suyum azalıyor:(

recell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
140
0
35+3 günlük hamileyim amniyon sıvısında azalma varmış bügün doktorum sçyledi bebeği biraz daha erken alabiliriz dedi. içerde tehlikeye girerse. bçyle bir durum yaşayan varmı aranızda arkadaşlar tedirgin oldum çok:KK43:

geçmiş olsun cnm zaten 36. haftadasın tasalanma bnce inşllh sağlıkla alırsın kucağına, tabi bi 10 gün falan daha dayansz kuzun daha süper olur

ya evet ama yinede erken diye korkuyorum. hareketlerini hergün kontrol etmemi ve dinlenmemi söyledi doktor. cumartesi tekrar gidicem sanırım ozaman bellı olacak artık erken alınıp alınmadıgı.

35+3 günlük hamileyim amniyon sıvısında azalma varmış bügün doktorum sçyledi bebeği biraz daha erken alabiliriz dedi. içerde tehlikeye girerse. bçyle bir durum yaşayan varmı aranızda arkadaşlar tedirgin oldum çok:KK43:

ay canım benm merak etme ben 35 i bulayım öpüp başıma koycam bişeycik olmaz allahın izniyleeee

korkma canım benim kese delindi 31. haftada erken dogum oldu 15 gun kuvezde kaldık kızım mısıl mısıl uyuyo senin haftan cok iyi korkma dinle bebisini sadece tedirgin olma

merak etme sona gelmişsin zaten. dinlenmen gerekli. ben 25.haftada bu durumu yaşadım.. günde 3lt su içmek gerekiyormuş. Hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah....

Merhabalar..Benim de 20. haftamdanberi suyumda azalma problemi var..Allahtan hastanelik olacak kadar değil ama yine de her kontrolde doktorum suyun az bol su tüket diyor..Aslında su içmek ile direk ilgisi yokmuş ama gene de biraz olsun etkilermiş..
Bu şekilde hergün 3-4 litre suyu mutlaka içiyorum ama gene de ideal değerlere gelemedim...Şimdi 32. haftanın içindeyim, hala sürekli su içiyorum ve 2 haftada bir kontrol ediliyor su miktarı..

Umarım hepimiz bu nedenle bir aksilik yaşamaz ve sağlıkla kucaklarımıza alırız bebişlerimizi..

Canım bir de ben armudun iyi geldiğini duymuştum bu su miktarının artmasına, ne derece doğru bilmiyorum ama zararı da yok neticede..Sen de armut da ye istersen.

36-37 den sonra yapılan dogumlar miadında kabul edılıyor haftan cok ıyı bence endıse etme bol bol sıvı tuket. hayırlısıyla kavusursun ınsallah bebegıne...

cnm bende de aynı sorun var.ilk etapta ben de tedirgin oldum ama düşününce aslında çok da korkulacak bir durum olmadığını anladım.sonuçta gebeliğimizin son haftalarındayız bunlar olağan şeyler.bolca sıvı tüket demiştir dr.un.ben öyle yapıyorum ve suyum 2 mm daha arttı.şuan 67 mm oldu.dr.50 mm düşerse yatış yaparız hastaneye demişti.3 günde bir kontrolüm var.yarın yine gideceğim bakalım.
dediğim gibi korkma...sonuçta zaten bebeklerimiz büyüdü artıkın :emir_bebek:
Allah sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza almayı nasip etsin.Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin...

X