve tonları daha uyumlu olucak tabı hala yorumlarınızı beklıyoruum

arkadaslar daha once sacım bu renktı sızce bu renkıyımı saclarımda suan da sarı kaynaklar var ve sacım sarı her 4 ayda bır tak cıkar boya oldukca masraflı oluyo benımcın kaynaklarımıda boyatmayı dusunyorum zatensızce resımdekı renk nasıl yada bır ton daha acıgınımı yaptrmalıyım

canım saçların güzel ama bence orta ton bi zeminin üstüne, sarı yaptırsan daha güzel olur,yani direkt çıkan siyahların üstüne yaptırma, ben de senin gibi esmer tenli sayılırım, öyle kullanıyorum, makyaja gerek kalmıyo hiç..

Sakın siyah yapma bence...Dönüşü çok zor olur...

Orta kahve yada kahve dore tonları hoş olabilir...

sagolun arkadaslar suanda cıkolata yafda broz kahve dusunuyorum sılanın suandakı sac rengınden umarım kotu durmaz dursada 1 6 ay sabredıp tekrar eskı halıme donerım cunku yaklasık 4 senedır aynı saclayım cokk sıkldımmm

X