2.SINIF Kamu Yönetimi bölümünü okuyanlar

december90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.975
248
Merhaba arkadaşlar 2.sınıf kamu yönetimi bölümünü okyan var mı ve murat eğitim kurumlarına giden var mı????

Ben bu sene kamu yönetimi 2 deyim canım :1rolleyes:

murat egitim kurumlarına gitmiyorum ama kitaplarıyla calısıyorum evdeyerimseniben

Bende murat eğitimin dershanesine değil ama kitaplarıyla çalışıyorum kesinlikle çok yararı oluyo

2. sınıfta kaldım ben :KK43:malesef 5 ders bıraktım,pazartesi günüde bi dersaneye yazılmaya gitcem hayırlısıyla:):)
Dersane hakkında olumlu görüş bildirenler oldu...ınşallah bu sene verrim çünkü hepsi sayısal ne yapıcam bilmiyorum , dersanesiz olmuyo canlar

Canım ben 1. sınıftayım hala malesef. Murata gidiyorum çok güzel. Hocaları çok başarılı ..

Ben Kamu yönetimi 3. sınıftayım bu sene kursa gitmedim ama gecen 2 sene boyunca murat eğitimin kursuna gittim ve cok memnun kaldım sınıfı direk gecmemde buyuk payları var

Canım ben 1. sınıftayım hala malesef. Murata gidiyorum çok güzel. Hocaları çok başarılı ..

hangi şubesine gidiorsun muratın canım gözünü korkutmak gibi olmasın ama 1 sınıf hiçbişe deilmiş yani bn bu sene öle zorlanıorumki anlatamam yani akafayı yicem resmen düşünmekten

arklar bende açık öğretim okumayı düşünüyorum myo bilgisayar bölümü mezunuyum sayısalım iyi değil kamu yönetimi okusam zorlanırmıyım acaba ezberim çok iyi hangi bölümü önerirsiniz

alttan iki derslede olsa bende kamu yönetimi3. sınıf oldum murat yayınlarının kitaplarıyla çalıştım iki sene, :26:

"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
X